Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0774 14:26:41
EUR 34.7667 14:26:41
USD 32.3633 14:26:41
ALTIN ONS $2360.4100 14:26:41

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gümüş ons
23.80 -24.45 arasına kadar tepki yükselişi ardından son düşüş dalgasını bekliyoruz.Ondan sonra trendin yukarı dönmesi gerekiyor.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

@zifir74 bu grafige bakabilirsiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Peki Hocam tepki kaç kuruşluk olur

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Teknik olarak tepki diyoruz. Ama Siz'ler işi riske atmamalısınız. Elinizde tl varsa dip ve dipe yakın yerlerden muhakkak almalısınız. Bu kadar düşen altın ve gümüşün toparlasını beklememek saflık olur. Eger krtik eşikler aşılırsa trend dönmüş denir. O zamanda alımı kaçırmış olursunuz. Ben düşüş bekleyebilirim. Ama ona ragmen dolardan çıkp altına girdim. Çunku benim için ideal seviyelerdeydi. Ben teknikçiyim ama dipçi degilim :)

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

önce 23.500 üstü 2 saate kadar iyi akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Size gümüş aldırmak lazımdı hocam. En dip e geldiğinde biz için site için alın bir az olurmu ? :)
Sonunda yükseliş gösteren grafık gördüm sizden az önce. :)
Az da olsa moraller yerine geldi. Site gülüyor.

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

teşekür ederim üstad paylaşmadan önce oluşuma bi bakın birbirrimize yardımcı olursak saygı duyarsak iyi işler başarırız saygılar takibimdesiniz

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam bu yükseliş tepki yükselişi mi ? Tepki yükselişi ise normal yükselişe geçebilir mi

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

5.40 ın altına sarkabilir.

Meriem için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

sonra paylaşabilirim.

bleskepe için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

23.80 24 arası belki risk alınabilir.

Üçikibir için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Meriem ()

son düsüs sizce ne kadar olur, yani yine 5.40 li yerlere mi gelir sizce? TESEKKÜRLER

0BeğenmedimŞikayet

Üçikibir ()

Halil abi biraz zarar kes yapsammi

0BeğenmedimŞikayet

Volkanata ()

o zamana kadar d. lar da biraz salar belki

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

ustad peki 2010 2020 grafiğini paylaşabilirmisiniz benim yıldizlarım olmadığı için imkanım yok rica etsem sizden imkan dahilindeyse saygılar sunarım

0BeğenmedimŞikayet

kerimcan226 ()

bunu nasıl tespit ediyorlar hocam?

PesimisTr için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Evet öyle umuyoruz.

Mstcn90 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

Bizimde zamanımız gelir kardeşim . Bole olucak değil ya . Para kazanmak kolay değil ki , elbette stresi olucak nazı olucak . Sabırlı sabırlı izleyelim bence :)

Goldhunter_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

Hocam bunlar kural filan tanimiyor büyük oyuncular, ama sizler gibi büyük ustaların peşine takılacak bizde tabiki son karar bizim ; ))

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

“ Zamana göre değişir , değişmeyeceğini sandığın “der .

büyük usta :)

Gunes190 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mstcn90 ()

Üstad o zaman 4 e gidiyrouz benim anladığım?

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Aynen abi biz 2 3 ay bekleriz ben diyim vergli 640 benim satmadık kaldı elde

0BeğenmedimŞikayet

Gunes190 ()

biz daha çook bekleriz
O sinyali

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

Kardeş seni engelliyorum. Gerçekten yıldızlarını kapatmalısın yoksa senin saçma yorumlarını acemi yatırımcılar yıldızı bol diye ciddiye alıp yatırımlarına yön vermek isteyebilirler

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

vatansever1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ş_yılmaz ()

Yani şuanki kurla 6 liradan sonra küçük bir düzelte

AirTraffic için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

PesimisTr ()

23.30 ons sat vermiş galiba . Alttan alanlar için . Bizim gibiler bekleyecekler üzerimize alınmayalım :)

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Ons grafiği gümüşün

kerimcan226 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Olmaz. Kurallar var :)

0BeğenmedimŞikayet

bleskepe ()

üstad 4 yerine beş bi önceki tepeye 4 koysak nasıl olur fikir üretmek istedim benim düşüncem 2 saat sonra netlik kazanıcak saygısızlık etmek istemem saygılar grafiklerinizi takit ediyorum y. t. d.

0BeğenmedimŞikayet

Goldhunter_ ()

Ok yükseliş alçalış devam beklicez 2 3 ay artık ekmek peynir domates devam:)

0BeğenmedimŞikayet

ASLI07 ()

Ufak bi tahmin yine vardır hocam? :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum