Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0734 10:58:31
EUR 34.7770 10:58:31
USD 32.3765 10:58:31
ALTIN ONS $2298.9550 10:58:31

Konu: Ons GMS 24.96 kulp hazırlığı.. (DİGİMEN)

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Mesut1453 ()

Dayın bilir dayın:))

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Kaç görürüz abi yarın düşermi sence gümüş?

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

TOPRAK2020 ()

Kulpu azıcık uzattı bile fazlalık göz çıkarmaz :) tepeye akın bekliyorum bugün

3BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Evet fincan kulp tamamlanmış.. Biraz durağan sonra ilk yukarı çıkışını yapar artık.

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Günaydınlar sayın Digimen, kulp da tamamlandı diyebilir miyiz?

0BeğenmedimŞikayet

Emelll ()

Umarım dediğiniz gibi olur ve yükseliş devam eder emekleriniz için teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

İşte böyle 10 numara yorum bizde anlayalım teşekkür ederim iyi çalışmalar

1BeğenmedimŞikayet

Ufuk0707 ()

hocam grafikten aynı seyi izliyorum. cok yakınız kulbu tamamlamasına :) uzun mumları izlemek istiyorum sonrasında

1BeğenmedimŞikayet

Mem_Mem ()

Oyle siyorsan oyledir baskan

6BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ilk 24.96 fincan oluşumu ikinci küçük çanak yani kulp 24.96 tamamlanır.. 24.96 sonrası kulp yüksekliği 24.96 ya eklenir. buda 25.82 ye denk geliyor.. büyük çanak derinliği ise 26.35 fibo direncine denk geliyor.. yani formasyonun çalışabilmesi için 24.96 üstünde olmalı gram bazında ise 6.32 ortalama direncimizdir..

Rizelli53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Rizelli53 ()

Hocam bunun Türkçe meali yok mudur? Bizim için açıklama yapabilir misiniz lütfen

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

24.96 da fincan kulp formasyonu çalışmaya başlar..

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

24.96 üstünde kalırsak 26.35 e gideriz demektir. :))

Gümüşçükardeş için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

kulpun tamamlanması şart.. 24.96 .. bekleyelim..

Sokratess için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Borabaybora34 ()

Eline sağlık @Digimen

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçükardeş ()

Allah kabul etsin hocam Türkçesi nedir kusuruma bakmayın grafik bilgim sıfır yeni yatırım yaptım 6.16 dan 35 kilo girdim ne zaman bozayım sizce

0BeğenmedimŞikayet

Sokratess ()

Burdan takviye yapalımmı?

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

ilk 24.96 fincan oluşumu ikinci küçük çanak yani kulp 24.96 tamamlanır.. 24.96 sonrası kulp yüksekliği 24.96 ya eklenir. buda 25.82 ye denk geliyor.. büyük çanak derinliği ise 26.35 fibo direncine denk geliyor..

Gümüşçükardeş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçükardeş ()

Hocam ne demek ben grafikten anlamıyorum da açıklar mısınız acdmiyim

0BeğenmedimŞikayet

Eurosever ()

Elinize sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum