Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 03:21:47
EUR 34.7339 03:21:47
USD 32.5072 03:21:47
ALTIN ONS $2392.1450 03:21:47

Konu: ons ta neden 1852 ve 1974 rakamlarını önemsiyorum

⭐⭐Murat5635 ()
Gram Altın

grafikte iddialı değilim çizerim yorumlarım ama benim grafikten anladığımı grafik üzerinde anlatmakta zorlanırım o yüzden sözelim daha iyi olduğu için onu tercih ederim çok basit bir grafikle bir çok kişinin benden duyduğu 1852 altta önemli ve gecen yükselişte ya 1951 ya da 1974 ten düzeltme bekleme nedenim
Sarı çizgi 1852 seviyesi : Ağustos ayında geçildikten sonra 5 i aşı haberi olmak üzere tam 7 kez test edildi ve hep destek görevini yaptı
Mavi çizgi 1974 seviyesi : ağustos ayından itibaren 2 kez geçilmiş ikisinde de 2.000 üstü görülmüs fakat tam 6 kere bu bölgede ki direç aşılmamış

Yorumlar (63)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

ozgrylmz ()

Tesekkur ederim kardesim eyvallah

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Doğru söze ne denir kendini yorma kardeşim

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlı geceler canim Allah'a emanet ol

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Buraya niye üye iseler. hayırlı geceler görüşmek üzere..

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Aynen nurcum bilgi paylaşımına bile çekemiyorlar tuhaf

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Fikri olsa söyleyecek zaten ama fikir olması için bir şey lazım olmayan sey ile arkadaşı zor durumda bırakmayalım

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

sıkmayalım da kardeşim fikir paylaşıyoruz hakan abi ile amaç bu değil mi burda varsa lafın cevap ver disklike ile ne geçiyor eline, burda ne mesajlar görüyoruz disklike almayan
kaç bin like var bende 3 tane diklike ver 3 eksik olsun hatta gözü varsa yazayım admine benden hepsini ona versin

sertaç06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Aynen katılıyorum. demekki içleri fitfit.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlı geceler yüreği güzel kardeşim Allah'a emanet ol herşey gönlünce olsun selam ve dua ile

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Kardeşim fikrinizi tabiki söyleyeceksiniz kizanda kendi verir karari sen al yada sat demiyorsunki olasi hareketleri söylüyorsun iyilik yapiyorsun

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hayırlı geceler kardeşim. Ben de senin nezdinde herkese iyi geceler diliyorum. Her birey kendi riskini alır. Sevgiler saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

sertaç06 ()

Sıkma canını boşver iyi geceler

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

abi insanlar kızıyor ya valla haklılar neyse hayırlı geceler görüşürüz abi

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Artık bekleyip görücez nasipte ne varsa

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Çok teşekkür ederim kardeşim git geller olucak sonra sağlam yükselişe geçsin

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Benim alımlarım yukardan ortalamam 504. satıp alttan alsam gram aynı gram zarar mı oluyor yine de?

1BeğenmedimŞikayet

Pro_Traderxxx ()

Abi hem dolarda
Hemde ons'da
Bir trader bu kadar isabetli konuşur
Sana olan saygınlığımdan dolayı
Gerçekten kendimi tebrik ediyorum
Doğru insana üstad demişim diye
Başarılarının devamını dilerim
Piyasa ancak bu kadar güzel analiz edilirdi

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, ons kapanış burada 1873 görünüyor. Benim grafik çalıştığım sitelerde birinde 1870, diğerinde 1869, birinde 1871.1873 ise senin dediğin gibi bir kaç hareket sonrası 1885 i deneyecektir. Yoksa zaman alır. Aman Murat, bunlarla e uğraşıyoruz. Bir haber çıkartalım, ne direnç kalır, ne de 1900 ler. Tersteki arkadaşları düze çıkarıp devam edelim.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

@Nur_71 ablam bak sadece ben 7.51 demiyorum :) oh be

4BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Nurum, dolarda fonlama ile bir baskı oluşturmazlarsa, günlük grafikte toparlanıp, düşecekse tekrar aşağı yön bulmalı. Dolar 7.78-7.85 kadar gitmeli, sonrasında yükselen trend çizgisini kırmak için aşağı gelmeli,7.51 sonrasında daha da önemlisi 7.47-48 kırmalı ki (bu rakam günler geçtikçe azar azar artar) ciddi olduğunu anlayalım.

0BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Yok be, tam öyle değil, ben karamsar değilim mesela, ama kısa sürede büyük bir güzellik de beklemiyorum. Kafayı kötüye de hazırlamak kötünün etkisini biraz olsun hafifletir. Ayrıca, adı üstünde senaryo, film haline gelmeyebilir de.

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

haftaya bu hareketi tamamlayarak başlayacaklar abi açılışta 1885 e gitmemiz lazım bunun için

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Muradım, ben cuma günü bekliyordum. Yani günlük kapanışı 1860 üzerinde yapmış, saatlik, dört saatlik grafikler al vermiş.1873 nedir ya. Ben 1896 kapısına dayanırız diyordum. Bıçakla keser gibi kestiler. Pazartesi izleyip göreceğiz.

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Sizinde bildiğiniz gibi insan bilmediği, tahmin edemediği şeylerden panikler, korkar. Benim amacım, ilk önce bu yamyamların neler yapabileceği üzerinde farkındalık yaratmak. Korku yaratmak değil. Düşerse alırım. Ons 1900 üzerinde günlük kapanışları alışkanlık haline getirirse alırım. Ancak her ihtimale karşı elimde tl bulundururum. Onlardan korkan, yine de onlardan olmasın:)))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Asla korkmayız abi neden sordum 1900 üstü ne bir çıkış bekliyorum önümüzdeki hafta sonra senin senaryoya uygun bir hareket , ordan da 2142 seviyesi 14.01.2021 tarihine kadar

1BeğenmedimŞikayet

sertaç06 ()

Eyvallah bak bu doğru tespit birde aşı var çok kişi yalan diyor sırf alttan toplamak için ytd

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, kesinlikle mümkün. Zaten haftalıkta stoch rsi diplerde geziyor. Günlükte yer var ama az kaldı. Senaryoyu vizyona haftaya koydular koydular. Yoksa 1900 üzerinde kalıcılık sağlarsa alıcılı konuma geçebilirler. Öyle ya da böyle korkacakmıyız. Tabiki hayır. Parola belli. Kar edip sevinemezsek, terste kalmanın dayanışmasını yaşarız.

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Olumsuz ihtimalleri de göz önünde bulundurmayı seviyorum o açıdan gayet faydalı buldum @hakan7038 sizden gelirse özellikle dikkate alırım, teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Nurnasip ()

Bu senaryoya ne vaziyet alsak boş:))

Hanım_Teyze için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

geldi abi bende önce 1900 üstü sonra 1790 olabilir mi diye sordum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum