Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 08:35:32
EUR 34.7748 08:35:32
USD 32.4684 08:35:32
ALTIN ONS $2337.9850 08:35:32

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gümüş ons
23.80 -24.45 arasına kadar tepki yükselişi ardından son düşüş dalgasını bekliyoruz.Ondan sonra trendin yukarı dönmesi gerekiyor.

Yorumlar (103)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

AirTraffic ()

Şöyle bir grafik paylaştı üstad arkadaşlar geçtiğimiz günlerde. Eğer doğru olursa buralardan 20 dolarlara sert bir düşüş olacak ve sonra yine yükselecek

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

pazartesi başlar etkisi dostum

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

50 nin üstünde kalırsa çıkar diyorlar abi

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

İşte bizde o tersine yakalandık be dahada terse giderse diye burdayım ben napabilirim diye düşünüyorum yarı yarıya zarar kes yapmak geçiyor aklımdan da işte danışıyorum tecrübeli insanlara sabırlı olsam burda siteye bile girmezdim kapatır ekranı aylar sonra gümüşe bakar takip ederdim:)))

Silver_Gool için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silver_Gool ()

gms emtialarin kralıdır kazandırmaya iyi kazandırır ama en çok terse bırak anda gmstur

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Silver_Gool ()

sabırlı ilan herkes zarardan çıkacaktır sevgili kardesim

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sins ()

Çünkü altın yükselmesi çok yorucu olucak belliki gümüşte daha çabuk çıkar zararım diye düşünüyorum

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sizi anlıyorum söylemek istemiyorsunuz lakin sizi takip edenleri düşünseniz :) ben ortalamamı ancak 6.05 indirdim son yerler aşağı yukarı bilebilirsem beklerimm... şuda var inmesede sorun değil elimdekilerlede beklerim...19 ların altı olurmu diye düşünmeden edemiyorum çünkü kısıtlı alım imkanım kaldı.. teşekkürler şimdiden

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Yani tahminimi söylemeye korkuyorum :)

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

ben süper konkordato :)

sezginakis1980 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Çoğumuz Zenginlikte değil kardeşim zararı çıkarma derdindeyiz

0BeğenmedimŞikayet

Silver_Gool ()

ustad millet bir gecede zengin olmak istiyorum az sabır az sebat

0BeğenmedimŞikayet

sezginakis1980 ()

5.19 dusmesini bekliyoz super onlayn

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Nasıl yani hocam

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Efendim sabır yoksa kazançda yoktur.

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

Kardeşim rasyoda kulp oluyor diyorlar grafik terimlerine uzağım kulp olması yükselecekmi düşecek demek mi oluyor?

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayır. Alternatif sayımlar var.

Ahk1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

makas ve vergi kaybın olabilir. Ama sabredersen bu kaybı telafi edebilirsin. Çunku rasyo geri dönecek.

Sins için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ahk1 ()

Hocam grafiğin gerçekleşmesi mi riskli?

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

İnan böyle bı durum yok ya ne hallere soktular bizi

ismailyzc37 için cevaplandı (yorumu göster)

5BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Genel görüşümüz düşüşün bitmedigi yönünde. Ama burada çok farklı yapıda İnsanlar oldugu için bu görüşümüzü üst perdeden çok dile getirmiyoruz. Çunku hiçbir analizin tutma garantisi yok. Hem biz profosyone degiliz. Bir analiz tutar diyeri tutmaz. Ben burada görüşlerimi ara ara paylaşıyorum. Siz benim ve diger arkadaşların görüşlerine bakıp Kendi risk primi ve görüşünüzü ilave ederek son kararı vereceksiniz. Eger ben burada alın yada satın dersem bu söylemlerimin etkisinde kalırım ve yanlış yapabilirim. Son kararı hep Siz verin. Eger öyle çok güçlü sinyaller olursa burada zaten söyleriz. Saygılar...

Faikakgn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Tiryakinim_ ()

Şuan girme bence bekle

Sins için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Sins ()

Üstat slm 475 maliyetli altın var 112 gr sizce gümüşe geçsem toparlarmıyım

0BeğenmedimŞikayet

ismailyzc37 ()

Çıldırdık fıttırdık

Hasan_3444 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hasan_3444 ()

Nezaman toparlariz başkan deluruverdik

0BeğenmedimŞikayet

Faikakgn ()

Selamlar ustam ben gümüşten şimdiye kadar çok paralar kazandım siz ve sizin gibi değerli üstadlarımızın sayesinde hepinizden allah razı olsun burda karşılıksız bir şekilde bizlere yol gösterdiğiniz ve bilgilerinizi bizimle paylaştığınız için :)
size bir sorum var elimdeki nakitin 3 te 2 ni 5.60 dan gümüşe geçtim 1 parça yani 5 kilo daha alacak param kaldı şimdi bu kalanı 5.50 den alım yapıp full gümüşe geçesim geliyor :) fakat sizin de bi görüşünüzü alayım dedim 20 21 ons falan görüyormu acaba grafiklerinizde
Şunuda belirteyim vade problemim kesinlikle yok cevap verirseniz sevinirim

0BeğenmedimŞikayet

Kilic2000light ()

Hocam Gümüşten/dolara parite hangi aşamada mantıklı olur, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Hayırlısı olsun. Olmaz diyemem.

Tıkandı_baba için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pacio_Yatırımcı_Olan ()

sa abi bu rakamdan alacamda parçamı alsam yoksa elimde 7bin tl civarı var

0BeğenmedimŞikayet

Tıkandı_baba ()

Düzeltme 7.4

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum