Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 15:17:54
EUR 34.8238 15:17:54
USD 32.3379 15:17:54
ALTIN ONS $2301.8900 15:17:54

Konu: Ons Gümüş Son geri çekilmesine hazırlanıyr olablr!

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Grafik gayet net ve tüm Kanal aralıklarının bizi hangi rakamlara götüreceğini açıkça gösteriyor.Bol şans ( YTD)

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Enessenay ()

Hocam, Ensar hocam en son 19, 20 ons bekliyordu, fikrinde bir değişiklik var mı acaba görüşebildiniz mi?

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Ustadim bir onceki mesajda yazamadim ama cevap verip yardimci oldugunuz icin tesekkur ederim. Sagolun varolun

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Sevindim Sizin adınıza. 23,20 23,40 aralığından alabilirsiniz.

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Ustadim buralardayim. Şükürler olsun kardayim. Sizle gorustukten sonra yarisini degil dortte birini al sat yaparim diye karsiz zararsiz satmistim. Geri kalan kismi da uzun sure elimde tutmayi planliyorum. Hazir sizi gormusken sorayim dortte birle ne zaman alalim ?

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

@Burtvinli88 Hocam Sizi merak ettim. Buradamısınız?

0BeğenmedimŞikayet

Edirneli22_ ()

Selçuk hocam dirence yakın bir yerden satış yaptım kuvvetli destek nereler olabilir acaba.

0BeğenmedimŞikayet

Kamurann ()

@selcukcelik Paket onay görmesede yükseliş devam eder mi? Veya bu yükseliş ilk etapta nereye kadar yükselir alım içinterni kaçırıyormuyuz acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam teşekkür ediyorum. AL Sat olayından korktuğum ve açıkçası pek beceremediğim için bayadır bekliyorum ama açıkçası öğrenmem gerekiyor galiba al sat yapabilmeyi.

6BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam Şunu yapardım ben ;

6,50 ' de güçlü bi direnç var. Burada % 50 satardım . her dirençte satış yer. Sonra Güçlü bi destekten kademeli alışa devam ederdim. USD ' nin verdiği destekten dolayı GÜMÜŞ TL iyi yerlerde yanlız ONS desteği alamıyor. USD bu seviyede kalır Altın ons 1930 üzerine atar ve gümüş ons 25,80 kırar ise Gümüş tl ortalama 6,70 6,60 seviyelerini görür. Alttan yaptıgınız kademeleri de Bu seviyeden tekrar çıkardım. Bu al sat için söyleyebileceklerim. Ama uzun vade beklerim derseniz çok iyi rakamları görecek şüphesiz. ( YTD)

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam bir konuda fikrinizi merak ediyorum. Yaklaşık 2 aydır 6,45 seviyesinden tersteyim ve uzun vade gümüşde durmayı planlıyorum. Yani nerden baksanız belki 1-2 sene. Sizce alım yaptığım seviyeleri görme durumu ne zaman gerçekleşir ve en önemlisi o seviyeler geldikten sonra beklemek mi daha mantıklı olur yoksa peyder pey çıkıp TL'ye geçmek mi. Kısa ve uzun vadede öngörünüzü merak ettim.

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dostum Kimin ne alacağını bilemeyiz. Alt yorumdaki anlatmak istediğim her yükseliş öncesi bu tip panik hareketler olur. tam yükselecek dersin yüksekten alırsın fiyat geri çekilir ve sana panik satış yaptırırlar. kanal dışına çıkarırlar düşecek dersin birden yeşil mumlar yanar kanal içine girer alamazsın. sabırlı olup sağlam desteklerden alım yapmayı bekleyeceksin. Son karar sizlerin.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Abd alıcak diyosun sen doğrumu amladım abi?

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Üstadım adım adım yarı yarıya takipteyiz

2BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Eee bunların işi bu. Bıktırdıktan sonra aldıracak fırsat dahi vermeden yukarı taşımak. Bu filmi çok izledik.

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

İnşallah abi versin artıık cevap abd ama olumlu hep satıyolar bitiremefdiler sata sata

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

24,10 - 24,30 Buraya sıkıştı hocam. Patlayacak bi tarafa.

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ons altın ve ONS gümüşteyim. her iki yönde şuan mümkün çünkü Yükselen kanalın dışına çıktık. Alt destekler ziyaret edilebilir. Ama benim beklediğim uzunca bir boğa çubuğu. Alıcılar ve satıcılar temkinli davranıyor. Alım tarafında olanlar 20,10 ' da bekliyor ve küçük hacimlerle aşşağı gitmesine müsade etmiyor henüz. satış tarafında olanlar 24,30 da küçük hacimlerle satıyorlar. ABD bugün bize istediğimiz cevabı verecek.

1BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Evet hocam, takibe devam, ellerinize sağlık tekrardan

2BeğenmedimŞikayet

Haydarbeyoglu ()

emeğinize sağlık hocam, like hakediyor.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Çok iyi Üstadım anlık takipteyiz adım adım alta baskı olduğu kadar yukarı teşvik var

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

gümüştemşsin abi yğkselişmi düşüşmü bekliyorsun?

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çok iyi çalışmıyormu sizce de ? Kısada Bu güzel resmi takibe devam...

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞhaneli29 ()

Hocam altın ons tir tir titriyor, bö desek 1880 lerden toplayacakmışız gibi x)) (ytd)

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Dostlarım bu grafiği gereksiz yorum akışından kaçırmış olabilirsiniz. İnceleyin ve kendinize alım noktaları belirleyin.

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Ellerinize, emeğinize sağlık Selçuk Bey, Ensar ile görüşürseniz de selamlarımızı iletin lütfen:)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum