Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0719 04:17:08
EUR 34.8924 04:17:08
USD 32.5287 04:17:08
ALTIN ONS $2325.1550 04:17:08

Konu: 7.12 ile 6 TL Fibonacci hesabı

Acaba mı?

Yorumlar (724)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 11 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Aynen oyle kardesim. Asagi riskler ne yukari da neler var bunlari yazmazsak adam hep bi yone bakar :)

Marcuk34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Marcuk34 ()

Sayın Los konuşun tabiki bütün düşünceler önemli. kendimizi ona göre ayarlarız. :)

LosAnarquista_60 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Aynen oyle kardesim herkes yukselis olucak diye konusuyor ama kimse asagi dusebilecegi ihtimalini konusmuyor. Iste problemde burda. Bizde gercekleri konusuyoruz :)

Marcuk34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Olur abi bende zaten ist disindayim, grafik falan cok bakamiyorum. Sadece degerlere bakiyorum birde tel den bakabildigim kadar ara ara inceliyorum.

Periyot için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bu düşüş düzeltme işini seninle ayrıca detaylı konuşalım kardeşim, bayramda pek müsait olamıyorum, bayramdan sonra bu konuya beraber eğiliriz:)

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Onursal5701 buyur

M_yıldız için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@Onursal5701 bakabilirsin ytd

0BeğenmedimŞikayet

Marcuk34 ()

İkinizin konuşmasını gerilim filmi, ni alt yazılı izliyorum gibi okuyorum. aşağıya kırarsa korku filmi gibi olucak bize

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi duzeltme kisa sureli olan bir islem olmali diye dusunuyorum. Mesela gecen sene martta 1700 den 1450 ye dusus bir duzeltmeydi. Sonrasinra yukselis trendine devam etti. Agustos 10 dan bu gune dusuyor son tepeyi gecemedi hala yani dusus trendi basladi. Dusus trendi olmasi icin kac olmali ki :)

Atiyorum 1560 olursa dusus trendine girdi mi diyecegiz. Oyle diyeceksen ordan kaca kadar dusecek. Fiboya gore 1832 altina indigi gun dusus trendi zaten basladi. Simdi dusus trendini bitirip yukselis trendine gececek mi diye izliyoruz bence.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

@ilkelisiyasetci yazı seklinde olurmu?

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Bence düşüş trendine girmedi! Geçen seneki muazzam yükselişin abc düzeltmesini yapıyor sadece:)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Insallah kardesim bende oyle olmasini umuyorum bu dususlerde cok dip yapmazsa yavastan donecektir. Daha onceden de dedigim gibi 24.36 altina inmesin burasi en guzel donus yeri olabilir gibi. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam inşallah 73 den döner dediniz ki oraya kadar dokundu dönmüştür umarim

0BeğenmedimŞikayet

Azra35 ()

Günaydın los bu yükseliş sen nasıl yorumlarsın gerçekmi yoksa

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Tesekur ederim hemserim senin de bayramin mubarek olsun.

RG58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Bakalim kardesim hareketleri izliyorum fake olma ihtimali var gibi bugun 25.5 u gecemezse fake olma ihtimali yuksek. Bir tur daha dusebilir.

Bu hafta alim yapacagim bakalim kactan alicaz. 25.8 ustundemi yoksa 24 civarimi izlemedeyim. Ytd

Fatihsultan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultan ()

Hocam galiba radyo dediğiniz yerden döndü gibi simdilik

0BeğenmedimŞikayet

RG58 ()

Kurban Bayramınız Mübarek Olsun. Başta Ülkemiz olmak üzere , tüm islam alemine barış huzur ve mutluluk getirmesini Yüce ALLAH dan temenni eder sağlık ve mutluluklar dilerim. .. Selamlar….

0BeğenmedimŞikayet

LosAnarquista_60 ()

Abi şimdi şöyle birsey var altin sert düştü gumus az düştü gumüşün de 23.97 ile 24.4 arasina o zaman düsmesi gerekiyordu. Rasyo hedefi yuksek rasyonun asagi donmesi lazim oncelikle.

Dxy nin gozu yukarda
Us10y hem gunlukte hem 4 saatlikte aşiri saticili bolgede.
Altin saatlikte hep asiri alicili bolgeye geliyor ama ne cok yukseliyor nede cok dusuyor.
Rasyonun da gozu 83 te ama oralara cikmadan 73-76 arasi doner diye dusunuyorum.

Bakinca biraz daha asagiya yon var gibi duruyor bana. Ytd

2BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu rakamlara dikkat demissiz. ytd

1BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Bu verdigimiz değerler geliyorya ondandır.

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

İnsallah istediginiz gibi olur.
İyi kazanclar.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Aynen de öyle... Gönül verdik bir kere... gözümüz yolda kar almadan bırakmak yok. :))

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Hiç belli olmaz bayramdan sonra bir gaza basar(dolar ucar ) birde bakmışsın yukarıda solugu alır . gumus bu . ucarda cakılırda.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Yaptık bir hata biraz yüksek ortalama ama bekliycez. Uzun bir tatildeyim alsat kovalayamiyorum toparlayacagiz insaallah. Sabır sabır sabır

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ezber ettim gelir mi gelir... ama ne kaaa bekletir senin son tepeyi onu düşünüyorum kara kara:)

0BeğenmedimŞikayet

M_yıldız ()

Yazdım @Yaseminnisa . sizede iyi bayramlar umarım pek sıkıntı yoktur.

0BeğenmedimŞikayet

Periyot ()

Ben şöyle bir durum gözlemledim, en son altın ons 1750 ye düştü ve düşüşü tamamlamış olabilir, gümüş 27 lerde geziniyordu! şimdi tam tersi gümüş 24, xx lerde geziniyor, altın ons 1800-1820 bandında tutunuyor! düşüşü tamamlamış olabilir! ytd diyelim...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum