Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0683 15:47:28
EUR 34.7643 15:47:28
USD 32.5206 15:47:28
ALTIN ONS $2297.7000 15:47:28

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
dolar günlükte 7,7830-7,8430 yatay bant aralığında olup, 7,61 üstü günlük kapanıştan sonra yeni hedefinin 8,10 olduğunu düşünüyorum, ancak hemen gelir diye beklentiye girilmemeli.
7,8925 geniş bant üst direnci , 7,9020 günlük kanal direnci ve 7,9030 yatay bant üst direnci olmak üzere üçlü bir direnç bloğu bir araya gelmiş, 7,89-7,91 aralığından bir düzeltme gelebilir diye düşünüyorum.
Yatay bant üst dirençleri ve yatay bant alt destekleri önemlidir.
Şayet belirttiğim şekilde bir düzeltme gelirse aşağıda 7,66-7,6816( Geniş bant alt desteği) aralığında kanal desteği oluşması muhtemeldir. YTD

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hocam yalnız gümüşün bu 6 liralık hareketi ons tarafından değil dolar ayağından geldi.

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Teşekkürler, likelerimi verdim.

Ycl_76 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hocam paragrafın başımda 4.20 4.50 yazıyor diğer yorumları takip ettiğim için fark ettım.5.20 altını beklemiyorum 5.50 kademeli alım için uygundur yazmıstınız ama burada 4.20 5.50 yazıyor

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Evet, 5,20 ve 5,50 olacaktı.

Reçber için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Pardon ben yanlış anlamışım.
Evet, yorumda hatalı yazmışım.

2BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Yorumda Gümüş için, 5,20 5,50 olarak yazdığım rakamlar doğrudur.
4,20 4,50 yi nereden çıkardınız.

0BeğenmedimŞikayet

domino ()

İyi akşamlar , Gram yükseldi burdan satış yer mi kısa vadeciyim . Burdan bozmali mi yarını mi beklemeliyiz

0BeğenmedimŞikayet

zenjense ()

kasım ayı amerikan seçimleri sizce altını nasıl etkiler?

1BeğenmedimŞikayet

Ycl_76 ()

Hoca 4.20 4.50 rakamlarını 5.20 ve 5.50 demek istıyor klavye hatası saygılar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Reçber ()

Gümüş 450,420 hiç olmadı bi yanlışlıkmı var

8BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Geçen hafta 453 civarı Gram Altın , Gümüş Ons'ta 22,40 hedefinin olduğunu 4,50 sevyesinde Gümüş alımının daha uygun olacağını ve gümüşte kanal desteğinin 4,20 olduğunu paylaşmıştım, sonrasında da 4,26 test ettikten sonra , gümüş ve gümüş onsun dibi test edtiğini düşünüyorum, inşallah yanılmam demiştim.
Gelinen noktada gümüş şu anda 6,00 direncini test ediyor.
6,00 direnci geniş bant üst direnci olması sebebiyle önemli yukarıda 6,1535 yatay bant üst direncine kadar da gidebilir, 6,00 ve 6,1535 dirençlerini geçebilirse 6,50 civarı düşüş trend çizgisini test edebilir.
Gümüş şu anda 5,5850-6,00 geniş bant aralığında, günlükte son kapanışa göre 5,6965 - 5,9228 yatay bant aralığında olup, 4h de 5,9228-6,1535 yatay bant aralığında hareket etmektedir.

Yxstart için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Kiymetli yorumlariniz için çok teşekkürler hocam Allah razı olsun

0BeğenmedimŞikayet

olwayslose ()

Tesekkur ederiz @tarbaz5101 ellerine sağlık... Cevabınızı ekleyiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Hocam gümüş için bir yorumunuz varmı bu seviyelerden alım uygun olurmu

0BeğenmedimŞikayet

Yxstart ()

Altın alışverişi mi karlı yoksa gümüşmu ne tavsiye edersiniz

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum