Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0681 20:17:32
EUR 34.6275 20:17:32
USD 32.3985 20:17:32
ALTIN ONS $2295.8200 20:17:32

Grafiği gönderen: strategicaltrade

Yorumlar (54)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Pardon diğer arkadaşa dicektim yanlış oldu kesinlikle çok haklisiniz

Demliçay12 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Siz sağolun, varolun,
Temel teknik ve temel analiz paylaşan arkadaşları destekleyelim, siteden gitmesinler((

ALİ_SAMİ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ağzına, yüreğine sağlık güzel üstadım, bizim için yapılan her çalışma emek cok kıymetlidir o yüzden de başımızın tacısınız, sagolun, varolun.

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhaba,
Grafik ( pusula misali) paylaşanlar küsüp gidince vay efendim biz bir şey mi dedik olur, fesubhanallah..

Hazar2301 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

emeğinize sağlık.. ne güzel söylemişsiniz. saağolun...

1BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Burda ustalara saldiracagina bir düşün bakalım asi onaylandiktan sonra temel haber kalıyor mu ondan sonra da herşey tekniğe grafiğe kalır arkadasim

0BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Değerli Onur Bey,
Siz bir katogoriye yerlestirdiniz böylelerini, iyimsersiniz, ben nereye koyacağımı bilemedim..
Anlamıyorsan, anlamadığını bari belletme((

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam analiz ve yorum icin çok teşekkürler
aklını kullanamayıp ta size söz eden herbibokologları sakın kaale almayın istirham ediyorum belki bu sözden engel bile yiyebilirim lakin onların literatürde tamı tamına tarifi budur.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Böyle olumsuz yorum yazanları güldür güldürde tartışma programında profesörün karşısına geçip, yer çekimi diye birşey yoktur! Gök itimi vardır, buda gelmiş burada konuşuyor , diyene benzetiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

merhabalar kardeşim... bilmediğim için soruyorum.. simetrik üçgen kırılımı yaklaşık olarak ne kadarlık bir sürede gerçekleşir.. birde bu hafta sonu için döngü zamanı deniyor... bu yönde bir öngörünüz var mı... aşağı ya da yukarı şeklinde...

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Anlatamazsın Hocam anlatamazsın

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Çok doğru söylediniz. 3 ay önce aldiğim onslar ayni yerde , gıram az amma zararda. Bu sizin dediğiniz la ayni.
Ons lar henüz satış yemedi. Ya bügün haftalık kapanış istediğimiz yerden gelmezse ? İşte kaç aydır ilk defa ons altın düşündürücü. Kapanışa göre yarın detaylı bir girafik yapılmalı

Çok iyi ustalar gitti. Tekrar Yeni geldiniz. Şakın bırakıp gitmeyin..

9BeğenmedimŞikayet

Demliçay12 ()

Merhaba,
Temel teknik ve temel analiz ile yatırımlarımızı yaparız, sistem kurucu bu düzeni öyle bir kurmuş ki, akıl sır ermez, sadece kendileri bilir.
Teknik İşler, sonra bir haber ile tekniği alt üst eder.
O an çöp olur ama çoğu zaman teknik değerleri tamamen çöp olmadıysa, tek tek gerçekleşir.
Temeli bozucu veya yapıcı olarak kullanır.
Zaten , tekniği bir noktaya , temel değerleri de bir noktaya kadar işlettirir.
Burada kazanan daima piyasa yapıcısıdır.
Bizler hem teknikten hem temel verilerden yararlanmaya çalışırız.
Oyun içinde oyun olduğu zaman ise seyrederiz dediğim gibi akıl sır ermez , bekleriz.
Lütfen teknik iş çıkaran arkadaşlara laf atmayın, emek vardır , yürek vardır ..
Arkadaşlar, grafik paylaşmaya , bilgilendirmeye
mecburda değildir, bir pusula misali yol gösterir diye şaşıranlara yardım ederler..
Anlam veremiyorsak, kötülemenin de anlamı yok.
Kusuru kendimizde arayalım vesselam..

Gümüşmağduru için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Üçgen 24.200 mu karar noktası

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Teşekkürler
Bişe daha soracağım
Ons çıkıyor dolar düşüyor
Ons düşüyor dolar yükseliyor
Sürekli böyle bir kaç kuruş da olsa tahtarevelli gibi oynuyor
Bunun sebebi ne olabilir

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

Hocam siz hangi yönü bekliyorsunuz acaba tsk

5BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

hayır sadece simetrik üçgen kırılımını bekliyorum o söyleyecek yönü bize

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ekrem51 ()

S. a hocam tldeyim kactan almami tavsiye edersiniz tskler

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Siz onslar üzerinde bir düşüş baskısı mı bekliyorsunuz

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

böyle bir platform yok malesef araştırarak kendiniz öğreniyosunuz zamanla veya üzretli kurs veren insanlar var. ben vermiyorum şahsen.

Pureview için cevaplandı (yorumu göster)

12BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

satış baskısı dolar kaynaklı gramları şu anda onslar ayakta tutuyo ve çok çok derin bir düşüş yaşanmasını onslar engelledi aslında. 1 hafta 10 gündür belirttiğim gibi ons kırılımı henüz yaşanmadı esas mesele yaşandığında ortaya çıkacak. onsların düşen kanal içinde oldukları doğrudur ama öle aman aman bir düşüş baskısı yaşamadılar henüz. simetrik üçgen kırılımı gerçekleşince görücez gerçek etkiyi..

rasyoya gelince son dönemde gümüş lehine devam etti ve grafiğini paylaştım dün 74'deki ana trendi alta kıramaz ise yeniden o bölgedeki ufak bayrak formasyonunu çalıştırıp altın lehine 84-85 denemek isteyebilir bu çok olası..

Bünyaminy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pureview ()

Bu işin kompetanısınız takip ettiğim arkadaşlardan birisisiniz. Bu grafikleri cizmeyi ve dünya- türkiye gelişmeleriyle birlikte yorumlamayı detaylıca öğrenebileceğimiz bir eğitim platformu var mı önerebileceğiniz ? Veya kursunuz mevcut mu?

0BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Elinize saglık güzel çalışma şunu sormak istiyorum grafiklerdr devamlı satış baskısı çıkyor ons bazlı yanlız rasyo grafiklrindeki düşüş baskısı ile gümüş onsdaki satış baskısı çelişiyormu ytd

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum