Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 06:50:36
EUR 34.8238 06:50:36
USD 32.3379 06:50:36
ALTIN ONS $2301.8900 06:50:36

Konu: 7.12 ile 6 TL Fibonacci hesabı

Acaba mı?

Yorumlar (724)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 13 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi bence altin ons fake atiyor yani cok yukari gitmeye hevesli degil gibi sadece alici mi topluyor diye izliyorum. Bakalim bu haftada izleyelim ne yapacak.

Dipler bende derin ama suan ki dip 23.2 bende 22.5 e kadar da igne atabilir. Ytd

Bu deger altinin onsunun 1690-1710 arasina dusmesi ile gelebilecek bir deger. Altinda dusus olmazsa fazla 1780 altina inmezse yani 23.97-24.4 arasi durmasini bekliyorum. Ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bugün orası geldi donduk yani öylemi ? ytd

0BeğenmedimŞikayet

Mekan61 ()

Hayırlı bayramlar hocam ne var ne yok? Napıyon?

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen benim demek istediğim de öyle zaten:)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Abi hayırlı bayramlar takip edemedim sen alim yaptinmi

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ölüsü 6.40 dostum . egerki gelirde orası kırılırsa ozaman dükkanı kapatıp gitmek gerekir .

25 ons suan ve olaki 22. veya 24 geldi ve kırıldı(dükkanı kapa ) asagı solugu 18 ve 15 onslarda alma durumu oluşur ve nerde durur bilemezsin o yuzden dükkanı kapat ve bir sure buraya bakma demek . ytd

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi bence en dip diye birsey yoktur en tepe de yoktur :)

Sadece trendin dibi trendin tepesi vardir :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu defa bende dip 23.78 ama 24.8 den döner diye düşünüyorum artık:) ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Gecen seferde aslinda 23.6 bende dipti asagisi yoktu 23.78 den dondu suan icin de bende dip 23.2 buranin altina hemen inmeye bilir. Yani altin ons dustukce inebilir. O zaman da yukardan dondu bakalim simdi de ne kadar yukardan donecek yada donecek mi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben cok uzun vade almam alimlarim arasi genelde 1 ay dir satislarim arasi genelde 3 haftadir. 3 haftayi kacirirsam 1.5 2 aydir. Kolay kolay da aldigim degerin altina inmez.

Uzun vade site icinde 1 yildan fazla diye soyleniyor. Altin gumus gibi bir urun dusus trendinde 1 yil vade ile alinmaz.

Ben kisa vadeciyim yani al- sat islemlerin 1 2 aylik. Ben terste kalmiyorum cunku trendi takip ediyorum. En dipten veya en dibe yakin aliyor. En tepeye yakin satiyorum.

Sadece gunluk islem yapmiyorum.

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Yani ölüsü 6.80 dedin geldi 6.40 da gelirse pes diycem imzalı bi kitap isticem ustad :) 6.80 değerlendiremedim sen degerlendirdinmi abi

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Spenk işini bilir onun donatacağı tek şey kendisinin cebi :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet orası öyle sen işini bilirsin kardeşim:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet öyleydi elinde gümüş vardı ve dibi beklememişti:)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Yani geçen sefer bende dip 24.94 civarı görünüyordu! kırılınca 22.85 e kadar gitmeliydi, bana göre ama gitmedi:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

O dönemde elinde gumusle bekliyordu .5.80 ortalaması vardı 6.50 .6.70 leri degerlendirememşti satısta . mecbur beklemede kalmıştı . sonra gaza bastı kazandı.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Geçen sefer dip 22,85 di bende 23.778 den döndü! sebebi de belli aslında, c dalgası bazen kısa kalabilir:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İşini bilenler haric diyor . sen o kategoride degilsin . birazcık uzun vadeli olman kurtardı seni . :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Deme oyle abi ben hep aldim hepde sattim :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Her zaman söylerim
Dibi bekleyen alamaz,
Tepeyi bekleyen satamaz:)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@NEW_GOLD @BossVurguncu @Periyot bunu duymus demekki spek :)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Suanlık beklemede o hedefler yon asagı gosteriyor ve donus yapamadı gibi daha . yarın iki olumlu haber gelir yada dolar 9 sınırını zorlar ozaman gelir o hedefler. ytd

Erkn79 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Tehlikeli sınır 1890 bölgesi bana göre,1811 üstü tabiki daha iyi hatta 1820 üzeri... ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Size de hayırlı bayramlar

NİLSUDE için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

Yukarı hedefler devam ediyor mu sizce?

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Göstergeler asagı gosteriyor . o yüzden ihtimali var gibi gorunuyor.6.56 ile 6.65 civarı . ytd

NEW_GOLD için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

NEW_GOLD ()

Gümüş öldü diyebilirmiyiz peki :)

1BeğenmedimŞikayet

NİLSUDE ()

Sayın @Periyot iyi bayramlar.
Saygilar.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Tehlikeli sınırda gibi :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum