Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0720 03:43:05
EUR 34.8924 03:43:05
USD 32.5255 03:43:05
ALTIN ONS $2332.6700 03:43:05

Konu: 7.12 ile 6 TL Fibonacci hesabı

Acaba mı?

Yorumlar (724)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 10 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Saglık olsun yapacak birşey yok . insallah buralarda farklı işlemler gelişmez. yoksa vahim durumlarla karşılaşabiliriz. ytd

Benim_ciğerim_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Benim_ciğerim_ ()

İlk 6.40 dan alırım diye ağzımdan kaçırmıştım hissiyaten
Emir verdim muhabbeti dönüyordu
Sonra kendim inanmayıp:)) 7.40 ilk alımımı yaptım
Sonra sayfaya yine yazdım içimizde ukde kaldı 6.40 lar diye
Bilmek analize göre hareket etmek ziyadesiyle mühim
Sabırla beklemek
Ister nakitte ister gümüşte daha fa mühim:) ytd

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Cok destekli atıyorum :) ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Okuyan oldumu acaba . Ne yazmısım . ytd

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Tersgold . yıllık hesap :)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

E kactan alican abi bi de

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İzliyorum. ytd

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hope12 ()

Seyrediyorum abi gözümün önünde indi resmen arabayı kenara cektim noluyo diye. aldun mi sen

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Hope12 seyrediyormusun?

Hope12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Üst yorumlarda ki rakamlara dikkat demiştik . ytd

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim eger 24.76 yi dip kabul edersek ve buranin altina inmezse 27.95 ile 29.15 arasina cikmasini bekliyorum. Bende alim yapmadim bu hafta bakacagim eger inmezse 24.76 altina 25.12 veya 25.3 gibi almayi dusunuyorum. Ytd

teneketrampet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teneketrampet ()

Bu 1 tur yukarı çıkarsak buradan kaça kadar çıkarız hocam tekrar düşmeden?

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Saygilar kardesim. Burdan aslinda donmesi lazim gumus grafigi ve indikayorlerine bakinca dondu gibi duruyor. Ama rasyo ve altin a bakinca dususun devam etme olasiligi var diye alim yapmadim. Bakalim dusecek mi yoksa gercekten dondu mu izleyecegiz.

falcon38 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Dolar oraya cikamaz ama cunku ons lar cok cikacagi icin dxy de o kadar yukselis olmaz. Dolar max 9.05 gibi bir yere cikabilir gibi duruyor. Tabi onu o zamanlar daha net soyleyebiliriz. Simdi birsey demek zor. Yani tl aslinda yaniltir ben o yzuden ons yaziyorum.

ÇANCILAR_PET_SHOP için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

24.36 bendede ağır basıyor ustam hayırlısı bakalım hayırlı kazançlar dilerim
Saygılar

0BeğenmedimŞikayet

ÇANCILAR_PET_SHOP ()

Dolar kuruda 9.50 olursa o zamana kadar :))

8.90 çıkıyor sonuç

Elim sonu gibi tahminim olabilir; ))

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben alim yapmadim kardesim suan sadece izliyorum. Dusus trendinin bittiginden emin oldugumda 24.36 ile 25.5 arasi her yer benim icin alim yeridir. Gunluk islem yapmadigim icin alim satim arasindaki 10 20 30 kuruslara bakmiyorum.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim 29.15 gibi en tepe olma ihtimali mevcut 24.76 altina inmezse bakacagiz. 27 ustune gelirse de orda dikkatli olacagiz ve max nereye cikabilir gibi analiz yapacagiz. Tepeye yakin degerlerden satacagiz. Sonra oyun kurucularin yonu belirlemesini bekleyecegiz. Suan oldugu gibi ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

29.15 grafiklere gore suan ki pozisyonda. Tabi oncelikle 27 ustune cikarsa onu o zaman daha saglikli soyleriz. Simdi sadece donus olsun diye bekliyoruz.

Salih_C için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Gümüşü ben 97 den verdim

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Neyi kactan sattim kardesim

0BeğenmedimŞikayet

falcon38 ()

Kaçtan sattınız 97'den mi?

0BeğenmedimŞikayet

Salih_C ()

en tepesi neresi

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Entepe nereye kadar olabilir hocam

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Kardesim o ihtimal var sadece bilinsin. Yok oranin alti buranin alti yok niye soylemediniz hani buralar artik yoktu, gibi şeyler olmasin teknik olarak bu rakamlar 1 ay sonra bile gelebilecek rakamlar. Simdilik yukariya donecek gibi duruyor insallah burdan yukariya 1 tur daha cikacagiz gibi ama net yukari izlenimi olmadi orasi oluşsun insallah yukariya yolculugu başlatacagiz. Ytd son attigim grafikte en dip seviyeyi yakaladik. Bakalim ordan en tepeye de cikarsa cok iyi olacak. Ytd

teneketrampet için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

teneketrampet ()

@LosAnarquista_60 ağzınızdan yel alsın hocam 5.3 korkutmayın bizi

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Ben dolarda yukari yon bekliyordum ama haftasonu indikatorleri inceleyip daha saglikli analiz yapma firsati olacak.

8.48 dip beklentim vardi ve geldi simdi yukari cikmasini bekliyordum. Genel goruntuye bakmak lazim o yuzden birsey demiyim simdilik. Haftasonu detayli bakar asagi ve yukari riskleriyle beraber yazarim.

kimyagerme için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Geri cekilme olabilir ama once yukselisi tamamlamak isteyebilir. Bu hafta geri cekilme olmazsa haftaya biraz daha yukselip sonra geri cekilme olabilir. Ordan da biraz biraz yukariya hareketlenebilir. Ytd

turna58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

turna58 ()

Los usta yarın geri çekilme olurmu

0BeğenmedimŞikayet

kimyagerme ()

Kıymetli arkadaşim, dolar konusunda bir yorumunuz var mı, çıkıp alttan gümüş alacağım ama ons mu gram mi işlem açayım ikilemde kaldım. Doların düşeceğini söyleyen kıymetli arkadaşlar var. ne dersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum