Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 09:16:08
EUR 34.9839 09:16:08
USD 32.2051 09:16:08
ALTIN ONS $2414.8350 09:16:08

Konu: 66Vip- SON DURUM(13.11.2020)

⭐⭐66vip ()
Gram Altın
66Vip- SON DURUM(13.11.2020)

Her iki metaldede alım bolgesınde oldugumuzu gosterıyor, ufak hareketler olma olasılıgı olsada dıplerı gordugu gorulmekte,
Elinde metal olanın rahatlıyabılecegı, naktı olanın alım yapabılecegı
görülmektedir

SAYGILAR...

Yorumlar (362)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Hayır mubarek cuma gunu sınırlerımı zıplattı, ne yanı burda madalyamı taktılar sımdı bunlara, yazık

Nur_71 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

konuyu cozemedim sayin vip

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

prım yapmak dıkkat cekmek ıcın denenen klasık yol, sırası ıle yapılıyor.

Özkann_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

@Esra_kazancizade düzektmek istedim

Özkann_usta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özkann_usta ()

Verilen emeklere üzülmem sadece karalanmak insan vicdanıyla oynamak koyuyor insana burda beni sapık yaptılar ! @Esra_ / büyücü yaptılar @MaSaLıMm çukurzade yaptılar TCBM başkanı yaptılar bozuk saat yaptılar neler neler .. hepsininde canı sağolsun diyemiyorum o yüzden verilen emekler göze gelmiyor iyi kazançlar

0BeğenmedimŞikayet

Nur_71 ()

Niyetiniz nedir bu bilgileri heryerde buluna bilir @66vip ustamiz surekli emek verip grafik bilgi paylaşıyor acemi bir yatırımcı degil yaptığınız yanlış

trend_takipcisi için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hanım_Teyze ()

Böyle bir listeyi kendi üslubuyla yazmanın bir örneğini verebilir misiniz, merak ettim nasıl yapılacak... altın gram fiyatının ortalama olarak hangi yılda ne kadar olduğu bilgisini değiştiremez... aradaki noktalama işaretleri yerine 3 nokta falan koyabilir, bir de listeyi ters sırayla yayınlayabilir, başka? Google o şekilde özgün gibi algılar belki, emin değilim ama başka türlü bir değişiklik de düşünemiyorum. Parlak bir fikriniz varsa lütfen söyleyin, benim işime faydası olur.

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

yenı uye, sanırım eskı nıklerınden bırı kac nıkı varsa, prım derdınde, ama uzuldum ınan bu paylasımı cook eskıden berı yaparım bırı destek cıkmadı hala destek cıkmayan soru soruyor, verılen emeklere uzuluyorum. neyse engelledım gıttı aynısını yap

El_Dorado_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

24htc06 ()

TekRar alım fırsatımı diyorsunuz ben daha yeniyim burada şuan icin zararda olandanım

1BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Ustam biliyorsun ki meyve veren ağaç taşlanır arkadaş bu bilgilerin yıllardır paylaşıldığını bilmiyor sanırım boşver üslubundan ne olduğu belli takılma sen

0BeğenmedimŞikayet

Esaretci ()

Ustam merhaba yeni trend ne beklentiniz?

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Bos ver kardesım engelledım gıttı, ama bu soylemlerın bırını bır baskası soylese coktan engellenırdı ama arkadas bu uslupla hala yazabılıyor.

ayarıca senden baska tepkı verende yok, destek olmayan destek bekleyemez ılerleyen zamanlarda vesselam..

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Üsluba dikkat et burası mahalle kahvesi değil anlama zorluğu çeken sensin arkadasinda netten kopyaladi bilesin yani o da aynısını yaptı neyse bu çok gereksiz bir konuşma bence burada herkes 66 vipi tanır fazla söze gerek yok

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Dostum negatif ve 66 vip in profiline bakarsan bu bilgileri arara ara yayınlandığını görürsün ama neyse

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Hocam grafikte dip kaç?

3BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saolasın , bır kısıde demedı kı aylardır ara ara attıgı klasık paylasımıdır demedı, eskılerın hepsı bılmesıne ragmen,

kendılerıne ıftıra geldıgınde de umarım benı anlarlar. destegın ıcın saolasın kardesım.

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Neyse sanırım konuşmak boşuna :) yıllardır altının sene sonu fiyatlarını arkadaşınız belirliyor belliki :))

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Sanırım siz hala anlayamadiniz bu bilgileri yıllardır herkes yayınlar o zaman arkadasinizda netten çaldı :))

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Bu bilgi çalıntı değil araştıran herkese açık sanırım siz bu bilgileri arkadaşınızın ürettiğini sanıyorsunuz :) neyse saldırgan tavrinizdan niyetiniz belli @66vip bu siteye emek veren insanlardan biridir böyle anlamsızca saldırarak prim yapamazsınız buradaki herkes @66vip i tanır

0BeğenmedimŞikayet

El_Dorado_ ()

Bu bilgiler herkese açık nette bulunmaktadır yorumlarınızda niyetiniz belli

7BeğenmedimŞikayet

66vip ()

DEVAM ET o kadar yazmıssın bırtane lıke alamamıssın bu sekıldekı taktık dogru taktık,
dıkkat cekmek ıcın sıtede populer olan bırıne saldırmak:)

belkı ama daha pop olanlar arkadaslar var onlara sarmanızı onerırım,

şimdi engeleyerek ustumden prm yapmanıza engel olayım:)))

ayarlarımı koruyayım sevıyeyı dusurmeyelım , hayırlı cumalar:)

0BeğenmedimŞikayet

Bulut_06 ()

Hayırlı cumalar hocam evet herkes terse düştü anlamsız bir şekilde kaldık böyle :)

MaSaLıMm için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eskıler bılır bunu cok uzun zamandır arada atarım.
sız ılk o sahıstan gormus olabılırsınız, ne demeye yada ne yapmaya calsıtıgınızı anladım ama benden daha popuer olanlar var onlara sarmayı deneyın.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum