Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0722 08:21:39
EUR 34.9307 08:21:39
USD 32.5554 08:21:39
ALTIN ONS $2336.9050 08:21:39

Konu: Gümüş Ons 1 HY

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Yorumlar (650)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Kramer77 ()

İlk hedef 6.5 mi hocam

horozcu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Sizde Ankara dasiniz hocam. Hangi kurum.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Bütün fincan takımları kırıldı fincana elim gitmez oldu gul gibi toboyoda kiyarsa bu olmaz iste lakin su haftalık grafikde bulunan mezar taşı aldatmami yoksa yarasaya yolmu yapacak tereddüt devam ediyor

BossVurguncu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Estağfurullah Üstad bizde Hocalarımızı takipteyiz @ticaret_adamı Hocam şeffaftır aldığında yazar sattığında yazar onu takip edin zarar etmezsiniz bize öyle yapıyoruz zaten... ytd.

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Ah şu yarasalar hep Çin yüzünden abi :)) oysa Tobomuz var ne güzel 2'li Dip imiz var.
Ben önemli değil de gümüş vazgeçsin inşallah dileğim.

1BeğenmedimŞikayet

derinpınar ()

Bugün öngörunuzee göre parça çıktık üstat bekliyoruz gelirse bizim gelmedi trene bı yerden bineriz :)

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Tobo olustu olustuktan sonra 6,21 e pullback haraketini yapti burdan yukarı devamini bekliyoruz hayırlısı ile

es_ank için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Siz biliyorsunuz kardeş yine ben teknik ve temel anlamam. Bakıyorum okuyorum unutuyorum. Ee yaşta var. İş ev derken sizler gibi olamıyoruz. Ama buradaki değerli yorumcular dan Allah razı olsun. @ticaret_adamı hocama takıldım 2 al sat yaptım bir cesaret bu ay kazandım. Bakalım iyi bir yerden girersek bekleriz artık.

0BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

:)) kimi aradın

arlon55 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

es_ank ()

Hocam gibi yükseliş anlamına mı geliyor?

0BeğenmedimŞikayet

arlon55 ()

Leonidas nerde

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Gel şu yarasa isinden vazgeç hasta eder adamı tobomuz var ne güzel

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Hiç önemli değil hcm
Likelik bir yorum yapmadım borçlu hissetmeyiniz lütfen :)

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Biz de iyilik şükür. Hedeflerim geldi daha iyi olduk :)
Onu hiç sorma abi her türlü ayarı veriyorlar haklısın :)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstadım bütün sosyal medyaları bıraktık gümüş yatay mı düşey mı dikey mi sadece grafikleri yanan doji mumlarını takip eder olduk
Formasyon isimlerini 2. sefer hatmediyoruz obo tobo kama üçgen prizma ...
:)))

_eren_erkam için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Raşid ()

İyi geceler hocam.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Estağfurullah Hocam çok teşekkür ederim like için 24 de şekerlerimiz gelince bizde bilmukabil döneriz İnşaALLAH
bizde şeker çabuk tükeniyor :)

Helalindens için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Valla çok doğru söylüyorsunuz kardeşim

1BeğenmedimŞikayet

Helalindens ()

Bir like eder bu yorum perfect :))

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

:) MaşALLAH Hocam kurtarırmışsınız buna da Şükür

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Hamdolsun hocam sen nasılsın bugün fed toplantısı na Özel gümüş onsun 4 saatlik kapanisina ayar bile vermisler:)

0BeğenmedimŞikayet

_eren_erkam ()

Hocam siz hala bir geri çekilme bekliyorsunuz anladım ve tşk ederim. Ama alım yaparken yazarsanız bizde yakalamış oluruz. Daha doğrusu doğru yerden gireriz 22-23 arası alırız İnşallah.

1BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Dostum güldürdün beni gene ddd hocam ben gbp ve gümüşte parmak değil bilek le diZi zor kurtardım ddd

0BeğenmedimŞikayet

BossVurguncu ()

Eyvallah hocam h. g durumlar iyidir umarım

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam adımlarını önceden öngören için aynen dediğiniz gibi
Lakin biz acemiler için hep ayağımıza basıyor oyununu öğrenene kadar sağlam ne pabuç ne ayak parmağı kalmayacak

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Bu msjinizida gorunce acaba 6,30 son durakmiydi geri dönüsemi hazırlanıyoruz onu dusundum?

0BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Buralardayiz hocam toboyu takibe devam

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

Alllah a emanet dostum

0BeğenmedimŞikayet

acemiso ()

Vala hocam tahminin oldukça etkili bahsettin treni kaçırdım . şuan 4 kuruş daha tersteyim. Ama gümüş rüzgar bekliyo sanki rüzgarı arkasına aldımi kara geçirecek gibi yrd.

1BeğenmedimŞikayet

horozcu ()

Aman hocam ne kusuru lakin su haberlerde otupte bayilan denizli horozunun bayilmasi cok dusundurdu beni

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum