Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0764 16:43:28
EUR 34.8238 16:43:28
USD 32.3379 16:43:28
ALTIN ONS $2301.8900 16:43:28

Konu: Ons Gümüş Son geri çekilmesine hazırlanıyr olablr!

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Grafik gayet net ve tüm Kanal aralıklarının bizi hangi rakamlara götüreceğini açıkça gösteriyor.Bol şans ( YTD)

Yorumlar (85)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Gümüs_baligim ()

Umudum kalmadi ya. Bu sefer ciddi gidecek gibi gümüs

dgsgtk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Qiqqa_62 ()

Umarım öyle olurda alırız tekrar

dgsgtk için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Piyasanın geneli bunu bekliyor.

Trabzonlu_Mimariçe için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Trabzonlu_Mimariçe ()

siz düşüş mü bekliyorsunuz?

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

dgsgtk ()

Yukselen kanal tam direnc noktasinda ikinci 4 saatlik mum da kirmazsa geri cekilme muhtemel olur teknikte

Qiqqa_62 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Van_Helsing_GeriDöndü ()

9 kasım dikkat bol şanslar ..

0BeğenmedimŞikayet

Qiqqa_62 ()

Şuan en doğru şeyi yazan sensin bu gidişat iyi değil tavan noktası 6.79 yarın büyük satışlar yiyip alım fırsatı verecektir

Mehmetaltas1976 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Yarın büyük düşüşün gelmesini bekliyorum, hâlâ benim senaryom bitmedi ve sonlara yaklaştığımı düşünüyorum, o yüzden ful tl ye geçtim.

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

O iş salıya kalmayabilir. Henüz AB/D borsası en kötü senaryoyu yaşamadı. unutmayalım ki Onsların en büyük finans kaynagı EFT firmalarıdır. ordaki bi geri çekilme işleri değiştirir.

0BeğenmedimŞikayet

GÜMÜŞhaneli29 ()

Selçuk hoca bu grafik sana mı ait sende düzeltme bekliyor musun?

1BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Sagolun hocam yardimlariniz icin

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Ben çıktım, düzeltmeye kendimi çok inandırdım,6.65 i geçmez diye düşündüm ama olmadı bakalım salıya kadar kendime zaman tanıyorum, gelmezse bu iş benim için bitmiştir.

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam elinizde hic gumus biraktiniz mi yoksa tumden mi ciktiniz

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben full geçmedim. Kademeli küçük parçalarımı çıktım. Köşede % 50 sabit.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

EyvALLAH Hocam anlayan anladı sonuçu ne olursa olsun uyarı için ALLAH Razı olsun İnşaALLAH

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Bende seningibi yaptım ful tl deyim
Eğer düzeltme yapmazsa 23××ler gibi, bu işi bu son yapısım olcak.

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Sagolun hocam ben de bir karar vereyim

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Çıkın yada Kalın demeyeceğim ancak ;

Bana Düzeltme Öncesi fa/ke hareket alğısı yarattı bu yükseliş. Bende kademeli çıkışlar yaptım Tedbiren. Karar sizin.O

Burtvinli88 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Hocam hayal ürünü demişsiniz hayalin sahibi sanki daha önce buralarda bulunmuş birisi gibi geldi o beklediğiniz noktaya geldik mi
Yani hana geldik yağmur dindi mi

Van_Helsing_GeriDöndü için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Burtvinli88 ()

Hocam sizce buradan 3/4 gumusun bir kismini cikip karini almak dogru bir hamle olur mu? Cikmak gerekirse sizce ne kadar cikilmalidir yada 1/4 tl ile pozisyon korumak mi dogru olur

0BeğenmedimŞikayet

Ağ_tut ()

Teşekkür ederiz Bilgin için

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Elinize Emeğinize sağlık hocam..

0BeğenmedimŞikayet

tufan74 ()

bu emare buraya düşer mi cidden ben bu dolar kuru ile 6,00 altında geleceğine ihtimal vermem dolar olmuş 8,45 ve bu ons buraya geleceğini sanmam ama saygı duyarım en kötü ihtimal bence 22 dolar.

5BeğenmedimŞikayet

Van_Helsing_GeriDöndü ()

XAG/USD: ikili düzeltme yapıyor, düşüş ihtimali korunuyor. Günlük grafikte yüksek dereceli 1. dalga 1 of (3) oluştu ve dalga 2 of (3) şeklindeki aşağı yönlü düzeltmenin gelişimi gerçekleşiyor. Şu anda içinde dalga (v) of a gelişimi gerçekleşmekte olan dalga a of 2 oluşuyor. Tahmin doğru ise fiyat 20.52-18.28 değerlerine iner. Bu senaryo için 25.53 değeri kritik karar seviyesidir. Kısa pozisyonlar 25.53 seviyesinin altındaki düzeltmelerden itibaren hedefler 20.52-18.28 olmak üzere güncelliğini korumakta ytd selamlar... hayal ürünüdür..

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Evet takibimde . Yanlız illaki bi düzeltme gelecek. teşfik onaylanmadan büyük hareket başlamaz kanısındayım.

0BeğenmedimŞikayet

Van_Helsing_GeriDöndü ()

1945 i iyi takip edin üstü kapatırsa hareket hızlanır. Geceyi 1945 altı kapatırsak Belki son bir alım fırsatı.. ytd

0BeğenmedimŞikayet

Seyyah90 ()

Yazdığı Bi yer yok mu takip etsek , yorumlarına ihtiyacımız var

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Üstadım bu 23.20yi geçtik artık doğrumudur.. Ensar arkadaşımızın tahminine göre.. yoksa haftalık kapanışı gerekli.. teşekkürler..

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Kendisi 29 ekim perşembe günü bir grafik göndermiş.

23,20 ' nin karar bölgesi olduğunu ve fiyatın bir tarafa kırılacağını yazmış .

Üstte 28,7x Altta 19,4X işaret etmiş. Onunla anlaşamadığım tek nokta 22 USD nin altında bir gümüş düşünmüyor olmam :) izleyelim bakalım. Şuan benim için önemli olan 25,56 nın kırılıp kırılmayacağı.

Enessenay için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum