Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 13:56:14
EUR 34.8238 13:56:14
USD 32.3379 13:56:14
ALTIN ONS $2301.8900 13:56:14

Konu: 66Vip- SON DURUM(13.11.2020)

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
66Vip- SON DURUM(13.11.2020)

Her iki metaldede alım bolgesınde oldugumuzu gosterıyor, ufak hareketler olma olasılıgı olsada dıplerı gordugu gorulmekte,
Elinde metal olanın rahatlıyabılecegı, naktı olanın alım yapabılecegı
görülmektedir

SAYGILAR...

Yorumlar (362)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 9 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

xray44 ()

Merhaba altın için ön görünüz nedir ne zaman sizce yükselişe gecer 500 üstü ortalamasi olanlar ne zaman düze cikar

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

haklısın kardesım, kusura bakma

Gramcı55 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Kardeşim @hakan7038 kardeşimin yazdığı gibi aynı temenni ve dileklerle katılıyorum her zaman bizi bilgilendiren siz değerli kardeşimi destekliyorum. Hayırlı Cuma'lar @66vip

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Sen benim seviyeme inemezsin demiyelim de benim seviyeme çakamazsın ben senin seviyene inebilirim ama okey engelle beni sürekli engel atıp kaldırma

Esra_kazancizade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Esra polımıge gırmek ıstemıyorum, herkes herseyın farkında. ben ınfaz yapmadım bır arkadasın yazdıgına yazdım,
her neyse kardesım ısın gucun rast gelsın,

herkes herseyı goruyor ve bılıyor, basarılar sana, hayırlı cumalar

0BeğenmedimŞikayet

Kral6161 ()

aynen öyle

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Sende öylesin abi sagol varol saygılar

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Yorumlarını okumuyorum Esra ben 477 den bozulur zirvesi 488 risk alan bekler dedim 472 den döndü evet 460 dedim ama 420 demedim halen bu geceyi görmeden de demiyorum 444 diyorum ama 420 demiyorum Esra sakince konuşursak sorun yok ama sapıklıkla beni burda yerin dibine soktun sana abla bacım kardeşim de diyebilirim ama o kelimen bana ağır geldi tamam sana göre sanal bir site gelebilir ama bak burda resim koyuyoruz eşimiz dostumuz takip ediyor sorun olur tabi anlatabiliyormuyum

0BeğenmedimŞikayet

Cem2501 ()

Abi hiç sıkma canın seni bilen biliyor, emeklerini paylaşımlarını takdir ediyoruz...

0BeğenmedimŞikayet

ezelim5580 ()

Mrb ben sessiz takipçinizim canınızı sıkmayın lütfen bizler sizi biliyor ve minnetle takip ediyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Gül_sehirli ()

Kardeşim takma kafanı yeminle akşam biri çıkmış ons yürüyecek gram artacak dolar kaçacak diyordu . Böyle boş adamlar çok malesef uzun zamandır bakıyorum size insanlara grafik ile yardımcı olmaya çalışıyorsunuz . Saygilar

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Adamsın polatim

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat3458 ()

Ben takibindeyim Abi yazman yeterli gelir

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Can kardeşim, hayırlı cumalar. Arada uğra, aklım sende kalmasın.

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah gonlu guzel kardesım, saolasın senınde emeklerın odenmez, ama ınsanız bazen tutamıyoruz kendımızi,
hakkını helal et sevılıyorsun can kardesım

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, diğer arkadaşların sorularını cevaplamaktan ve Cuma saati olunca ara verdiğimden olanları kaçırdım. Ama ne olmuşsa ve kim ne yazmışsa bakmama bile gerek yok kardeşim. Siteye harcadığın emek, sağladığın katkı ortada. Ne çıkarken ne de düşerken ortadan kaybolduk. Her zaman yaptığımızı yapıyoruz, yukarı çıkarken keyif almanın verdiği hazzı beraber yaşarken, terse düştüğümüzde de bu işten kurtulmanın maddi manevi dayanışmasını beraber yaşıyor olmalıyız. Yol arkadaşlığı bunu gerektirir. Onun için sen bize bak. Yönünü bize çevir. Canını da sıkma. Hayırlı cumalar, sevgiler hürmetler.

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Ya şu siteden istifa etmen için para bile veririm git yol al ya :) iyi değilsin sen gerçekten

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Buraya düzenli takip eden kimin ne olduğunu biliyor boşuna canınızı sıkmayın herkes birbirine saracak yer arıyor.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ben atnmadım soyleyenın soyledıgını soyledım, gecen sana verdıgım tepkımı sana bunları yazdıran,
sanırım sızı yanlıs tanımısım kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Yorumlarına imzamı atarım tamamen kayılıyorum

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

esra yaklasımın uzdu, aylardır herkesın yaptıgı bır paylasımdan saldırıya ugramak ve ssureklı yaptıgım bır paylasıma aldıgım saldırıya sessız kalmakmı yakısrdı, asıl sana yakısmadı haksızlık karsısında haksızın yanında olmak,

0BeğenmedimŞikayet

Duman_duman ()

Biliyon da üterim sana laf atanınsen insanlik yapiyon paralarinimi alıyon

0BeğenmedimŞikayet

Yarındanönce ()

Her zaman aynı yöntem inanmasınlar insanlar artık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum