Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 17:23:47
EUR 34.8238 17:23:47
USD 32.3379 17:23:47
ALTIN ONS $2301.8900 17:23:47

Konu: 66Vip- SON DURUM(13.11.2020)

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
66Vip- SON DURUM(13.11.2020)

Her iki metaldede alım bolgesınde oldugumuzu gosterıyor, ufak hareketler olma olasılıgı olsada dıplerı gordugu gorulmekte,
Elinde metal olanın rahatlıyabılecegı, naktı olanın alım yapabılecegı
görülmektedir

SAYGILAR...

Yorumlar (362)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 8 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Banane senin geçmiş yorumlarindan sen iki ustayi birbirine dusurmeye çalışıyorsun ikiside degerli bütün ustalarimizinda yanilma olasiligi var gelecegi yalniz Allah bilir

Ayrica benim ne yapacagima sen karar veremezsin yavaş ol

Esra_kazancizade için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Aminszinde cumanız mübarek olsun. uğrarım tabi. zaten tanıdıklar gitmiş herhalde. )))

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Ogrenelimki kimse zararda kalmasın inşallah kazanarak kaybederek tecrube kazanılıyor

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

arada ugrayın unutturmayın kendınızı, cumamız mubarek olsun.

35zirve35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Evt hocam gelmiyorum pek siteye,

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok tesekkur ederım kardesım, dusus bıraz derın oldu herkes terste kaldı sanırım bırazda onun gergınlıgı var.
İnşallah yakında fıyatlarla bırlıkte ınsanların moralıde duzelır.

Guzel dusuncelerın ıcın ayrıca tesekkur ederım.

mr_demir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Evt hocam pek gelmiyorum siteye.

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Teşekkürler hayırlı cumalar hep biikte öğrenip zaman olayinıda çözeceğiz inşallah.

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Geçmişe takilip kalan gelecegi göremez benim geçmiş yorumlari okuyacak vaktimde yok ben güne bakarım geçmişin cevabini vermek şimdimi aklınıza geldi

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tesekkur ederım zırve gorunmuyorsun

35zirve35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Amin kardeşim. Amin.

0BeğenmedimŞikayet

mr_demir ()

ustadım meyva veren ağaç taşlanır şurda anlamıyorlar sen grafik atyor ve yorumda bulunuyorsun alın hücummm satın hucummm demiyorsun herkezin kendi aklı var (aklı yoksa zaten burda ne işi var) dedigim gibi meyva veren agaç taşlanır ben sahsen senden razıyım allahcc de razı olsun emek veriyorsun

0BeğenmedimŞikayet

35zirve35 ()

Merhaba hocam nasılsınız?

1BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Hayırlısı olsun zamanı tahmin etmek çok zor hayırlı cumalar olsun

Kio için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

ALLAH ne dostun ne de dogru olanın eksıklıgını vermesın, ALLAH art nıyetlı ınsanları eksıltıp hayır dua eden halıs nıyetlılerı artırsın kardesım. seviliyorsun

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kio ()

Son noktayı koymuş olmalıydık yükseliş ve düşüşden sonra yani her iki tarafta ne olacağını tahmin etti fakat zamanını tahmin edemediler.

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Siz geçmiş olaylari gündeme getirmekle ne yapmaya çalışıyorsunuz anlamış degilim burdaki bütün ustalarimiz değerlidir amacınız guruplasma yapıp ustalari birbirine dusurmekmi

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Dostlar arasında, hak olmaz kardeşim. Sen ya da ben, birbirimize dua haricinde, hangi karşılık için yardım etmişiz ki. Onun için hak değil, sağlık helal olsun kardeşim sana. Her daim seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bir türkü vardı Polatım, tam hatırlayamıyorum ama şöyleydi herhalde. Yar bana selam yollamış, selamını istemem, yar kendi gelsin. Onun için dostun takibi yeterli olmaz bana illaki müsait olunca kendide gelsin:)))

Polat3458 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah @Tigerrr son grafık gecerlı gorunuyor, ama pıyasa speklerın elınde, bakalım 19 una kadar sabredecegız sonrası ALLAH kerım

Tigerrr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tigerrr ()

Boş ver başkan meyve veren ağaç taşlanır yeni geldim cumadan ortalık karışmış sen paylaşımlara devam et bu tür kişilere atacağın yorum gülen yüz :))) ki iyice delirsinler dert zaten senin tepki vermen adamın istediğini yapma sende lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Ben bu ortamda kazanç alabiliyorsam kendimi biliyorsam iyi oyuncuyum demektir sen şimdi 530 dan aldın ya benim o 477 488 509 dan bozdurduklarımı geri 450 den alamıyorsun ya hani sen iyisin ben kötüyüm 477 509 TL arası kime aştın bozdurduysam ki son işlem yatırımcıya aittir diyorum bu seviyelerden alsın o zaman dünya durmadı fırsatlarda bitmez zaten işin içine girersek çıkamazsın Esra senin gibi düşünen çok yatırımcı var 509 üstü biraz kazancınız oldu evet ama sadece görüntü bir gün sürdü banka makasları vs 525 işlem yaptırdı onuda zaten orda bırakıp zarar ettiniz terste kaldınız bu ülke boş bir ülke değil kimisi malıyla kimisi canıyla ödedi ödeyecektir eywallah

0BeğenmedimŞikayet

HARPUT ()

he de gec dostum bız senı bılıyoruz hayırlı cumalar satasmaya gerek yok

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayırlı cumalar kardesım, sende hakanda degerlısınız sıte ıcınde ılac gıbısınız, tesekkur ederım

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum