Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0732 18:10:11
EUR 34.7884 18:10:11
USD 32.3936 18:10:11
ALTIN ONS $2336.6950 18:10:11

Konu: Cemas 2.76 ve 3.50 var düzeltmeler aldatamsin

1.91 den alım yapilabilir saatlik destek noktası da orası

Yorumlar (96)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

efsaneben ()

ALLAH razı olsun hocam çok sağolun. panikleyip satacaktım bugün size sorayım dedim.

Alton için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Ozaman natürel odaklan bu onun haberini fiyalamiş şimdi baktim bitaz. Natürel gaz halka arz olmadan 2 veya 3 gün önce fiyatlar birmiktar daha yukarı gidebilir natürel gaz halka arz olduktan 2 veya 3 gün sonraki durumuna bakılarak satılabilir çünkü naturel gaz etkisi ile buda yukselir ; )) ytd naturel fırsat verirse alınır ytd

efsaneben için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Yukarda yanlış yazmışım şimdi farkettim özür

Atlasta ta zıplama onay geldiğinde ve sermaye artırımını nerede kullanacağı haberi gelince diye başlayacaktı cümle @gokhangg01

ertan16 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efsaneben ()

antalya limanı satışı vardı o oldu 7.38 gördü . natural gazın %95 i globalin halka arzı bekleniyor . naten esenboğa gibi olur diye bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Takip etmiyorum yaa ondandır bilgi için saol :))) hikayesi ne ?

0BeğenmedimŞikayet

ertan16 ()

Üstad Uşak almıştım şimdi de atlas aldım. Nasip bakalım bekleyelim. Bereketli olsun herkese..

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Halamın kocası oralı bende camardiliyim

gokhangg01 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

efsaneben ()

var hocam.4.72 den . bu naturel gaz işi var onu bekliyorum . dun 7.38 gördü satmadık.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Elli krstan buraya gelennyerli yatırımcının etkisiyle global menkul degerlerin etkisiyle yükseldigini düşünüyorum millet bunu alacağına sanki onu almış yanlışlık la heralde :))

Senin sorduğun kegit ise glyho önceki bilançoları iyi idi onu fiyatladi şimdiki bilançolar beğenmiyorum . Duzeltirmi bu bilançoda zannetmiyorum . Elinde varmı almak için mi soruyorsun ?

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Bilirim abi ara sıra pikniğe giderim adres yolla abi Ali göde den acılı şalgam yollım sana :)

0BeğenmedimŞikayet

efsaneben ()

pardon hocam . global yatırım holding

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

İki tane global var hangisi

0BeğenmedimŞikayet

efsaneben ()

merhaba hocam. global hakkında yorum alabilirmiyim. şimdiden teşekkürler.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Özlemiştik gönder gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Özlemiştik karaisalıyı bilirmisin ?

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Gitsin tabiki daha yolu var

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Çukurova merkez abi salğam yollayayım abime Kebab gelmez kargoyla :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Adana nersindendi unuttum kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Hedef girişim abi

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Aynen Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Eyvallah abi sağolasın bilgiler için. Bilginin zekatını vermek bu oluyor.

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Egsermi diyorsun

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Hangisiydii

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Hedefsız olur mu abi :) 3 lerden vardı 6.20 sattık 5.90 aldım dursun bakayım nereye kadar gidecek :)

1BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Atlas onay geldiği uşak ta zıplama sermaye artırımı mı nerede kullanacağı haberi gelince zıplama yapacaktır ona göre bakarız bölünmeye katilım bilancoya bağlı olacağından bu kancoyuda gibi gorelim bilanço kar yazarsa bölünmeye katilım olabilir buda hisseyi diri tutar ona göre bakarız bölünme öncesi satıp bölünme sonrası uygun destek ve fiyattan tekrar alınır bilanço iyi gelirse ytd diğerlerine dokunma bile

0BeğenmedimŞikayet

Güneşin_ ()

Cemaş mi 1.91 den alınır dusermi oraya ben yakalamıyorum takviye yapcam ama @Alton

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Bende onh diyorum sabır konusunda idolum sensin :)) keşke bende de olsa

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Birde hedef at kenara kardan gelenlerle lazım olur ilerde :)) bir dost tavsiyesi

0BeğenmedimŞikayet

gokhangg01 ()

Ali Abi İnan çok bilgim yok senın gibi güzel insaları takip edıyorum o kadar bide sabırlıyım abi :)

0BeğenmedimŞikayet

Alton ()

Sen işini bilirsin gökhan ım seni tebrik ediyorum idolum sensin :))

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum