Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 02:43:22
EUR 34.8238 02:43:22
USD 32.3379 02:43:22
ALTIN ONS $2301.8900 02:43:22

Konu: ons destek direnç ve... beklenen tarih

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
yönün kırılımında sert bir hareket göreceğimiz tarih 12-13 kasım bu benim şahsi ve dayanaksız düşüncemdir... tek dayanağım... 13. cuma kutsaldır... bazılarına görede kara cumadır... boğalar mı ayılar mı sinyallerini taki edeceğim 13 martta çökmüştük.. kimbilir belki busefer coşarız bunu yakından takip edeceğim bu bir teoridir yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (96)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Muri1985 ()

Bende kardeşim :)

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah karşim memnun oldum :)

Muri1985 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

zaten müzik anlamında ne varsa geçmişte kaldı yeni jenerasyon aya dinliyor :)

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muri1985 ()

Çorum un Çakır koyundenim ben . Açık adrese kadar gerek yok topragim :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

adres vermeyelim çorum diyelim farketmez çorum çorumdur toprağım :)

Muri1985 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hayır düşünmüyorum. burayı seviyorum. daha samimi gerçek kolay. bir video yapıp editle saatlerce uğraşmak oradan edeceğim maddi gelr dahi olsa harcadığım zamana değmez. zaten youtube ekonomist kaynıyor :)arkasına kitap dizen ekonomist olmuş çobanı var kuyumcusu var yazarı var uçanı var kaçanı var. sayfamızın ayrıcalığı olsun :)

Ömer11 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muri1985 ()

Çorum'un neresinden toprağım :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

çorumun benim gibi bir imkanı var diyelim :)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

tl de bir yatırım aracıdır. şuan fransa başta olmak üzeri bir çok ülke forex piyasasında tl yi şortluyor yani düşerek diyerek kaldıraçlı büyük kazançlar sağlıyor. şhort yerine bir anda long derlerse tl kazanmaya başalar. piyasada okadar çok borsa altın döviz kripto okadar çok turev var ki artık. malesef şuan için gördüğüm tek gerçek yatırım fiziki altın.

prens006 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ömer11 ()

S. a.
Volpan kardeş y. o. u. t. u. b. e
Kanalı yapmayı düşünürmüsün
Herkes faydalanır.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

henüz düşünmem için gerekli ortam ve bilgiler oluşmadı oluştuğunda yazacağım

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

çok haklısınız hocam... beklemekten başka yapılacak birşey yok sanırım izleyip göreceğiz...

4BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bir tarzım yok alternatiften tasaffuva kadar hepsi 28 enstruman var bünyemde dolayısıyla bu da her tarzı beraberinde getirdi. ancak her tarzı diğer tarzlarla sentezleyip ve diğer enstrumanların duygu ve tavrını o an kullandığım enstrumana yansıttığım zaman bana has bir tarz oluştu... güzel ve önemli bir günde video atarım buraya... dinlemiş olursunuz :)

0BeğenmedimŞikayet

prens006 ()

Bu durumda yarı tl olmak mantıklı mı

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

top yuvarlaktır. bellimi olur bakarsın geli verir. bir ön görüm yok malsef

acemi1015 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben bundada vardır bir hayır nasip bukadarmış derim alamadığıma üzülmem elimdekine bakar çıkacağım yeriiyi analiz eder pik seviyeyi aramaya çalışır alımdaki farkı satarken çıkartmaya bakardım

Black_gold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

düne kadar her fırsatta öngörümü alımı oldukca riskli olmasına rağmen bidenin seçileceğini ön görerek yazdım 509 dan elimdeki ödeme yapacağım paraya kadar aldım. ama inan şuanda hiç bir fikir sahibi değilim. 19 kasımda ppk toplantısından büyük bir faiz artırımı gelirse dolardan dolayı düşer ancak bu süreçte pandemi ve seçim den kaynaklı kaos ortamı oluşursa onsu yükselir ons nekadar yüselir dolar düşermi faiz artırımı gelirmi! hepsine ön görüde bulunsak 3-5 yuarı bu seviyeleri korur 510-520 ancak faiz gelmez pandemi ve ab abd tarafından sıkıntılı haberler gelr bu seviyer çok ucuz kalır. şuan için bir öngörüm yok üzülerek söylüyorum

elif9419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Black_gold ()

Hocam bende profesyonel değilim fiziki olarak uzun yatırımcıyım
2 gün önce 260 gram 519 dan aldım uzun vaade için aldım. fakatdün 510 u görünce bayağı bir pişman oldum. Para da bana 2 ay içinde tekrar lazım. Siz olsaydınız ne den teşekkür

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Senin düşüncen aşağı mı yıkarımı

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

19nkasım öncesi bir alım fırsatı daha yakalatmıyız

0BeğenmedimŞikayet

elif9419 ()

çok haklısınız hocam... 2 aydır terste kaldığım için karımı elime almak istedim açıkçası bir daha alırsam orta vade veya uzun vade almayı düşünüyorum en uygun alım yeri nereler olur acaba bi öngörünüz varmı bununla ilgili?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

460-480 bandında 520 -525 hedefini veren bendim. hatta yıl sonu tahminini 2 çeyrektede veren bendim. hedef okları olsamda okları atanların çoğunun şimdi takibindeyim. ilk çeyrek için tahminimi 19 kasımdan sonra vereceğim. ya nasip bakalım o seviyeleri görecekmiyiz.

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

19 kasım kardeşim

förrü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

milletin aklıyla oynuyorlar ekonomi anlamında... bu rahatsızlıktan kurtulmanızın tek yolu kararlı ve hedefinie odaklanmanızdır. kararlılığın azmin elinden birşey kurtulmaz. fırsatlar bitmez çareler tükenmez. herşeyde birhayır vardır. ama bildğim bir gerçekvar şahsım adına alsat büyük zararlar ettirir bu alanda profosyonel olmayanlara

elif9419 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

480 oldugunda 520 olacak dediler bende ozaman olsun bakalim deyip verdim

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

4 ay önce o emiri 520 olacağını nerden öngörmüştün _?

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvallah :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum