Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0744 13:55:30
EUR 34.9301 13:55:30
USD 32.4889 13:55:30
ALTIN ONS $2327.6400 13:55:30

Konu: 19 mumamması

⭐⭐66vip ()
Gümüş
Piyasanın ; faiz yükseltme ve bu yükselecek faiz oranının 200-300 arasında olacagı ıhtımılanı fıyatladı ve fiyatlamaya devam ediyor.Bu sebeple 19 una kadar biraz daha asagı yukarı hareketler olacagını, yukselen kanal Altın a bıraz daha ınme ıhtımalını goruyorum.

Bundan sonraki ihtimaller;
Aslolan enflasyon oranında faiz acıklamaktır...

Egerki bu fiyatlamanın üstünde 350-600 gibi bir oran acıklanırsa düşüş derinleşir ve yukselen kanalın kırıldıgı yerden daha asagılarda usd kaynaklı yenı bır kanal olusturur ve bız o gordugumuz zırvelerı 3 ay gıbı bır sure ıcerısınde ancak gormeye baslayabılırz.

Şayet faizde oynama hiç olmaz, yada 200-300 olarak acıklanırsa ani yukarı yonlu hareketler baslar ve gumuste ve altında eskı zırveyı yakın zamanda test ederek yenı zırvelerı test eder.

Şahsi kanatime gelince 250-350 baz puan acıklanır ve bız grafıkte gordugumuz kanal altı alım noktaları kullanılarak tepkı alımlarıyla yukselen kanal ıcıne tekrar gırerız dıye dusunuyorum.

Çünkü usdnın yukselmesı ulke ekonomısı ne kadar tehlıkelı ıse faizin yukselmesı daha buyuk tehlıkedır ve yıl sonu hedeflerınden cok sasmak demektir.

Kısacası gümüşte 6:00 ve alt rakamlar, altında ıse 460 ve alt rakamlar alım ıcın kullanılır ve tepki alımlarıyla yukselıs kanalına gerı doner diye dusunuyor ve ongoruyorum.

Kasım sonu- aralık- ve subat ortalarına kadar yanı 2-3 ay gıbı bır surede metallerın cok daha ıyı yerlerde olacagı kanatındeyım.

SAYGILAR...

19.11.2020 sine kadar ve sonrası ıcın (orta vade 2-3 ay) genel ongoru ve teknık ongoru bu yondedır.

Yorumlar (39)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

AZABIM ()

ben 7.080 den aldım sıkıntım yok para ile allaha şükür gerekirse 1 2 sene bekleriz ama mutlaka 7 ler 8 9 lar gelecek

Nereyegidiyoruz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AZABIM ()

işallah üstat 5li rakamlar gelirse son alımı nı da yaparım yatarım yatırımlarımın üstüne(:

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Asi_gümüşçü ()

6,91 de benim. Ama çok sinir bozucu Allah sabır versin kâr etmeden terste kalanlara

tweensukru için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nereyegidiyoruz ()

7. 05 den aldım vergi hariç attım kenara duruyor TL de olsa bana yararı yok en azından 3 ay 5 ay 1 yıl sonra ihtiyaç olur ise o an ki değerden paramı kullanırım

0BeğenmedimŞikayet

tweensukru ()

6,87 bizim alışda sabırla bekliyorum

AZABIM için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hiç cıkıntı yok kardesım, sadece sabır, onumuzdekı haftadan ıtıbaren farklı seyler konusulacak buralarda

AZABIM için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

AZABIM ()

vallah ben 7.080 den aldım her düştüğüm de gene aldım hala bekliyorum sabırla

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Kimse zararına mal satmamlı dıye defalerca soylemısımdır, kımse terste kalmaz, az sabır, cok ıyı yerlere gecelec metaller.

Ak28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

pelsin ()

Çok teşekkür ederiz Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Yarcan ()

Tesekkurler :)

1BeğenmedimŞikayet

Ak28 ()

Çok haklısınız çok farklı kisiler ve yönlendirmeler var psikolojik baskı yaparak zararkes yaptırmaya zorluyorlar insanları sabretmekte fayda var

0BeğenmedimŞikayet

celal1010 ()

Dostum ben tüketici kredisi arastiriyordum. Cuma günü 1.56 olan faiz oranı pztesi 1.52 te çekildi. ben şahsi Görüşüm faiz arttırımına gitmeyecekler diyorum. ytd. sen nasıl düşünüyorsun saygilar

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sağolasın kardeş uyarıların için...

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Eline emeğine sağlık hocam

12BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaslar uzun suredır sıtede gormedıgımız, yorumlarına hıc denk gelmedıgımız bır suru ınsan gorur oldum son zamanlarda ve yazıları acemıce falan degıl, yanı bılınclı ınsanlar, ancak kasıtlı yanlıs yonlendırme kafa karıstırma ve ozellıkle ısı bılen ınsanşara satasma yıldırma seklınde yorumlar yapıp, dahada onemlısı yanlıs yonlendırme yapıp ınsanları panıge surekledıgını goruyorum,

Uyarmak ıstedım nıklere gerek yok ama cok kısı oldugunu gorebılıyorum tahmınen farklı nıklerle aynı kısıler.

Dusunceme gelınce alttakı grafık ve yorum konusunda dusuncem degısmedı ıncelemenızı onerebılırım.

SAYGILAR...

0BeğenmedimŞikayet

gamze87 ()

Hocam merhaba benim pazartesi günü nakite ihtiyacım var sizce karardan önce gümüşü bozuyum mu yoksa bekleyim mi ne dersiniz

0BeğenmedimŞikayet

Zezeze ()

Hayırlı mutlu geceler hocam

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hayırlı geceler

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALLAH'a emanet olun

En buyuk yatırım aile ve saglıktır, ıstırahat zamanı

Hayırlı geceler, gorusmek uzere...

0BeğenmedimŞikayet

Esilaseda ()

Alım yaptinizmi on görünüz nedir

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

sağolasın kardeş... iyi geceler...

5BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Arkadaşlar kendı adıma konusuyorum;

Yazılacak hersey yazıldı soylenecek hersey soylendı, bundan sonra oturup olacakları ızlıycem, pozısyonumu koruyup faız kararıyla sonucun ne olacagına bakıp hareket planımı ona gore belırlıycem.
Faız acıklanırsa ne olur, hangı oranda acıklanırsa ne olur vs vs her konuda yazdık tekrara gerek yok sayfa kırletmeye kafa karıstırmaya luzum yok, eskı yorumlarımda hepsı mevcut.

Karar acıklanana kadar pozısyon korunmasını zararına satıs yapılamamısını onermeyebılırım, sahsı dusuncemdır uymayabılırsınız sahsı hareket planım bu yondedır. acıklamadan sonra yon nereye yol nereye ona gore hareket ederım.
saygılar...

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

ve aleykümselam kardeşim... nasılsın görüşmeyeli?

0BeğenmedimŞikayet

Günay097 ()

Hayırlı günler üstad

0BeğenmedimŞikayet

Orhunn ()

Aleykümselâm... Bereketli kazançlar...

0BeğenmedimŞikayet

Saim4040 ()

Aleyküm selam hoşgeldin

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum