Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0694 03:23:43
EUR 34.7567 03:23:43
USD 32.4793 03:23:43
ALTIN ONS $2367.9300 03:23:43

Grafiği gönderen: tarbaz5101

⭐⭐⭐tarbaz5101 ()
Gram Altın
dolar günlükte 7,7830-7,8430 yatay bant aralığında olup, 7,61 üstü günlük kapanıştan sonra yeni hedefinin 8,10 olduğunu düşünüyorum, ancak hemen gelir diye beklentiye girilmemeli.
7,8925 geniş bant üst direnci , 7,9020 günlük kanal direnci ve 7,9030 yatay bant üst direnci olmak üzere üçlü bir direnç bloğu bir araya gelmiş, 7,89-7,91 aralığından bir düzeltme gelebilir diye düşünüyorum.
Yatay bant üst dirençleri ve yatay bant alt destekleri önemlidir.
Şayet belirttiğim şekilde bir düzeltme gelirse aşağıda 7,66-7,6816( Geniş bant alt desteği) aralığında kanal desteği oluşması muhtemeldir. YTD

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Teşekkürler hocam, elinize sağlık...

tarbaz5101 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Volkan5504 ()

Teşekkürler saygılar ?

9BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Evet geçerli.
Gümüş Ons şu anda 24,15 aylık trend desteğini test ediyor, 24,15 altı aylık kapanış sıkıntılı olur, ben pek akapanış yapacağını düşünmüyorum, 24,15 altına srkmalar bana göre parçalı alım fırsatıdır, 23 sevyelerine kadar sarkmalar olabilir. Yukarıda aylık düşüş trend direncimiz 27 dir. YTD

Volkan5504 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

tabraz hocam gümüş için analizinizi paylaşırmısınız

0BeğenmedimŞikayet

Volkan5504 ()

Hocam hosgeldzn 26 dolar üzeri aylık kapanış yapan ons gümüşün hedefi 40 dolar üzeri demisdnz uzun vadede ve hala gecerlimi bu hedefinz efendim

10BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Dolarda 3 hafta önce alt yorumda verdiğimiz 8,10 hedefine az kaldı, bugün için dolarda kanal üst direnci 8,047, kanal üstünde hareket edebilmesi için , 8,055 üstünde günlük kapanış yapması gerekir. Bollinger üst bandı şu anda 8,026 olup, gün içinde 8,026-8,055 aralığından bri geri çekilme söz onusu olacaktır diye düşünüyorum.
Dolar 4h de 7,9630-8,026 yatay bant aralığında hareket etmekte olup, son kapanışa gör halen; 7,9030-7,9630 yatay bant aralığında olup, 7,9452 de GAP boşluğu bulunmaktadır. YTD

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam gümüş ile ilgili yorum yaparmısınız, teşekkür ederim.

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Tamam hocam bekliyorum Allah razı olsun ne kusuru hocam siz kusra bakmayın değerli yorumlarınızdan faydalanıyoruz

0BeğenmedimŞikayet

Ebu_l_Hakem ()

Değerli yorumlarınız için teşekkürler Tarbaz Bey.

15BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayırlı günler, kusuruma bakmayın ev tadilattan çıktı, evde temizlik var takip edemiyorum.
481,24 üstü günlük kapanış olumlu olur, gramı tutmaya devam, düşerse yeni parçalar eklenebilir TL varsa.
Geniş bantta 468,24-481,24 aralığında.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler kıymetli hocam

0BeğenmedimŞikayet

Tekin_old ()

Yeni gümüş çalışmanız varmı tşk

0BeğenmedimŞikayet

Kios ()

Tarbaz son durum hakkında takipçiler yorum bekliyor sizden. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

mt1 ()

Eyvallah dostum emeğine sağlık sanada kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Evet hocam ona göre hareket ediyororum Allah razı olsun sizi takip ediyorum sizede cok kolay gelsin

0BeğenmedimŞikayet

hoca_26 ()

Gramda öngörünüz nedir Tarbaz hocam, teşekkürler

11BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Hayırlı Cuma'lar.
3 gündür işyerinde kapıda HES kodu sorgulaması yapıyorum.
Piyasaları pek takip edemiyorum.
Geçen grafik atmıştım , 1927-1942 de direnç olması lazım, birde 1952 civarı düşüş trend direnci oluşabilir demiştim sanırım, kolay gelsin.

Gold87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı Cumalar hocam

0BeğenmedimŞikayet

Rozalie ()

Hocam gumus icin son durum nasil sizce.. yorumlariniz kiymetli bizim icin

0BeğenmedimŞikayet

Efem09 ()

Selam, hocam gümüş tekrar 6 lı rakamlara yükselir mi

0BeğenmedimŞikayet

Ölümdensonrası ()

Hocam dolar burdan sonra hangi yöne gidebilir

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hayırlı günler kıymetli hocam yorumlarınız için çok teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

kkartal ()

Emeğinize sağlık. Teşekkürler

11BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Alt dolar yorumuna ait grafikte son durum

0BeğenmedimŞikayet

Gold87 ()

Hocam hayırlı günler çok faydalı oluyorsunuz hocam emeginize yüreğinize saglık sayenize ellimdeki para erimedi Allah razı olsun sizden çok seviliyorsunuz

9BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Estağfurullah bir hata olarak görmedim, hatamız varsa yapıcı olmak kaydıyla eleştiriye de açığız.
Sizi tenzih ederim, genelde bir birini alt etme düşüncesi hakim.
Burda kimseye para vermiyorlar o nedenle 5 yıldızında olsa 1 milyon beğeni de olsa önemi yok.
Ben yorumlarımla faydalı olmaya çalışıyorum, zaman zaman yanıldığımızda oluyor elbet, neticede bu işin okulunu okumadık, alaylıyız anlayacağın.
Gümüş Onsun en azından 25,54-26 aralığını test edeceğini, trend çizgisi üstünde günlük kapanış yapıp yapmama durumuna göre, yol haritası oluşur diye düşünüyorum.
Ama yükseliş için, asıl önemli olan düşüş trend çizgisi üstünde günlük kapanış yapmasıdır diye düşünüyorum.
Şu anki görünüme göre trend direnci 27 civarında oluşabilir diye düşünüyorum. 27,12 yatay bant üst direncidir. YTD

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

volpann ()

hocam biliyorum dolar için verdiğiniz hedefi teknik anlamda 22 de dip yapan gümüş tepki yükselişi yapmış olabilir. heran indiği kadar bir iniş daha yapma ihtimali var. 19 dolar potadan kalkmış değil diye hatırlatmak istedim. yoksa sizi eleştirmek yer ek değil maksatım. hatam varsa affola

3BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Biraz karışık gelebilir, alt yoruma ait grafikte son durum.
Ayrıca, alt yorumda 4,20 , 4,50 ve 4,26 sehven yazılmış olup, 5,20 5,26 ve 5,50 doğru rakamlardır.

0BeğenmedimŞikayet

Tatarsedat ()

Tarbaz5101 eski ustalardan dır tespitleri sağlamdır. eskilerden bir sen kaldın heralde gülüz hanım. temel teknik. tim. sayamadığım bir çok arkadaş vardı. ama kimse kalmadı.
altının sitesine yeni gelen arkadaşlar için takip edeceğiniz. yorumculardan birisidir. tarbaz5101

4BeğenmedimŞikayet

tarbaz5101 ()

Ben zaten ons la yada Dolar la yükselir demedim.
Neticede 21,65 seviyesine kadar sarkan Ons 24,24 sevyelerinde, Dolar için zaten 1 hafta 10 gün önceden 7,85 hedef vermiştim.

volpann için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum