Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0788 12:33:46
EUR 34.8242 12:33:46
USD 32.2588 12:33:46
ALTIN ONS $2347.4850 12:33:46

Konu: Silver Ons Düşen Kama

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş
Bu Üçğeni kırdırmayacak tek piyasa Chin'dir. Madem verilerinde iyleşme var Tersi yönde bi OK oluştursun bakalım bize.

Yorumlar (178)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Izliyoruz hocam:)
Sadece tek sey yazayim: Dxy cok yukseldi. Boyle devam ederse yukselise, metaller mevta olur:)

ytd

@Reis77 Rica ederim ustad.

Hedef_42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Hocam aralık yazıyorsunuz ve düşüş bekleyip beklemediğinizi yazıyorsunuz ya öyle bir yorum tarzı demek istemiştim yoksa biliyorum yönlendirme yapmadığınızı yine de cevabiniz için teşekkür ederim

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Estg ablam. Eksik olmayin.

Yaseminnisa için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Kurtulmak istemiyoruz ki, @Ennsar bastacımız, elimizde para varken düşüş beklemek ve rakam sormak kadar doğalı varmı, ama ben inanıyorum, 2021 de çok âla bir fişekçi de olacak, namını değiştireceğiz. :) Saygılar size de

celik2119 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Evet nakit varsa sıkıntı yok demiştin , yaz önemli değil zaten sayfa size göre gidiyor herkes terste ; ) Allah korkusu mu ? Yanlış yerden iftira atıyorsun günaha girersin . Evet hatta şöyle abla da geçiyordu . Nakit varsa sıkıntı olmaz diye ..

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Aynen hocam.
Bu dediginiz durum, stresi de azaltir. Gercekleri gorme onundeki perdeleri kaldirir:) @Seagezmis

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_42 ()

Hocam günün degerlendirmesini yparmısınız

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Hocam alim konusu sizlerin takdiri. Bu konuda yonlendirme yapamiyorum.

glsnn için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

qoranasavar ()

daha önce vatansever içinde de dendi. Üyeleri karıştırmayınız, böyle bir yazısını okumadım...

IRasyonel için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Seagezmis ()

Haklısın hocam ilk acemilikte hepsiyle hırs ve aç gözlülük le girdim gümüşe sadece hep yukarı çıkışına odaklamistim anladım ki yukarı değil asıl iki yönlü kazanmak kar getiriyor şuan tamda dediğiniz gibi yaptım herikiside mevcut
@GümüşTüccarı

RXZ5K2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Temamudanya ()

Ensar bey benide ekleyin beraber hareket edelim alım ve satımda

Ennsar için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

IRasyonel ()

Al benden de o kadar hala devam 6.3x 6.2x de de aldırdı...
Hay maşallah , aslanım diyor ons az bı yukarı atınca...

1BeğenmedimŞikayet

1zor ()

Ensar bey alım yaparsanız bize de haber verim lütfen yatırım tavsiyesi olmadan ben de almak isterim ... tşkler şimdiden...

0BeğenmedimŞikayet

İleri77 ()

Saat bir mi oluyor 13 kapanisi

0BeğenmedimŞikayet

Yaseminnisa ()

Hoşgeldin hocam, sende bizim baştacımızsın, biliyorsun değil mi? ) kahvemde yokki ikram edeyim, geceye:)

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Anladım eyvallah kardeşim

3BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

13 kapanışı 24.02 üzeri olursa 24.47 kapısını acar ytd diyelim riskli şuan

Öztürk_ati için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sxman24 ()

Merhaba hocam 23.6 dan kaça gelirse alım yapalım ons sorumluluk bana ait

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Nası anlıycaz yukarı giderim dediğini , o dili bı sen biliyosun kardeşim , bize yabancı :)))

0BeğenmedimŞikayet

Hamdi_ozen ()

Hayirlisi olir insallah degerli hocam. Ama durim vahim gorunuyor galiba...

0BeğenmedimŞikayet

glsnn ()

Hocam 6.04 civarı talimatim var beklemeli miyim iptal edip beklemeli miyim grafik bilgim yok yanlış yorumlarim diye korkuyorum

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Her ihtimal var.
Takipteyiz hocam.

@Hamdi_ozen 21-26 bandinda hareket mevcut hocam. Izlemek gerek..

pegasus325 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

eyw dostum

0BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Kahin değilim kardeşim zaman vermek bana gore değil bekliyoruz ya nasip diyerek gelirse bizim gelmezse nasip değil deriz.

Alperen33 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Ennsar ()

Önce 23.6x lara gelelim bakalım yukarı giderim derse beraber alırız yukarda ki balığı yok demezse beklemeye devam

Layaline için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hazar2301 ()

Hocam düşüşun bitişi kaç ons

1BeğenmedimŞikayet

Alperen33 ()

Hocam oltaya full ekmek sardim kaç gibi gelir büyük balık

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

hocam şuan yukarda büyük olmasada ona yakın bir balık var onu alalım sonra aşağıda seninle beraber kocaman balık alırız inş :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum