Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0835 16:58:51
EUR 34.9602 16:58:51
USD 32.2435 16:58:51
ALTIN ONS $2356.7300 16:58:51

Konu: gümüş ons 25.56 ya dokunduk. ya sonra..!

⭐⭐Digimen ()
Gümüş

pazar günü paylaştıgım grafikte dediğimiz gibi 25.56 aşamadıgı durumda 24.40 teyidi ister..

Yorumlar (66)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

diyar7221 ()

Hocam Japonya ve zelenda tepki vermedi ongurunuz çin ne yapar

Digimen için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

23.70 aşagısı 22.35 e iner..
dikkat edecegimiz yer 23.70 aşagı rarsa 23.35 e ineriz.. yani 5.50 lere..

23.70 üstünde kalırsa
24.40
25.56 devam eder..

Nuri5 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Nuri5 ()

Hocam destek direnç nedir şuan

0BeğenmedimŞikayet

Bgrclk31 ()

Neden zor hocam

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MARKO_ ()

Hocam düşüş devam eder mi?

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Yok estg:)
Hakaret etmesinler, karalama yapmasinlar, ozurleri lazim degil. Hepimiz bu piyasada yaniliriz. Bugun onlar yanildi, yarin ben yanilirim.

Cedene için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Fatihsultanmehmet ()

Yok sana öyle geliyor:))

SamuelLJackson için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SamuelLJackson ()

Geri yükseliyor mu :)

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Resveratrol23 ()

@Digimen gecen hafta paylastiginiz grafik benim yol haritam oldu. Oto ki varsınız. Dikkatle sizi takip ediyorum. Bugün yazdım size ama cevap alamadım. Biraz giriş yaptım sizin grafiklerinizle. Teşekkür ederim.

1BeğenmedimŞikayet

RiCHiE__RiCH__ ()

hocam 6.15 kapanis zor gibi

6.11 destegi kırıp 6.0380 icin israrci oluyor

Birseyler yap cikalim; ))

0BeğenmedimŞikayet

karpir ()

o tüccar önce 6.60 lardaki gümüsü cıkıcak diye 1 gr bile satmam diye defalarca yazarak takipcilerine soluğu 5.3 lerde aldırdı önce o vebali ödesin

Cedene için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cedene ()

Hocam @GümüşTüccarı sizden özür bekliyor. Hani dün düşüş brkliyordu siz dalga geçtiniz ya:)))

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

hafta başı grafik paylaşımca düşüş ihtimali vardı..24.40 tan destek alabilir diye o zaman dolar 7.84 idi.. 6.15 dönüş yeri görünüyordu.. kapanışa kadar hala ümüt var 6.15 dakkat edecez. geri toparlanması gerek bu seviyelerde..

Canan90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Canan90 ()

@Digimen boyle bir dusus bekliyormuydunuz toparlanirmi sizce 6 45 saticaktim altdan alirim zarari kapatirim diye olumlu konusmalar olunca bekledim hocam sonuc kotu oldu

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Bocam bunun sonu nereye gider sence zararina cikis yapmadim sonra pismanlik gosternesin mi

0BeğenmedimŞikayet

Günay097 ()

Üstadım bu gümüş nereye kadar çekilecek daha

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Emegine saglik çok tşk atarım :)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Tsk hocam saygilar

1BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Emeginize saglik gercekten tavsiye edilecekk insansiniz yani tabi insanlik hali ilaki yanilma payi olur ona birsey demem sonucta herkes kendi kararini veriyor

2BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Haftalik grafik destek direnç çalışıp çqlışmadıgını en az 2 saat inceliyorum.. Sonuca ulaşmak kolay değil. İnş bu hafta güzel şeyler olacak..

yusuf796 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Altin gitti hocam bozdum gumusun sert dustugu gun onu tutura bilsem suan 5 6 bin kar vardi ama suan zarar dahada

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

O gunden beri sizi takip ediyorum ve taktir ediyorum yorumlar guzel grafikte guzel ama ondan anlamdim bi turlu yoksa guzel firsatlar geliyor yani allah var :)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Yani anlayacagin dahada zarar var yani:) niye dersen cok zararina bozup guzel yet yakalarim diye sonra tekratdan eksik gramla alis yaptim 6.210 ken 6.180 oldu oyle

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Altın iyi yılbaşınw kadar kalsin. Altın uzun vade güzeldir..

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Ondan sonra gumusu biraz arastirdim iyi kar birakiyor diye altini gumusun dususune gore bozar zarari cikaririm dedim en son gumus dustu ve ogun siz oaylasim yaptiniz gumus dahada dusecek diye ben acele ettim 6.25 ten aldim ve 5.4 girdu

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Vala hocam 2 ay once baliklama altin aldim 2 oarca 470 ve 484 ayni gun kar verdi cikmadin sonra altin dustu

1BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Yerimizde kalalım.. Kaçtan girişiniz var..

0BeğenmedimŞikayet

yusuf796 ()

Ben gumusteyim hocam

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Bugün ABD kapalı.. Fakat açiga alım satımlar Londra bankaları üzerinden yapilabilir..

0BeğenmedimŞikayet

Digimen ()

Nerden alıcagınız sizin kararınız.. Verilen direnç ve desteklerden fırsat kovalayabilirsiniz.. Grafiğe iyi odaklanırsanız destek dirençlerde alım satım stratejisi oluşturabilirsiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum