Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 08:48:07
EUR 34.7339 08:48:07
USD 32.5072 08:48:07
ALTIN ONS $2392.1450 08:48:07

Konu: Ons GMS 24.96 kulp hazırlığı.. (DİGİMEN)

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

Yorumlar (50)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Boynuinceoglu ()

hocam dolarla gümüs alabilirmiyiz acemiyim biraz

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

dolar endex düşünce metallere parite yaparlar.. büyük yatırımcılar tl de beklemez.. parite yapılacak çok emtia var.. 5 milyonluk yeni zellanda 5/10 kuruş arttırabiliyosa gms yi. koskoca 80 milyonluk türkiye şu durumda neler yapmazki..

halhil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semerkand1453 ()

Evet cok haklısın.
Ama işte bu hareketin küresel bazda emtia lara bir etkisi olmuyor.
Faiz kararı ancak gram bazında bir alım fırsatı verecektir.
Ons kanadında bir etki yapmayacaktır. Ons kısmı cok daha karışık şuan icin.

0BeğenmedimŞikayet

halhil ()

Ustad o kadar korumak isteyen tl ye gecmezmi, emtialarida dolar etkiliyor sonucta x) ytd

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

türkiyedeki yabancı yatırımcılar parasının değerini korumak isteyeceklerdir.. yarınki mb faiz olayında doları olan yabancı yatırımcı parite üzerinden metallere geçerek dolarlarının değerini koruyacaklardır.. biz tl mizin değer kaybetmemesi için nasıl euro dolar sterlin yada metallerde değerlendiriyorsak. onlarda aynısını yapıyor...

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Bu ne anlama geliyor hocam
Acemiyim anlamadım:)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Yarın ki oynaklıkta fırsat kovalamak daha iyi olur.. Ani hareketler hangi enstrümanda olur iyi anlık takip edelim.. Yarın saat 14:00 ve sonrası ABD açılışındaki hareketler..

Ak28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşmakas ()

Teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Teşekkür ediyorum sayın Digimen...

0BeğenmedimŞikayet

Ak28 ()

Psikolojik yorkunluk var 1.5 aydır 6.6 azalarak parça parça vardı bugün çıkıp yarını durumunu devam etmek istiyorum ondan sordum şuan mantikli mi yoksa kapanışı beklemek lazım teşekkürler

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

7.65/7.75 arasına düşüş bekliyorum..

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Dolarda dip olarak ne öngörüyorsunuz?

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Abd açılışında türkiyedeki yavancı yatırımcılar dolarlarını değerlendirmek isteyeceklerdir.. Metallere parite yaparlar..

Ak28 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Yarın dolar düşünce gümüş düşmez aksine yükselir diyosunuz yani?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşçükardeş ()

Hocam faiz artırımı sizce düşürür mü yarı TL geçtim 25 bin karla yarın düşer mi şimdi girilir mi sizce mesuliyeti benimdir

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Kısa vade gms de kalırdım , orta vade için dolar dip kovalardım.. Dolar hantal yürür, gms hızlı yürür, bütçe ve zaman hesabı size kalmış.. Dolar zaten 8.20 fiyatlandı ilaki görecek ileriki zamanda.. Zamanım yok derseniz gms de kalırsınız.

MMS için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

DARİUS34 ()

@Digimen Paket çıkacakm ı? Yoksa önceki ler gibi oyalama taktiği mi yabancı kaynaklarda nasıl bakıyorlar?

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Peki şuan elinizde 6.26 ve 6.50 den gümüşünüz olsaydı bugün ve yarın rakamlarını tahmin edebiliyorsunuz ne yapardımız aynısını yapmıycam fikrinizi öğrenmek istedim ricam olur :)

0BeğenmedimŞikayet

Ak28 ()

Bugün ABD beklemek lazimmi sizde tersteyim hala 6.3* ana para çıkartınca bugün çıkmayı düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Aynen pariteden iyi anlamanız lazım.. Yüksekten düşen enstrümana geçiş yapılır.

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Örnek vereyim...
Eğer dolarım olsaydı zaten mb düşürecek mantığıyla 7.94 lerde gümüşe yada grama parite yapardım.. Euro sayfasında 10 gündür bunu izah ettim.. Şu an karda olurdum.. Yada tl de beklerdim yarın zaten piyasa oynak olur bu fırsatı düşen enstrüman kovalar değerlendirirdim..

Gümüşmakas için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Evet göründü.. Grafikte mavi çubuklara dirençlere bakın.. Önce kısa çubuk direnci sonra büyük çubuk direnci..

sarkut için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Ozaman yarın gümüş yukarı çıkınca bozup dolara geçmek çok mantıklı dimi hocam?

0BeğenmedimŞikayet

Gümüşmakas ()

Yani yarın emtialarda düşüş olmaz mı çıkmayalımmı

0BeğenmedimŞikayet

sarkut ()

yorumum göründü mü

1BeğenmedimŞikayet

seferad ()

Dolar düşünce gümüşde düşmezmi onlarmı çıkar diyosunuz

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Farkındaysanız, dolardan çıkan metale yönleniyor.. Ywrın dolar 7.75/7.65 aralığına düşerse metaller hızlı yukarı atar.

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

İnşaallah, bekliyoruz heyecanla :)

0BeğenmedimŞikayet

sarkut ()

ne kadar atar üste

0BeğenmedimŞikayet

MMS ()

Dayım kim ya?

Mesut1453 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum