Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 16:22:16
EUR 34.7748 16:22:16
USD 32.4684 16:22:16
ALTIN ONS $2337.9850 16:22:16

Grafiği gönderen: 66vip

⭐⭐66vip ()
Gram Altın

40 gunluk ema ortamalası 467.20
Yani tam 40 gundur asagı yukarı aynı band ıcınde hareket var.
Tahminleri alalım 45 nci gün yukarımı asagı mı?

Yorumlar (152)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

dogru diyon kanki. sen 470denmi almistin bende oyle yapicam takipde olup dusunce yine aliriz.

Bybonusss için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Knk inan şuan Sağlam bir tahmin yapmak zor. The economist yeni bir şey yayınladı. Yayınladıgı fotoda Herşeyi düşüs trendinde gosteriordu. Oda korkuttu. İşin acıkcası. yani tahminim filan şuan inan hic yok normade hedefim 480 du şuan 470dahil üstüne atıgında baba kaçar :) sonra köşede beklerim hem kredi kartı ödemem var onu yapıcam. Hatrı sayılır duşersede tekrar alırım kafasındayım ama bakalım ne olucak.

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

bende satip tekrar dusuktel aliyim diyom duzeltme gelcek gibi geliyo bana bro senin tahminin ne kanki

1BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

470 ustune cıkarsa satıcam knk. Burlarda olurum bırakmam burayıda satmam lazım. Kk patlıcak yoksa. İşte sıkıntılı gibi

35oğuz35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

35oğuz35 ()

satcan mi kanka altinlari

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Olur abi. Ama 470 eğer satış verirs bi tur kaçma taraftırıyım o gözle bakıorum. Ama gene de bilgim yok yazarım sanada. Seviliosun teşekür ederim

66vip için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

haberleselım kardesım, ben yenı yenı fırsatların bu haftadan ıtıbaren onumuzdekı surecte baslıyacagını dusnuyorum

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

Cumlemıze ınsallah

Tersgold için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Valla abi inşallah ya. Mevlam yuzumuzu kara cıkartmasın ama bi 470 ustunde satış verirse bi tur kaçıcam. Duşerse tekrr parçalı alım yaparım. İhtiyacları karşılama. Lazım k. k. Uctu. Onu kapatıcam. Yoksa cok sağlam patlıycam

0BeğenmedimŞikayet

Tersgold ()

Eyvallah kardeşim sağolasın hayırlısı olsun

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

sabret kardesım onumuzdekı haftadan sora cok ıyı al sat ımkanları verebılır pıyasa. o yuzden bıraz bende agırlık vermeyı dusnyorum

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

valla abim biraz ürktüm. The ecomonis yine bişiler paylaşmış ve bunun paylaşımı ile biraz hareket aşşarı yonlu olucak gibi umarım hakkımızda hayırlısı olsjn. 5 haftadır tersdeyim :) parada ihtiyacı var ufak ufak. O yğzden bakacagım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

bence terk etme degıl onumuzdekı aydan ıtıbaren kazanc donemı gelebılır dıye dusunuyorum, o yuzden bende gerı baslamaya karar verdım

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Denzer alt yorumda anlatmaya calıstım , hos geldın

0BeğenmedimŞikayet

Bybonusss ()

Güzel cıkım yeri verirse abim bahsettiğin gibi ben pılımı pırtımı alır giderm terkederim bu diyarı

0BeğenmedimŞikayet

Denzer ()

Iyi aksamlar abi 2 hafta yuksekcek sonra düşcek mi anlayayim mart ayindaki gibi derken

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

@Tersgold alt yorum, Hosgeldın

0BeğenmedimŞikayet

66vip ()

cok haklı sozdur, sabrın sonunda ıkıncı kural kanaattır sureklı profılımde yazar

Guneyy35 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Guneyy35 ()

Aza tamah etmeyen çoğu bulamaz imiş dostum. Ama insanogluyuz hırs var işte. Bana kızıyorlar bazen kâr cebe yakışır dediğimde...

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Inşaallah oda kendi tercihleri :)

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

2 hafta ıcınde kımse terste kalmaz ınsallah, tabı hırs yapmaz daha cok demelerse)

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Sadece dostlar icin degil yeni olan terste kalanlar icinde burda olun :)

2BeğenmedimŞikayet

66vip ()

hayırlısı dıyelım ınanın bır kac dost var onlar ıcın gırmeye devam edıyoruz artık

Yasoaltin için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Herkes grup olmuş sanki birlik yok oyuzden bende uzaktan izlemeyi tercih ediyorum slm veriyoruz alan yok üzücü bir durum cok haklı yazılar yazmışsınız emeği geçen herkes hakkını helal etsin üyeligim yeni fakat uzun süredir takipteydim sayfayı

0BeğenmedimŞikayet

Yasoaltin ()

Önemli olan yıldız degil bunu herkes anlamıştır umarım tanıdıklarına günlük like verip puanları çoğalıyor burda önemli olan nasıl bilgi verdiği benim için hepinize iyi akşamlar diliyorum

Otomatik Hatırlatma: Üyelerin yıldız sayıları diğer üyelerin yorumlara verdiği puanlar, altın simülatör sonucu ve üyelik tarihi vb. kriterlere göre otomatik sistem tarafından hesaplanmaktadır. Yıldızlar otomatik olarak belirli zamanlar içinde bu kriterlere göre güncellenerek artabilir ya da azalabilir. Yıldız sayısının fazla olması üyenin site içerisindeki tecrübesini gösterir ancak yatırım konusunda uzman olduklarını asla göstermez.

RiCHiE__RiCH__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

nrnkrnz ()

amin inşallah:)

Orhan5877 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EH12345 ()

sizin yıldızınız gönlümüzde hocam:))

0BeğenmedimŞikayet

Ekono13 ()

Sabır bırakmadılar insanın ister istemez canı sıkılıyor çok iyiydi sen benden daha altta almisin ama

1BeğenmedimŞikayet

66vip ()

aynen kardesım, sıkıntı yok ama belırtılen krıterlerle ılgısı olmadıgı bızım bılmedıgımız baska krıtırlerın oldugunu dusunuyorum ama ne:)

0BeğenmedimŞikayet

Orhan5877 ()

hayırlı ve bol kazançlar inşAllah

nrnkrnz için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum