Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0713 00:26:04
EUR 34.8704 00:26:04
USD 32.5282 00:26:04
ALTIN ONS $2337.9850 00:26:04

Konu: 7.12 ile 6 TL Fibonacci hesabı

Acaba mı?

Yorumlar (724)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 12 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim bu civarlarda birsey demek cok dogru olmaz. Cunku bende buralardan donus bekliyordum hatta 24.36 nin altina inecegini cok dusunmuyorum ama yinede asagisinin ne kadar derin olabilecegini biliyorum. Buralardan zarar kes yapmak teknik olarak dogru olmaz, belki burdan 6.6-6.7 e duser firsat verir ama geleceginin garantisi yok. Teknik olarak da alim yapilmasj gereken yerlerdeyiz. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hayirlisi kardesim keske gecen hafta gumus buralara dusseydi daha saglikliydi. Bu hafta dusmesi biraz daha tehlikeli oldu hayirlisi diyelim bkalim.

Cevahir8160 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam eğer 1700ler gelirse gümüş çok kötü düşer. hergun on kuruş düşüyor yediden satmadım ikigun önce pişman oldum dün sabah 6950 den satmadım yine pisman bugün satayım baksanıza gözü 6400lerde bunun hocam

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Çalıkuşu ()

InşALLAH dükkanı kapamak gerekmez 27 ons üstlerinden kaldım ben :(

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Haklisin abi :)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi ben şunu bilir şunu soylerim 10 agustos tarihinden beri altin icin dusus trendi basladi ve 1676 da bitmis olma ihtimali de var ama bitmemis olma ihtimali de. Bitmediyse 1560 lar 1 2 ay icinde gelebilir. Yok bittiyse şayet bir korkutma dususu yapar ve en kotu ihtimal 1676 gibi bir yerden yukari doner. Ytd

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bende ondan korkuyorum o yuzden de elim suanlik al kismina gitmiyor. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Aynen oyle abi bu sira biraz daha izlemek istiyorum bakalim ne yapacak gecebilecek mi.

0BeğenmedimŞikayet

Erkn79 ()

Tşk ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben şuanki duruma ve koşullara göre söyledim aslında:)
Ben yükseliş trendinde olduğumuzu düşünüyorum o yüzden...
O zaman düşüş trendi emtiada ayı sezonuymuş:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi altina igne atmaz bence ya direk duser gecer 22.6 lara hizlica yada 23.78 in ustunde bir yerden donecektir. Onu da altin ons belirleyecek gibi.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi bence yatirimin tersi vardir. Hatta altin gumus gibi bir urunde cok da guzel vardir.

2011 de altin alan biri yada gumus alan biri benim icin bugun isterse aldigi fiyatin 4 katina satsa bile benim icin zarardadir. Cunku o gun altin veya gumus yerine dolar alsaydi parasi 7 8 kat artacakti. Bugun yalniz 4 kat artmis. Yani ben bunu zarar goruyorum kar degil. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Ya işte milleti donata donata getiriler işleri suanlık o :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Evet o konuda hemfiriz 25.85 konusunda:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

18.7 nin alti uygun degil kardesim :) 18.7 nin altinin gelmesi icin daha fazla zaman gerekli aralik ayina kadar diyebilirim :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu defa 23,78 altına iğne bile atsa benim öngörü çöp olur zaten:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Burasi gelebilir abi sorun yok. Burasi geldikten sonra iste 25.8 ustune cikamazsa o zaman ciddi sıkınti olabilir.

Altin ons yukari cok cikamadan yine bir dusus yapacak gibi ama bakalim yapacak mi ytd

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

yatırımın tersi olmaz bence sabrı olur:)
Herkes istiyorki aldığım anda hep ileri ye gitsin, hemen kâr edeyim! Böyle bir dünya yok:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@LosAnarquista_60
senin az evvelki 2 ay sonra sasırmam dedigin 5.30 ile 5.80 uygunmudur ? Bu yorum :)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Diyelim senin şuan dediğin rakamlar gelecekse bile 25.85 leri geçemezse olabilir tepki olarak kalır! en azından bana göre öyle görünüyor:)
Eğer ben yanılmıyorsam bana göre düşüş bitmiş olmalı artık:)ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Valla kardesim gecen hafta da 7.16 dan almayanlara selam soyluyordu burda herkes. Simdi 7.16 gelse sitenin cogu satis yapacak pozisyonda bazen 10 kurus yukardan almak daha sagliklidir. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bu sira elim al yapmiyor bu gumus beni bile terse birakacak ben onu anladim :)

Yakinda terstekiler kervanina bende katilirim sanirim :)

0BeğenmedimŞikayet

Cevahir8160 ()

Tamam abi bi miktar tl var elimde 6.80i biara gördüm almadım, yoğunluktan soramamıştım şimdi eve gel8nce hemen sorayim dedim. bekliyim ozaman

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bence sen benden daha tehlikelisin :))

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ne demek istediğini anlıyorum:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hayirli bayramlar kardesim. Iyiyim tesekurler sen nasilsin.

Mekan61 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Sen cok tehlikelisin :) güzel yorum . ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Hayirli bayramlar kardesim. Daha alim yapmadim dogru zamani bekliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Aynen benim iki aydır beklediğim rakam buydu! tabi yanılıp yanılmadığımı zaman gösterecek!
Şimdi de öyle olur mu bilmiyorum! ama genelde ben dibi tutturamam, hep bir alt bandından döner!

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

En dipten alinir en tepeden de satilir abi ama trendin en dibi en tepesi :)

Yoksa bu gumus 2 ay sonra 5.3-5.8 arasina dusse ben şasirmam mesela nasil dustu diye. Ama sitede cogunluk sasirabilir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum