Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0775 15:07:31
EUR 34.7837 15:07:31
USD 32.2605 15:07:31
ALTIN ONS $2317.3400 15:07:31

Grafiği gönderen: Onursallls

Yorumlar (212)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

3BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Senaryoyu merak eden arkadaşlar için. Lütfen alt taraftaki Türkçe meali açıklaması okuyunuz soru sormadan önce. Şimdi neresinde diye sorabilirsiniz. Sonlara yaklaştık gibi. Bu senaryo yeni yazılmadı bilginize. 3 hafta önce galiba.

0BeğenmedimŞikayet

Ss123 ()

Tebrikler dostum BEn gördüm bir başka sitede de 1980 den 1870 aşağıya bastılar aynı yerdeyiz diye bir yorum okudum dün abd açılmadan sonrası bu

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

Al bendende okadar ama tek yerelim kâr zarar KARDEŞTİR
Ytd

Esenadam47 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

baba_zararda_ ()

1 yarılar 2 çiğde yaptılar 3 cüde milleti terste bırakacaklar gibi düşünmek lazım ozaman
Ytd

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Yinede teşekkür ederim abi yarı tl deyim ya ortalamak için dedim yinede canın sağolsun

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Estağfurullah , üzülerek belirteyim , etiket yapma alışkanlığım hiç yok. Sat al tarafından çıkalı aylar oldu, aldım yattım. 7,15 hedefim var, satar mıyım bilmiyorum, o zaman karar veririm.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Teşekkür ederim abim ALLAH RAZI OLSUN sizden bir şey rica edebilir miyim alıp satımda etiket yapar mısın abi sorumluluk şahsıma ait baş tacisin

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Sizin elinizin sıkılığına kalmış.

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Herkes sabırla 7 üstünü bekliyor acaba spekler izin verir mi elimizde gumusle girmemize

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

7,15 satış hedefim olmayıp akabinde 7,6 hedefim var. Para vadesi ve sağlık dışında bir aciliyeti yok, dursun. O günlerde durum ne gösterir karar vereceğim.

Morgana için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Morgana ()

Onu bey 7,15 de full mu cikacaksiniz

1BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Sizin çoktandır kullanmadığınız bir sözünüz geldi aklıma.. Alsam mı dediğiniz her seviye keşke alsaydım diyeceğiniz seviyedir. Aklıma şu anda gelmesi de iyi oldu sanki..

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Şimdi bazıların yüzünden dediğiniz arkadaşlarımızın yorumları eminim ki al sat tavsiyesi içermez. Bana uyacağını belirtiyorsunuz benim hedefim 7,15:)
Siz 6,80 direncinde, direnç aşma ihtimalini satın almışsınız. Aşsaydı 7,05 e direkt giderdi ve siz o bazılarının dediklerinizi usta diyip teşekkür ederdiniz. Ama şu bir gerçek, kimse kimsenin alacağı rızığa ortak olamaz. Merak etmeyin terste fazla kalmazsınız. Hayırlı kazançlar dilerim.

0BeğenmedimŞikayet

Esenadam47 ()

Abi ben bu yazını gördüm keşke uysaydım şimdi tlde olurdum bazıların yüzünden 6.85 den 5 kilo aldım ve çok terste kaldım şimdi yarı tl deyim

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yukarı kalkma küçük kalır diyelim sadece.

mustafa389 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

mustafa389 ()

onaylanırsa emtıa yukarı cıkmaya mı calısır usta

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bak bu yönden düşünmedim. Ama tatil yaparlar o güne.

kasva22 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kasva22 ()

11 eylülde onaylarlar bence önemli bir gün Amerika için

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Paket oylama yok bugün. Ne zaman oylanacağı net değil. 8 Eylül ile 15 18 Eylül olabilir.

Helehele için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Helehele ()

Paket acıklama saati ne zaman acaba?

0BeğenmedimŞikayet

Tito_ ()

Daha gençmişş abisi:)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Niye bu şekilde polemik yaratan yorumları , hiçbir alakası yok iken yazıyorsunuz.

Gençgümüşçü57 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Gençgümüşçü57 ()

Hoca kardeş ne farkeder abi adam düşüncesini söylmiş hoca dese bi yerinmi inçelicek

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Amin insallah abi

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Allah hocalarımızı başımızdan eksik etmesin.

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Hoca camıde abi

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Evet evet abi demek ıstedım

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Onur kardeş demek istediniz dimi. :)

İsmail_dağlı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Size katılıyorum Onur hocam, film çok güzel işliyor, reytingler tavan, bende kendıme hedefımı koydum bi parca daha alım hedefe kitleniyorum al yat yani

0BeğenmedimŞikayet

Öztürk_ati ()

Kardeşim sen son derece haklısın ama inan kendini gerdigine cevap verdiğine degmez

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum