Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0715 15:45:17
EUR 34.8662 15:45:17
USD 32.5175 15:45:17
ALTIN ONS $2329.7950 15:45:17

Konu: ons destek direnç ve... beklenen tarih

⭐⭐⭐volpann ()
Gram Altın
yönün kırılımında sert bir hareket göreceğimiz tarih 12-13 kasım bu benim şahsi ve dayanaksız düşüncemdir... tek dayanağım... 13. cuma kutsaldır... bazılarına görede kara cumadır... boğalar mı ayılar mı sinyallerini taki edeceğim 13 martta çökmüştük.. kimbilir belki busefer coşarız bunu yakından takip edeceğim bu bir teoridir yatırım tavsiyesi değildir

Yorumlar (96)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

tarihi zirve yorum yapamam

Esinti33 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esinti33 ()

Merhaba iyi akşamlar buradan alım yapılırmı?

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

kursaları eğitimleri var ancak grafik okumakla olmaz piyasayı okumak dünyayı takip etmek vs. çok şey araştırmak ve hepsini toplayıp grafikte yorumlayarak bir sonuç koymak gerekiyor. öncelikle tarih okumanızı öneririm ekonomi üzerine

çakırım için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

acemi1015 ()

Takipteyim kardeşim yükümlülük bende

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sonerok ()

Öyleyse bu fiyattan da alınır bu

0BeğenmedimŞikayet

çakırım ()

Volpann bey iyi akş takipçinizin sizin veripte gelmeyen rakamlarınızı daha görmedim maşallahınız var bilgi ve deneyiminiz İle ilgili her zaman OK tam isabet hedefte. Emekleriniz İçin çok teşekkür ederim Allah sizden razı olsun size bir sorum var grafik okumayı nasıl öğreniriz tavsiyeniz nedir

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ben sana söyleyeceğimi söyledim arkana yas..

Nurnasip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

ne desem bilemedim :)

0BeğenmedimŞikayet

Kaybedenler_kulübü34 ()

Teşekkür ederim inşallah

Martı34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Martı34 ()

Rica ederim. Kesinlikle haklısınız hele ki yüksek miktar alan daha çok düşünüyor çünkü 5 TL bile ucuz alsan miktar bir hayli fark ediyor. Beklediğiniz en uygun fiyattan alırsınız inşallah

Kaybedenler_kulübü34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

eyvah eyvah vay ozaman halinize :)

0BeğenmedimŞikayet

Kaybedenler_kulübü34 ()

Hocam kusura bakmayın iki defa gondermisim soruyu. Yardiminiz için teşekkür ederim, biraz daha geriye çekilir mi alım için diye düşünürken sorma ihtiyacı hissettim pazartesi günü veya haftasonu alım yapmayı düşünüyorum

0BeğenmedimŞikayet

aldi ()

Bana verilmiyor

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

dayanağınız nedir acaba :)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

alım için dün son öngörümü ve alımlarımı paylaştım bu yüksek seviyeden al dersem yanıltmış olabilirim. özürdileyerek alım fırsatı öngördüğüm bir rakam gelirse yazarım ancak tarihi zir vede... biraz bakalım ingiltere altım alımlarını artırdı 1-2 saate ab açılacak birde onlara bakalım ab ne yapacak en sonra abd ye bakarız ... belk biri satış yapar alım fırsatı verir. takip etmek lazım

Denzer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaybedenler_kulübü34 ()

Önerilerin çok teşekkür ediyorum. İnsan biraz kararsız kalıyor bu tür konukarda.

Martı34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Ben ne yapayim bekleyim mi burdan alip hic zarar etmeyim mi ev hanimiyim cok anlamam yardimci olun uzerine katacak gucum yok duserse sorun yok cikarsa arkadan bakmam istemem zor bela biriktirdim

0BeğenmedimŞikayet

Muri1985 ()

Teşekkür ettim hemserim

1BeğenmedimŞikayet

Martı34 ()

Bende düşer mi diye haftalarca bekledim bir kısmını 480 den aldım çoğunluğu elimde patladı 480 i arar oldum. Altın düşer mi çıkar mı bilmem siz kendi mantığınız ve hislerinizle hareket edin. Gram başı 50 TL zarar etmiş biri olarak size tavsiyem kalbinizin sesini dinlemeniz..

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

bu sorunuza cevap verdim

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

yıl- dı- zın hiçbir önemi yok. bir sene sitede olan tek yorum yzmayana süreden dolayı verilir yada takipci yorum vs bağlı olarak. bununla değerlendirme kimseyi yannılırsın. orta vade beklentim 550-598. yılsonu ilk çeyrek ve 2. çeyrek başkalarında 650 civarı beklentim. yatırım tavsiyesi değil öngörümdür. benim beklediğim rakamlar.. gelmeye bilir :)

Muri1985 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

volpann ()

merkez bankası faiz kararı alablirdiye öneriler bulunmuş ancak onsu takp etmeniz öneririm. dolar düzeltmeye giderken ons yükselirse çokta değişen birşey olmaz. 12-13 kasımbize ons tarafından bir sinyal verecek ve hafta kapanışı yapacak ben şahsım adına onsu burada değerlendireceğğim

0BeğenmedimŞikayet

Kaybedenler_kulübü34 ()

100 Gramın üstünde alım yapmayı düşünüyorum alım zamanı için ayın 20 ni bekle şeklinde tavsiyeler var zaman için önerileriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Kaybedenler_kulübü34 ()

100 Gramın üstünde alım yapmayı düşünüyorum alım zamanı için ayın 20 ni bekle şeklinde tavsiyeler var zaman için önerileriniz nedir

0BeğenmedimŞikayet

Muri1985 ()

Madem toprağımı gördüm hemde yıldızlı bir yorum alayım bari gram kaçı görür nerden döner kaça kadar iner :)

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum