Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 21:13:45
EUR 34.7752 21:13:45
USD 32.2662 21:13:45
ALTIN ONS $2325.5850 21:13:45

Grafiği gönderen: Onursallls

Yorumlar (212)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

5,02 maliyetli yani vergisi içinde tfx de 6025 Gr, 5,73 maliyetli 3488 Gr.

fire64 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

fire64 ()

Yani şuan 9488gr gümüşün var önceki ort. tahminim 5.45 falan :)))

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Satmadım, üstüne 5,68de 3488gr aldım bile.

0BeğenmedimŞikayet

fire64 ()

Onu yazan vatansever1 diye biriydi Onur abi bildiğim kadarıyla halen satmadı @Selma5377

Mu_ka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Kardeş o ben değilim. Git onu @vatansever1 e yaz.

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Açıklamanız en sonunda gümüşün hareketleri hoşuma gitmedi çıktım dediniz ama öncesinde eğer sekiz olmadan satan selam vermesin derken sadece erken satmanızı istemediğim içindi yada beklediğim olmadı ben çıkıyorum siz de çıkın diyebilirdiniz ama olmadı. O gün bende terste kaldım ama sizi hiç suçlamadım. Yanlış anlamayın eleştirmiyorum. Üstteki yorumda da açıklama yapmadan değil yapamadan sattım demesi yazmışım dikkat ederseniz. Bende orada idim ve sürenin nasıl işlediğini bende gördüm

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Açıklama yapmadan satan ben miyim. Benim neden bundan haberim yok:)

0BeğenmedimŞikayet

Kara_çocuk06 ()

İyide bu seneryolar sadece gümüş üzerinden mi oynanıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mu_ka ()

Senaryoyu erken yazmadı sadece o yükselişte ortamın gazına gelerek yazdığı mesaj herşeyi çöp etti. Bence dediği rakamın gelmeyeceğini biliyordu ama belki zararına bozmasınlar beklesinler diye yazdı bilemiyorum. Bildiğim açıklama yapamadan sattım demesi en büyük yanlışı oldu

0BeğenmedimŞikayet

itartar ()

@Selma5377

O zamandan beri ben bu senaryonun gerçekleşmesini bekliyorum doğrusu...
Not:Çok önceden alınan gümüşlerle...

0BeğenmedimŞikayet

fire64 ()

__Senin suçun var demedim abi senaryoyu spek biz uyurken aldı değiştirdi bizde tongaya düştük anlican :)))

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Benim hedefim ondan çok önce 7,15 sonra 7,60 dı. 6,80 den düştü 6,80e çıkmadı mı. Onaylanması düştü, onaylanacak diye çıktı onaylanmadı düştü. Benim suçum ne.

0BeğenmedimŞikayet

enes2014 ()

İspat etmesini istediğinize göre o noktalarda alım satım yaptığına inanmıyorsunuz. Doğru mu yorumladım acaba?

0BeğenmedimŞikayet

fire64 ()

Ayrıca sen senaryoyu yazdığında gümüş hedefin 7 üzeriydi önce çıkacak sonra dip yapacak dedin. 6.7 lerden dip yaptı sen dedikten sonra.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Eylül ayının ilk haftasından bu zamana kadar dünya aynı senaryoyu çekip durduysa bençm suçum ne kardeşim. Pylar bile ne yapacağını şaşırdı.

0BeğenmedimŞikayet

fire64 ()

Abi senin senaryo çöp oldu. Sen altı çizili bölüm oynadı demiştin. Sen dedikten sonra oynadı o bölüm kusura kalma. Senaryoyu erken yazdın bence.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ben kendisini engellediği için engelledikten sonra hakkında yorum yapmadım. Sadece birilerinin yazdığı, şuradan aldı, buradan sattı dediği için nerden biliyorsun yanındamıydın diye sordum. Klavye alım satımları. İspatlasın madem.

Neslihan26 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Cakirkeyf ()

Hatırlıyorum ben bunu yazdığını ve o tesrte bıraktıkları kişilerden biri de bem maalesef

0BeğenmedimŞikayet

Neslihan26 ()

Ben de kendi hür irademle yazdım aldım vs.. tabi ki sizin de öngörünüz vardır geçmişte buna bişey diyemem . Evet okudum . 1 aya yakındır arada bakıyordum buraya. Yeni üyeyim. Kimseyle problemim yok. ama üzerine gidiliyor gibi ne zaman sayfayı açsam baya kötü yorumlar gördüm. Hakaret boyutunda..

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

@Neslihan26 bak bu senaryoyu Ağustos ortalarında yazdım. Türkçe açıklaması aşağısında. Beyaz foto . Bak bakalım kaç kişi bu senaryoya göre aldım sattım sayende diye yazmıştır bana. Yazdırmam ben. Kendi hür iradeniz ile yaptığınız işlem , hayırlısı olsun inşallah arkadaşım, der geçerim. Senaryoyu iyi analiz edin.

3BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bakalım umarız filmin son bölümü oynar ve sezon finalini yaparız. Başroldeki biz küççük yatırımcılar mutlu sona mı kavuşacağız , az sonraa:)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Oh sonunda. Bu kadar ne bekledin:)

ticaret_adamı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

E ben i bekliyolardı paket için ddd şimdi tamam o iş

0BeğenmedimŞikayet

Z15K ()

Bende 8 görmeden kesinlikle satmayı düşünmüyorum gümüş şuan bedava bir şişe su 2 TL

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yok dostum aynı senaryo. Hele şu paketi verseler artık sabrı kalmadı oyuncuların. :)

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

OOO senaryo yenilenmiş ından haberim yok ddd

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Estağfurullah, rakamı direkt yazınca etkilenme çok farklı oluyor.

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Yok o benim 7,15 ilk hedef sonra 7,6 hedefim. Ama senaryo başka yazıyor.

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

özür hocam . ben şimdı ARMUT PİŞ AĞZIMA DÜŞ der gıbı oldum . )))

0BeğenmedimŞikayet

ticaret_adamı ()

7.16 ile 7.30 muydu

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum