Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0695 06:31:07
EUR 34.7167 06:31:07
USD 32.4387 06:31:07
ALTIN ONS $2329.5900 06:31:07

Grafiği gönderen: strategicaltrade

kırdığı 5,8578 ana trend noktasının önemini vurgulamak için gösterme ihtiyacı hissettim. Grafiğe uzaktan bakarsak 2,43 dibinden gelen ana trendin Altın da bize bilgi verebilecek fibo noktaları hariç sadece daha önceki 5,47 ve 5,38 diplerinin uzantısı olan 5,25 noktası var. Yani fiyatın alt kademelerle ilgili bilgi hafızası destek direnç belirleme açısından yok denecek kadar az. İşte bu tehlikeli bişey. Ana trendler kırıldığında tekrar geri toparlayamaz ise daha derin düşüşleri getirme sebebi de budur biraz. Ama gann analizi normal trend grafiklerinde olmayanı da gösterir avantajı budur bu yüzden kullanırız.

Yorumlar (62)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Fikko ()

Teşvik haberi gelince noluyor

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Anladım. Tecrübe işte. Ben 5.77 den aşaği beklemiyordum. Siz öyle diyorsanız ben gibi acemiye laf düşmez. Bakalım bazen grafiğin tam yerine değmeden de geri geliyor diye kendimi avundurayım. Yarin teşvik haberi gelmesini çok isterim. Çok.

strategicaltrade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bollingerbandi ()

Nasil 6.45 daha 3 gun once 6.05 ten alip 6.15 ten satmistin 5.95 li rakamlari bekliyordun

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sağolun çok teşekkür ederim :) yazıp çizip uğraşmanız çok güzel devam edin bence

gulummm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bir hareket veya trend bitiminde @Aynur1 hanım fiyat hareketin genelde 0.5 veya 0,618 fibo seviyesine kadar olan kısmını geri alır. çok nadir de olsa ki sanırım 2 yada 3 kezdi yanılmıyosam, ben tamamını dahi geri aldığını alabildiğini gördüm şahsen.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Valla full. girdim ortalama 6.45

sxman24 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

çizip açıklıyım hocam olur mu? olası ikili tepeyi de çizelim

kayra09 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Sende durumlar nedir

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Deme. ya nasip hayirli olsun arsa dost

1BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Dostum bende az artık ben geçen hafta bir arsa hayalimiz vardı onu aldım şükür euro vardı 6.15 ten onu sattım gümüş aldım 1.7 kğ toplam onuda terse kaldım yaw 6.14 ten şaka gibi :)

Atakan_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kayra09 ()

ikili bir tepe oluşumu olduğuna göre ustad bu 5.25 altın oranın aşı haberleri gibi temel haberlerede bakarsak en yakın seçeneğin derin düşüş olması başlangıç seviyelerine gelmesi gerekmiyor mu?

0BeğenmedimŞikayet

Atakan_07 ()

Sende mal varmi kardesm naber

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Dostum ne yaptın full girmeyeydin ortalaman nedir daha aşağılara düşecek gibi bu

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

0.618 oranı dahada önemli. Ne diyebilirim şimdi.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Valla o zaman hepimiz biteriz mahvoluruz

0BeğenmedimŞikayet

gulummm ()

Elinize sağlık @strategicaltrade üstadım
Acemiyim ben, bugün işyerinde Mart tan gelen trend çizgisini aynen çektim, trendin kırıldığını görünce o altdaki boşluğa düştüm resmen :D fiboyu 5.30 - 7.10 arası çektim, kendime bile inandırıcı gelmedi vazgeçtim kapattım ...
Şimdi sizin grafiği ve açıklamanızı okuyunca kendi kendime güldüm :)
Grafik ve değerlendirmelerinizle takdiri hak ediyorsunuz gerçekten sağolun :)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

var ve paylaşıyorum grafik yorumlarında incelerseniz geriye dönük

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

var ve paylaşıyorum grafik yorumlarında incelerseniz geriye dönük

42hakan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

rica ederim

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

Teşekkür ederim hocam

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

paylaşımlarımı dikkatli okursanız grafikler ve altındaki yorumları çok net açık yalın izah ediyorum zaten. ötesi şuradan al şuradan sat kardeşim demek olur, biz de yatırım koçu değiliz malesef

Polat06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Cok cook teşekkür ederiz üstadım, en kritik anlarda bize ışık oluyorsunuz, sağolun, var olun.

0BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

sağolun :) kırdığı ana trend üstüne bidaha kalamaz ise bu pilav daha çok su kaldırır hocam. haftalık gann grafiğini ve altında kademeleri verdim onu inceleyin lütfen.

GokhaN_ist için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42hakan42 ()

Eyvallah üstad güzel bir çalışma. Ben anlamıyorum bu Gann analizinden uzun zamandır bir üstadın videolarını izliyorum oldukça tutarlı rakamlar ve de zaman aralıkları veriyor. Mesela önümüzdeki hafta için(22-30 kasım) dip çalışması olabileceğinden bahsetmiş. Sizde de var mıdır benzeri tarihler. teşekkürler

4BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

onu da paylaşıyorum. onslar beklemede kırılım gelince şenlenecekler merak etmeyin :) çoğunluk tl bazlı alım satım yapıyo ama ben her ikisini de veriyorum istediğiniz bazlı alın satın ister dolar ister tl bazlı.. hiç farketmez neyle alıp sattığınız yeter ki kademeleri bilin görün ve ona göre hareket edin.

Teknik_md için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat06 ()

Sen anlamını söylemezsen, o söylemezse nereden öğreneceğiz

1BeğenmedimŞikayet

strategicaltrade ()

bence bu işi bunları öğrenmeden yapmamalısınız nacizane tavsiyem. bu iş yükselir abicim al düşeeck babacım satalımla yapılmaz 2 güne çarpılır 3. günün sabahı Allahım ben ne ettim nerden bulaştım bu pisliğe dersiniz. haddim olmayarak belki ama iyiliğinizi düşündüğüm için bir abi bir kardeş olarak söylüyorum sadece..

Polat06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Teknik_md ()

Ustad tl bazlı grafik bana çok mantıklı gelmiyor çünkü dolar desteği önemli ve çok oynak hareket ediyor ons bazlı direnç destek daha mantıklı geliyor haksız mıyım emeğine sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Polat06 ()

Offf herkes ekonomi dilinden anlamıyor beyler. Hiç mi hayk dilinde bilgi paylaşacak.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum