Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 21:02:53
EUR 34.7748 21:02:53
USD 32.4684 21:02:53
ALTIN ONS $2337.9850 21:02:53

Konu: FENER nereden dususu bıtırebılır?

Ikı farklı fıbo duzeltmesı bırısı 34 rakamları bırısı 30 u ısaret edıyor fıbo rakamları destekler olarak takıp edılebılır benım dusuncem 30 tl lerın etrafında dususun yavaslaması ve oralarda bır yatay pıayasa yapıp yon tayın etmesı

Yorumlar (61)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

8 aydır nerede geziyor fener acaba tesadüf mü inanmadigin grafik mi :)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Burada bu soruya kım cevap verırse suc ıslemıstır dostum kımse yatırım danısmanı degıl burda alırken ben mı aldırdımda sat yada tut dıyecegım bana lutfen bu tarz sorular sorma olurmu

karanlikgece3636 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

karanlikgece3636 ()

Gubrf satalım mi dursun mu

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bazı kagıtlarında asagı gelırken duruşunu tutturabılmek pek keyıflı oluyor :)

1BeğenmedimŞikayet

BAŞKA_GEZEGENLİ ()

Eline sağlık ; )))

ahmett0707 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Ust grafıgın devamı stoplos noktası 35.9 a yukseltılıp tenkansen dırencını ızlıyorum
rekmala gerek yok bılen bılır bılmeyen kendı gıbı bılır

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Burda ne buyukler var bılsen :) hemde tek bılgısı olmadan surda yazılan ucacak kacacaklara aldanan

Acemibirlik için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemibirlik ()

kaybedilen 50 de olsa 10 da olsa giden cepten gidiyor. Biz orta düzeyde yaşayan insanız. Büyük oynayanlar bana göre burda takılmazlar hocam:) Benim nacizane fikrim tabi. Memur eşiyim 5 ide 10 da aramalıyım. Teşekkür ederim emeklerinize.

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

o sızın katlanacagınız duruma baglı ıste kımısıne 500bın zarar gorunmez kımısıne 50 tl buyuk zarar

0BeğenmedimŞikayet

Acemibirlik ()

ihtiyaç olan parayı riske atmam atamam yani. Btcım maliyet 4000 karel 18 90 büyük olmasada zarardayım. 50 tl :) Daha fazla riske atmayıp çıkmam mantıklı mıdır

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

=.618 e o zaman haydı bugun ılk adım olsn :)

kursiyer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Aselsan gel gıt yapar ama bolundugu rakamı asla unutmaz
Ihtıyac olan para ıle bu ıs yapılmaz saglam sırketlere yatırılan parada kaybınız sadece zaman olur

0BeğenmedimŞikayet

Ozkan42 ()

Anlamayadim

Ozkan42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ozkan42 ()

316 mi 31.600 mi ankayamfim

kursiyer için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kursiyer ()

Teşekkürler büyük usta... sayenizde bu düşüşü bitirdi.

Tahsin_34_36 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemibirlik ()

Çok teşekkür ederim. İlginiz alakanız gerçekten çok içten. Eşim bir kaç birikim yapmıştı istedim verdi ve ben bu işe kalkıştım :/ Kadınlar anlamaz diye bi algı var. O algıyı kırmak adına hisse aldım umarım yanıltmam. E be hatun elindekinden de oldun demesini asla istemem. En iyisi az olan zarardan kurtulup çıkmak mı ne dersiniz.

0BeğenmedimŞikayet

kursiyer ()

3 like basalım da kırılmasın:)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

2 kez her hisse için tek tek yazdım hemde mobilden bakıp yorum düşmedi kopyalamayı da unuttum ne yalan diyeyim pazartesi hatırlatın sabahtan bakayım kusura bakma

0BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

asels baba rakam 16 70. Bunu haricinde 17 70. kriilmadikcasorun yok

Btcim 3 80 3 65 4 10 4 18 önemli
Gubrf 31.1 30.8 destekleri ve 28.7 kirilmamali trend degisir

İpeke 12 50 üzeri gelmedikçe 10 57 ye mahkum

Karel bir kez daha 20 denemeye 20 00. uxeri bambaşka olabilir ve orayı denemeye gidiyor 17.2 desteğihaftalik ve 17 93 17 42 günlük destekler

Kervt 5 47 kırılırsa 5 16 5 07 ye gelir

0BeğenmedimŞikayet

Acemibirlik ()

asels batıçimento gubrt ipeke karel kerevitaş mevcut bende. (Size yazınca alımda abarttığımı farkettim) Bu hisseler hakkındaki düşüncelerinizi rica etsem öğrenebilir miyim.

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

31.44 günlük 32.05 saatlik dirençleri şuan için fenerde üst grafiğe ek olsun

2BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

@kursiyer 0.5 kırılmasın :)

0BeğenmedimŞikayet

makinaus ()

İlk alım noktası geçti bu çıkış düzeltme mi yoksa yukselismi o meçhul...
Eğer yükseliş ise zaten bu seviyelerden topla toplaya bildiğin kadar ytd

MZÖ412 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ahmett0707 ()

Bu başka durumdur geçmiş olsun
En azından son attığım grafikteki fibo noktalarını takip edersin olmazmi

MZÖ412 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MZÖ412 ()

Hocam peki tekrar yükselme gibi bir durum seziyor musunuz yani buralardan, yarın girilebilir mi zararı azaltmak adına?

1BeğenmedimŞikayet

MZÖ412 ()

Normalde zarar da olsa sabırla beklemeyi düşünüyordum ve öylede yapıyordum hatta kaç taban sonrasında sattım. Başımıza ansızın bi kaza geldi ve acil nakit ihtiyacı doğdu normalde onu mayısa kadar unutmayı düşünüyordum ama olmadı. Şimdide bunu nasıl olabildiğince düzeltebilirim diye arayışa girdim haliyle.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum