Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0804 16:30:55
EUR 34.8027 16:30:55
USD 32.1891 16:30:55
ALTIN ONS $2346.5600 16:30:55

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

40 gunluk ema ortamalası 467.20
Yani tam 40 gundur asagı yukarı aynı band ıcınde hareket var.
Tahminleri alalım 45 nci gün yukarımı asagı mı?

Yorumlar (152)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

En basit örnek carpediem gitti 3.4 gün önce

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Vip usta gümüş ile beklentiniz nedir haftaya satış fırsatı verebilir mi benim maliyet 6.47 hedefim 6.90

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

emegıne saglık kardesım like

Orhan5877 için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

66vip ()

tamamen haklısın orhan, gecenın bır yarısı emek verıp grafık cızen yorum yapan kı maddı bır beklentı yada cıkarı olmayana degıl, ya grafıksız calısmasız masal anlatanlara yada bırbırıne emanet verenlere verılıyor. dogal olarak dıger arkadaslarda yorum yapmıyor, cunku sanalın mukafatı ve tesekkuru sahıslardan lıke yonetımden yıldız.
kendı adıma degıl kac arkadas gıttı ne ustalar gıttı, kolay yetısmıyorlar. sonra 6 aylık uye 3 yıldz alıp bır tane grafıksız calısmasız masal anlatıor, dıgerıde uazmıyor ya ıstıfa edıyor yada uzaktan ızlıyor gırmıuyor

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Orhan5877 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Orhan5877 ()

selemun aleykum öncelikle
cümleten hayırlı ve bol kazançlar
arkadaşlar öncelikle belirtmek istiyorum fikirlerim kimseyi tedirgin etmesin yada etkisinde kalmayın

bu sitedeki insanların büyük bir çoğunluğu altın üzerine yatırım yaptığı için düşüncelerimi sizinlede paylaşmak istedim
kabul edelimki altın ülkemizde yatırım için ve en baştada paramızın değerini korumak için aldığımız bir yatırım aracı
gelelim asıl konuya biz her geçen gün değeri biraz daha düşen paramızı korumak için altın alırız ve uzun vadede bekleriz
dünyada bir çok kişi bizim gibi düşünmüyor
altından para kazanmak bunuda kısa ve orta vadede yapmak için bu yatırım acacını tercih ediyor
suda var bizim gibi düşünen uzun vadede bekleyenler var ben onlardan bahsetmiyorum
benim bahsetmek istediğim
tabiri caizse para babaları yani bu piyasaya yön verenler
altının şuanki durumundan emin olun hiçte hoşnut değiller
fiyatların yatay seyri hereketlein günlük ve haftalık bazda 30 dolar 40 dolarlarla sınırlı olması onlarda bir hayli raharsızlık yabacağına eminim
o yüzden piyasada harek olması hemde kayda değer bir hareket olması lazım ki
bunlar yatırımının karşılığını alabilsin
bu hareket düşüş yada yükseliş artık hangi yöne bir kırılma olur şuan onu kestirmek mümkün değil
ama bu hafta yada en geç önümüzdeki hafta başı altında sert hareketler olacaktır

ve bu hareketlerin ons ta 20 dolarlarlarda değilde 50 ...70 dolar arası olacağı görüşündeyim

haftalardır hareketsizlikten şikayet eden arkadaşlarımız adına sevindirici olacaktır

herzamn belirttiğimiz gibi

panik işlemlerinden uzak
zararın neresinden dönersem kardır anlayışının size vereceği zararları bilerek
doğru zamanda doğru adımlar atarak bu alıştada satışdada olmak üzere
ve en önemlisi sabırlı ve bilinçli hareket ederek...
herkese hayırlı ve bol kazançlar diliyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok tesekkur ederım amac hep bırlıkte kazanmak

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Orhan5877 ()

bu konuda çok haklısınız gördüğüm kadarıyla beğenileri bile kişiler arasında emanet olarak görülüyo
ben şahsen kişilerden ziyade yapılan ve faydalı olduğunu benimsediğim yorumlara ve analizlere veriyorum
tabiki herkes benim gibi düşünmeyebilir o yüzden kimseyi yadırgamam
ama beğeniler keşke kişiler arasında karşılıklı verilen borç gibi değilde emek harcayan kişilerin emeğine karşılık verilse
yada ben yanlış düşünüyorum
saygılar ...

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

saygı bızden kardesım kazancınız hayırlı olur ınsallah

nrnkrnz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Millette sevinerek peşlerinden gidiyor..

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Haklisiniz ama benim gibi takip edenler vardır faydalı paylaşıma saygim sonsuz

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

anladım teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah kardesım olmaya calısyoruz ama tadı yok onu anlatmaya calıstım, alsatın degıl ortamın tadı kalmadı yada bana oyle gelıyor

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

yazını şimdi okudum bu sitede sadece iki haftadır varım daha önce nasıldı hiçbir fikrim yok ama doğru söylemek gerekirse sadece birkaç kişi gerçek anlamda altın ile ilgili araştırmalarını öngörülerini mantıklı bir şekilde bize sunuyor ama şu konuda kendime bir özeleştiri yapmam gerekiyorsa ben de beğenilerimin birçoğuna konuştuğum kişilere veriyorum bu haklı siteminizi dikkate alacam ve bu siteyi daha farklı bir pencereden takip edecem saygılar...

-1BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Evet ustam haklısınız çok değerli analiz yapan arkadaşlarımız istifa etti lütfen siz burada kalın.

-1BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Abi aynen katılıyorum.
İnsanoğlunun olduğu yerde herşey olabiliyor. cok kıymetli üstad diye tabir ettiğimiz kimse kalmadı.
Ama birileririnde sen ve burada diğer kalan bilgili arkadaşlarında
Ben, ve buradaki acemi yatırımcı diye tabir ettiğimiz arkadaşlara da yardim etmeside gerekmektedir diye düşünüyorum. Herzansn bekleriz
Saygılar, sevgiler

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

aynen oyle oldu

Srkn87 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

estagfrıllah ıbrahım senlık yada dostlarım acısından degıldı yazdıklarım. sadece eskı tadı yok alım satım yapıp bıraz dısardan ızlemek sankı daha ıyı olacak, cok arkadasımız su an oyle yapan ve cok degerlı analız yapan arkadaslardı

İbrahim_4546 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Malsef oyle meydanda begeni derdindr koşanlara kaldı..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bıraz gevseme olacagını dusunuyorum. sabredersenız sonunda eskı zırvesyı bırdaha test edecektır o aralıktan satılır yanı 455-460 almayı 480 cıvarı satmayı ve ekıme nakıtte gırmeyı dusunuyorum, sahsı planım ve ongorum

nrnkrnz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İbrahim_4546 ()

Hocam öyle demeyin sizi belki 8 ay öncesinden biliyorum uzun zaman da ara verdiniz siz bizim için değerlisiniz hatamız olduysa kusura bakmayın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

olması gerekenler ya gıttı ya yorum yapmayıp ızlıyor,

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

hayırlı akşamlar gramı 426 dan aldım sizce gram ne kadar olduğunda satmalıyım sattıktan sonra tekrardan alım fırsatı verirse ne kadardan almalıyım

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Cogu kisi bu sitede olmasa da olur.. iyi geceler..

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Srkn87 evet ama sonucta oda bır tak- dır ve odul- lendırme seklı, ınsanlar, olsada olmasa onemlı deıl ama hanı derler ya cevızın bını bır para utul dugume yanarım dıye o mısal.

0BeğenmedimŞikayet

Srkn87 ()

Bir yildiz ugruna neler yapılıyor.. sonuna kadar haklisin

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah polatım saolasın

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

eyvallah @Ons2020 saolasın

Ons2020 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

çok arkadasımız gıttı, emege saygı kalmadı begenıler ahbap cavus ılıskısıne verılır oldu. Verılen rakamlar 2 gun gectımı lincler basladı, laflar edıldı. Sonra sıtenın odullendırme seklı ılgınc 3 aylık adam 3 cok daha begenısı olan alsatsmılatorunde basarılı takıpcıcı begenısı cok olan bır yıldızlı kaldı, yapılan agır ve adaba aykırı yorumlar vs vs.

tek tek mılletın gıtmesıne sebep oldu selam alma ve chat ortamına donusmesıne sebep oldu. emegının karsılıgını goremeyenler gıttı eskıler yok bak cogu 5-6 aylık uye dolayısıyla hıkaye masal sahsı dayanaksız yorumlar oluyo ınsanda sıkılıyo.

gıresım yok tadı yok vesselam

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ons2020 ()

Teşekkürler emeğinize sağlık.

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Kal sağlıcakla
Allah'a emanet ol
Görüşmek dileğiyle
Herzaman bekleriz dostum
Sen bari buralarda ol...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum