Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0710 00:55:43
EUR 34.8160 00:55:43
USD 32.4500 00:55:43
ALTIN ONS $2318.2000 00:55:43

Grafiği gönderen: super_conqueror

Gumuş oNS

Yorumlar (200)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Layaline ()

dostum sana sataşan adamı rakamlarla perişan etmene rağmen neden kaale alıyorsun adam sana 12k yollıycam dıyor delıkanlı adam utanır yazmaz ama o kdr lık adam işte

lütfe canını sıkma engelle gıtsın

super_conqueror için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yalçınay_57 ()

Üstad sizin yorumlarınız bizim için önemli lütfen bize yardımcı olmaya devam edin.. emekleriniz için sağolun varolun..

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Bende size bakıyordum son grafiğiniz güzel gidiyor yorum yapmıcam insanlar etkilenince iniş çıkışlarda sinir olup sataşıyorlar ama sizi sevenleri üzmeyin gidip te çünkü yan hesaptan çekemeyenler gelip sataşıyor bazen

0BeğenmedimŞikayet

Mehmetaltas1976 ()

Ellerin dert görmesin kardeş, senin bilginle hareket ediyorum, bizi çok bekletme, saygılar.

0BeğenmedimŞikayet

Lâ_Edrii ()

Karar elbette size ait ama saygı duymakla beraber uzak kalmanızı istemem hocam. Paylaşımlarınızı önemsiyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

KIYMETLİ kişilere saldırıyorlar maksatlarına ulaşmalarına izin vermeyin lütfen sizi sessizce takip eden güvenen kişiler var onları düşünün lütfen...

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Halil hocam lütfen paylaşımlarınıza ara vermeyin, sizi seviyoruz takip ediyoruz. Sizi ağır eleştirenleri engelleyin.

0BeğenmedimŞikayet

Karamelli ()

Haklısınız hocam, isterseniz tabiki yorum yapmayın ama moralinizi bozacak kişileri de dikkate alıp canınızı sıkmayın lütfen. Meyve veren ağaç taşlanır, bu durum site içinde de geçerli maalesef.

0BeğenmedimŞikayet

Pacio_Yatırımcı_Olan ()

takipteyiz abi :) senin grafiklerin ve öngörülerini dikkate aldım tersteyken kara geçtim. boşver onu bunu seviliyon :) tabi her zaman haklı çıkacaksın diye bi kural yok herkez yanılabilir. önemli olan zarar etmemek

10BeğenmedimŞikayet

super_conqueror ()

Biraz kendimi kenara çektim. Fazla yorum yapmayacagım bir süre. Anlayışınızı istiyorum. Gumuşte bekledgimi grafikte belirttigim zigzag hareketini yapıyor. Tam bakamadım ama 26.50 ye kadar çıkış yapması gerekiyor.

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

as12 ()

Nasıl bır. heeket beklıyoruz yukarı doğru mu asagıya dogru mu

Aytaç_fb41 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Aytaç_fb41 ()

Allah razı olsun sayın Yakut maalesef hep karşımıza çıkan bir durum sorumluluk kişinin her zaman kendindedir, her daim gönlünüze göre olsun çok teşekkür ederim bol kazançlar dilerim saygılar.

Yakut_ku için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Takipçileri icin yapmalı hele böyle haftada

Deniz0655 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Deniz0655 ()

@super_conqueror pireye kızıp yorgan yakmayın kendinizi insanlara anlatmaya kalkışmayın sizi tanıyanlar ne yaptığınızı biliyor vasıfsız insanları kaideye almayın engelleyin geçin ltf

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Böyle teknik bilgisi olan hocalari siteden kaçırıyorlar, bingo tamamen zar atanlar kaliyor, takip edersin herkes kendi parasini kendi hükmetsin yada yaparsa suclamasin, halil bey cok degerli hocalardan paylasm yapmalisnz hocam

0BeğenmedimŞikayet

Freeriver ()

Hocam sizinle pek mesajlaşmıyoruz ama uzun zamandır sizin yorumlarınızı takip ediyorum. Sizin ne kadar kaliteli bilgiler sunduğunuza kaç kere şahit oldum. Siz haddini bilmeyenlere aldanmayın. Sağlıcakla kalın. Selamlar.

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Ben mesela 1880 saatlik kapanislarda kendi hamlemi yaptim , yinede acik japi yani alttan alacak bi kisim birakiyorum herzamn. asil bu hafta teyit yada farkli olusumlar haftasi bence bu hafta takipcilerinz icin durmalisiniz hocam

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Ben sizin yorumunuzla satmadm almadimda, ama grafiklerinizden faydalandım simdi şu sürecte siteden ayrilirsanız takipçilerinizi üzersiniz özellikle pazartesi sali cok kritik gunler, eger gidersenizde diger analistler gibi yaparsiniz sizin tekniginiz cok iyi oldugunu sahsen ben takip ettim hatta bu hafta daha iyi anlasılacak, lutfen dediklerimi düsünün

0BeğenmedimŞikayet

ers16 ()

Hocam merhaba, sizin yorumlarınızı önemsiyoruz. lutfen paylaşımlarınız devam ediniz

0BeğenmedimŞikayet

Pasa67 ()

sitede bariz bir kumpas var :( sizi takip eden birisi olarak altında olduğunuzu bildiğim gibi fiziki aldığınızıda biliyorum :) :) ne hikmetse bu siteye sırf saldırı için giren kişiler var allahın adeletine teslim etmek ve sabırlı olmalısınız sizlere ihtiyacı olanlar için...

0BeğenmedimŞikayet

Discovry ()

Cok da tın yani. Kendi aklıyla hareket etmeyen buraya takilmasin kardeşim. Öngörüsünü yazanlar zaten karar sizin diyor. Binlerce kişi faydalanıyor bir kaç kişi herkese dalaşıyor. Böyle suclayicilik yapana admin uyarmali

Yakut_ku için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

tamam teşekkür ederim :)

BİLENDER için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BİLENDER ()

Daha karar aşamasında 26,15-20 leri geçerse tekrar eski zirvelerine gitmek isteyecektir yoksa şuan zikzaklara devam gibi görünüyor. şuan son düşüşün tepkisini yaşıyor olabiliriz halen o nedenle haftaya yönünü daha ney belli edecektir.

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Çok değerli arkadaşlarım şu grafiklerde çizilen çizgi ve yönlerin , eskiden oluşmuş ve reelliği olan çizgilere bakılarak, ileride olabileceği çizgileri çeken kişilerin hayal gücü ile çizildiğini anlamaya gayret edelim. Arkadaşımızın aşağı yönlü zigzag çizgilerini benim hayalim tam aksi yönde görüyor mesela. Al mavi çizgiyi ters çevir üste doğru sende istediğin özlemini duyduğun grafiğe kavuş.

hakankaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

hazır görmüşken fikir alayım senden gidişat nasıl gümüşte önü açık mı dersin? iniyor çıkıyor, aylardır satmadım elimdekileri..

0BeğenmedimŞikayet

Nazende00 ()

Aslında çıkışı bekleyenler kadar düşüş bekleyenler var özellikle al satcılar o kadar yükseliş beklerken çakılı kaldık..

hakankaradeniz için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

BİLENDER ()

Hoşbulduk. Arayı çok açma sende

juli_isbackintown için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Site isteyen yok ki ben diyorum ki hala aynı şeyi söylicem bozulmana gerek yok , neden insanlara bekleyin düşsede birgün gelecek demek yerine sürekli düşecek düşecek demek insanlara korku yaymaz mı?

0BeğenmedimŞikayet

hakankaradeniz ()

Grafiğe bakmayan var . Bakamayan anlamayan var direk insanların dediğiyle yapan insanlar var yazık değil mi?

Lâ_Edrii için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

juli_isbackintown ()

hahah çok iyiymiş :) hoşgeldin.. gittiğini görmüştüm uzun zaman önce. ben de ayda yılda bir girip bakıyorum zaten artık.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum