Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0820 21:52:47
EUR 34.9775 21:52:47
USD 32.3046 21:52:47
ALTIN ONS $2357.5550 21:52:47

Konu: Silver Ons Düşen Kama

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Bu Üçğeni kırdırmayacak tek piyasa Chin'dir. Madem verilerinde iyleşme var Tersi yönde bi OK oluştursun bakalım bize.

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 6 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

gocayörük ()

salla boşver bas engeli sağlığın sıhatin nasıl

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Düşecek diyeni karaliyorlar hacım boşver düştükten sonra geliriz ;)

1BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Boşver de geç usta kimseye bir şey anlatmak zorunda değilsin seni arka planda takip eden sessiz kitlen var yola devam..
@selcukcelik

10BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Abi Kahin falan değiliz ki ne görüyorsak onu aktarmaya çalışıyoruz. ama olur ama olmaz. Kimsede dikkate almak zorunda degil. Ben gece grafik attım geri çekilme gördüm. Yani Gümüş 26 Dolar olduda ben mi göremedim. zaten orta vadede iyi seviyeler var diyoruz ama günlük analiz bekleniyorsa kimse kusura bakmasın sihirbaz falan degilim ben. herkesi küstürdüler şimdi ben kaldım. Ne istiyorlar istifamı :)))

gocayörük için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_balığı_ ()

Kardesim sen o tipi tipi bosver paylasimlarin cok basarili teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

gocayörük ()

yapma böyle şeyler paşam :)))

1BeğenmedimŞikayet

Munzurlu62 ()

Ozaman kredi çekilip gümüşe girilirmi uzun vadede

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Kırılmaması dileğimiz Hocam tl ile beklemedeyiz lâkin yükseklerden yüklü alımları umutları olan çok insan var ciddi mağduriyetler oluşacak.

1BeğenmedimŞikayet

RXZ5K2 ()

Aman Hocam sâkin herkez fıtratına uygun hareket eder her kul nasibinde olanı alır siz ilminizi paylaşın ki nasibi olan alıyor.

1BeğenmedimŞikayet

HDçömez ()

Aman hocam uymayın şu saygısız ve gereksizlere. Bizler faydalanıyoruz hem de çok. Emeğinize yüreğinize sağlık.

1BeğenmedimŞikayet

Bünyaminy ()

Sen dürüst bir insansın ytd

1BeğenmedimŞikayet

Riskliyaşam ()

Selçuk bey görüntüde kanal dibine düşmüş görünüyor,

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Bi 5.40 yakaladık gecen hafta bi 5.75ler yakaladık aldık sattık bu hafta tepeden girdik e hep kazanacak degiliz ya 6.43 daldik simdi ortalama düşürüyoruz kardeşim nasip bi 6.60 vurur geceriz yine

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efe_efe42 ()

Milletin emegine saygi gösdermeyi ögren ilk önce

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Iyi bari alıyorsan. Ne bileyim sanki hic alım yapmıyor gibisin. Hepp dipci havasında yaziyon.

Semiheses için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Efe_efe42 ()

Emegine saglik bunun gibiler yüzünden cogu dostumuz siteyi terk etti malesef

16BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ne büyük bi kayıpsın :) Aslında Hiç bişey paylaşmamak gerekir sen gibiler faydalanmaması için. Defol

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Valla bendeki sistem hocam alirken kazanmak satatken değil bu arada buralarda fırsat yani parayi bole bole eze eze alıyorum

Uzunvade007 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Uzunvade007 ()

Sen neden hep dipcisin hi mi alım yapmak nasip olmuyor sana. Hic mi bereketin yok :)

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Hocam simdi bu ons 21 leri yoklarsa ben illaki 19.650 dener kanisimdayim band değişikliği istiyor gibi gözüküyor grafikte lakin tepki verecek ama nereden onu kestiremedim

4BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Aslında Grafikler Haftalık günlük 4 saatlik bazda farklı aralıklarla bakıldığında formasyonun dibi 21,80 gibi bi rakamdan geçiyor. Tüm çizelgeler olası çekilmede orayı gösteriyor.

1BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Sagol emeğine sağlık diyelim hocam formasyon değişmemiş demekki bu grafik vede destek vede dirençleri hep ayni kalmış tesekkurler

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Ben az önce görmüş olduğumu çizip paylaştım. daha öncesi yok.

0BeğenmedimŞikayet

gumushanebelediyesi ()

desteği kırarsa direk boyu iner mi aşağı tahminen?

0BeğenmedimŞikayet

Semiheses ()

Hocam bu grafik 3 5 gün once paylasilmadimi ben mi öyle hatirliyorum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum