Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0891 11:13:17
EUR 35.1043 11:13:17
USD 32.2090 11:13:17
ALTIN ONS $2389.2150 11:13:17

Grafiği gönderen: Onursallls

Kuveyt en düşük 6,38 gördü buradan alabilen arkadaşlara helal olsun derim. 6,42 alt önemli destek öngörüm şu anda tuttu.

Yorumlar (41)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Cantaş42 ()

İmkiansız kimse alamadı

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

6.8 den satacaktım bir kısmını nefsime yenik düştüm işte sonrası bildiğimiz gibi satmadım daha alımda yapmadım bekliyorum yükselmesini işte

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Maşallah Allah bereketini artırsın, 6,30 kısmını kâr satışı yapmanız iyi olurdu parçalı tâbi. Ortalama 6,30 diye illa sonraki alımlarınız onun aşağısı olmalı diye bir kural yok. Ytd

Mustafadddd için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Sosyal mesafe kuralı var, trende ferah ferah giderik:)

Karaca_karaca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Onlar vurmaz , parçalar öldürür toprağm

Viran63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mustafadddd ()

50 kg var abicim 6.30 dan ayrıca 150 bin de TL var elimde düşer diye bekletiyorum sizce mantıklı olanımı yapıyorum yoksa tlyi degerlendirmelimiyim

0BeğenmedimŞikayet

Karaca_karaca ()

Bakhele günaydın :) bizi trenden atmayamı çalışıyorlar bu uğraş niye zaten vakti gelince inicez. Çindemiydi trene insanları arkadan iterek dolduruyolardı bizimki tam tersi içeriden dışarı itiyolar düşmeyim diye sıkıca tutundum :))

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Kaburgaci yaşar in arkasındaki conolari getirelim gardaş :)

4BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ne demek bilader. Bakale 6,73 e koç başı ile saldırırken adam lazım bize.

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Eyvallah bilader

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Dahalen direnç 6,75

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Gardaş 6.82 den satmadim bekledim bu sefer düştü sana göre bir sonraki güçlü direnç neresi olur

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Estağfurullah ne akıl vermesi. İnşallah en yakın zamanda ev hayalin gerçek olur. Ortalamanız çok kötü değil bence

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Onur bey size isminizle hitap etmeden önce profilinize girip bakmıştır büyük ihtimalle

Ferhat_Ankara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kalkanmetin ()

onur bey tebrikler.

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Selamın aleyküm gardaşim bu gümüşü bir türlü satamadim 6.50 ortalama ile yüklü miktardan alımim var ev almak için birikimi yatirmistim gidişat nasıl olur sana göre bir akıl verseydin

0BeğenmedimŞikayet

Levent339 ()

Öngörülerin için teşekkür ederim evet kuvvetin 6.38gördüğünde alım makası de6.42 veya 6.45 yakalanması senin yorumları anlayabilmekten geciyor ben 6.45yakaladım sanırım seni anlamaya başlamışım onur bey

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Emirleri iki gün önce girdim 6.55 - 6.48 - 6.43 nasip böyleymiş :)

müzisgen için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Insanlar da arastirmadan bilmeden konusmamali tıpkı bana alper diye hitap etmeniz gibi zira alper oglumun ismi o sadece bir nick beni tanimiyorsunuz onur beyi de tanımıyorsunuz. Onur bey burada gerçekten emek veren bizlere faydalı olan ışık tutan bir beyefendi. Sadece değerli hocalarımız gibi bize arastirmayi öğrenmemize teşvik ediyor hazirciligi sevmiyor.

Ferhat_Ankara için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fire64 ()

Hocam senaryo da değişiklik öngörüyormusunuz:))

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Sağol cümlemize bereketli kazançlar olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

müzisgen ()

6.38 e düştü

Auykur için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hayırlı olsun arkadaşım inşallah. Bereketli kazançlar.

Auykur için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Gardaş dellendirtme kendini, bakale atar belki yukarı dayı, sıkma canını , gadasını aldığım.

Gold_07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Auykur ()

Aynen @Onursallls gardaş helal olsun sana öngörün tuttu benim de son emir 6.43 gerçekleşmiş şu an gümüş sepeti dolmuş full gümüş olmuş :) destek direnç tahminlerin için teşekkür ediyorum like ler benden sana

0BeğenmedimŞikayet

Gold_07 ()

BAKALE. Bu gümüş nolacak böyle. Psikolojim bozuldu. ekrana bakmaktan gözlerim bozulacak

3BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Okuduğunu anla yada okumadan sorma dediğim hazır Lokmacı, pişmiş armut seven kişiler saldırıyor . Etrafına birtek yararı olmayan , sadece kendi çıkarını düşünüp, kendilerine sat al bekle talimatı verebilecek maceracı arkadaşlar arayan kişiler onlar.

Alperr1212 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sinasi55 ()

oda çok yakınmış gerçekten :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum