Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0768 11:24:16
EUR 34.7841 11:24:16
USD 32.2796 11:24:16
ALTIN ONS $2320.7250 11:24:16

Grafiği gönderen: Carpediem37

Ons altım elliot yorumu ve klasik yorum. Resim olarak atıyorum

Yorumlar (59)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Aaaa bırakmış mı ya üzüldüm valla ustalar sayesinde para kazandım allah razı olsun yolunu açık etsin

Esenboğa_1 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Esenboğa_1 ()

Carpediem37 nickname sahibi arkadaş siteden ayrılmış. Gayet başarılı çalışmaları vardı.

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Esenboğa_1 ()

Elliot yorumlaması 4x4 çalışma olmuş. Gayet tutarlı. Elliot, kitle psikolojisini teknik analizlerle sentezlemiş duayenlerdendir.. Hayırlı başarılar.

1BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Üstünden neler geçti deseniz de bir grafik daha var . önce inanmak gerek geçen ay da böyle idi hala sen oradamısın diyen arkadaşım oldu ama iyi satış yaptım iyi yerken tekrar aldım . diğer grafigide bulursam atarım . ustam biliyor bu işi bende takip ediyorum

0BeğenmedimŞikayet

polat_25 ()

LİKE lar üstada boşa gitmesin
(^- ^)

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Nasip hocam, kimse piyasa icin kesinlik öngöremez en azindan bizm gibi acemi yatirimcilar takip etcegimiz noktalari izleyebiliyoruz, girıs veya cıkıs icin karar herkesin kendine aittir

5BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yarın zor olacak. Bu hobi benim icin. Kimseyi yanıltmak da istemiyorum

uraz06 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

:)kolayliklar diliyorum aman gün icin firsat buldukca ihmal etmeyin hocam burayi, iyi seyahatler diyelim

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Canım çıktı. Astral bir seyahatte suan :)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam evet gelen fiyata bakarak daha oturdu taşlar, buaralar canım kendim az diyorsunuz hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Kobrayakışıklı ()

Anladık hocam bekliyoruz hedefi

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Şuan gelen fiyattan ne demek istediğimi umarım daha iyi anlamışsındır. Destek direnc olarak cok fiyat verebiliriz. Pivot ya da fibonacci 0.618 ler 200 ma lar hep psikolojiktir. Kolay onay almaz. Zorlar surekli.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Allah razı olsun. Beni seviyorum. Canım kendim <3

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Grup olayına girmiyorum. Uzgünüm (

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Olan grubada alabilirsin hocam ses etmem izlerim sadece:)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hic ugraşamam ; ) başım kalaba zaten.

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Seviyoruz seni hocam ^_^

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Hocam bize bir grup kur :)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Tamam hocam tesekkur ederim üşenmeden cevaplariniz icin, dedigim gibi siteye sizin yorumlariniz icin giriyorum genelde, saglikla kalin

0BeğenmedimŞikayet

Muhammet51 ()

Anlaşıldı kardeşim teşekkür ederim :)

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Olur karşim. Hic yorma. Ons gelirse o d gelir..

Muhammet51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Günlük derken bu psikolojik bir seviye. Ay bitmiş . Ve diger ayın ilk günü ve long legged doji ile biten bir aydı. Kitap yazacak durumum yok. Bu olay cok uzar. Sunu bil. Normal bir destek direnç degil. Pivot..

0BeğenmedimŞikayet

Muhammet51 ()

Zahmet olmazsa :)

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Günlük kapanislari takip etcegiz, mesela 4 saatlik mum vb terimler duyuyoruz burda teknik terimler kullanarak cok farkli yönlendirmeler yorumlar var, onun icin sitede sizin yorumlariniz önemsiyorum, gun icinde bizleri bilgilenirirsiniz diye umuyorum hocam

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hepinize ayrı yorum mu yapalım ^_^

Muhammet51 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Muhammet51 ()

Gümüş yorumun nedir hocam

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Önce bölgedeki analizi son grafikten okuyalım. Bu bir abc ise ki mutlaka abc olma yolunda . X kısa kaldı. 1992 geçilmedi. Son dem pivottu. 1969 direnc oldukca 1928lere gelebilir abc dahilinde.. 1969 aylık pivottu. Bu yuzden bu hafta esik olacak. Kırıldı kırılmadi olayı surekli guncellenen bir durum. Bu yuzden net bir kirilma icin gunluk kapanış şart..

0BeğenmedimŞikayet

uraz06 ()

Hocam direnc diyebilmemiz icin nekdar sure beklenebilir, yada destek icin ogrenmek icin soruyorm galiba izniniz bitiyor araliklida olsa paylasimlarinizi bekliyor olacagiz

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Yok hocam 4 gözle takipteyim:)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bence yazdiklarım duvarlara taşlara..

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum