Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0766 22:55:58
EUR 34.8227 22:55:58
USD 32.3220 22:55:58
ALTIN ONS $2324.2800 22:55:58

Grafiği gönderen: Onursallls

Yorumlar (212)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Direkt rakamı yazmasam, onu siz senaryomdan analiz etseniz olur mu:)?

altın113 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

altın113 ()

gümüşün yolu nereye kadar gıder hocam sızce

Onursal5377 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Lütfen 1,5 ay önce yazdığım şu alt senaryoyu okuyunuz. En son kısımda 3. Fotoda Eylül ayında 5,5 den başlamışım. Yani dibi bulmuşum, daha bunun üstüne laf söylenir mi. Herkes bangır bangır söylemiştim diyor ama benim gibi azimle, kararlılıkla, sebatlı olarak dşyemiyordu bu yazdıklarımı. Ben bu senaryomu Ağustos 15inde falan yazdım.

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Giden zamanımız olsun üstad :) vadeyi bekleriz. Ben yeni yatırımvı arkadaşlara çok üzülüyorum panikleyenlere emanet para ile iş yapanlara.

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ne edelim dostum 8 Eylül ve 15 eylülü pas geçtiler. Ne güzel 6,7 den film başlayacaktı.

vasili32 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

vasili32 ()

Erken gösterime bilet aldık halbuki :)

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Alt senaryonun son dönem hatırlatmasını yapayım, Eylül ayı bitiyor, çekimler gecikti, oyuncular sıkıldı, paralarını istiyorlar. Yönetmen bey lütfen senaryonun son bölümünü çekin ,2 ay oldu yazalı. Gişe rekoru kırsın artık.

0BeğenmedimŞikayet

üçkardeşler ()

@Selma5377 onur bey gumuş u kaçtan aldınız acaba

0BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Bu alt senaryoyu 1,5 ay önce yazmıştım. Genelde kısa film senaryosu yazardım ama bu uzun film oldu. Se/NATO'nun anlaşamaması süreyi uzattı sadece.

2BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Ah şu paket, bizi paketleyip postalamak niyetleri galiba:) en son cuhhuriyetçiler 1trilyon dolar teklif etti ama denokratlar az diyip kabul etmedi, sonra sorun çözenler grubu biz halledeceğiz şu gün şu saatte açıklama yapacağız demişti geçen hafta , ama onlardan da ses çıkmadı. Zaten bu belirsizlik üstüne birde bankaların durumu çıktı ortaya. Şimdi pakey açıklaması olsa bile gümüş tarafında 6,6 ile 80 arası bir harekete çıkabilir belki ilk kademede. Lütfen bu görüşmelere ilişkin bir habere ulaşan arkadaş varsa bildirsin. Ytd

Aren_king için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Acemi__13 ()

Hacim hoşgeldiniz ben sizi takip ediyorum yerinde ve tutarlı tahminleriniz var bir süredir yoktunuz tekrardan hoşgeldiniz gümüşün düşüşü sahada derin ölümü yoksa buralardan toparlarmi teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Aren_king ()

Onur bey paket açıklanma saati kaç tir? Hangi açıklamayı ve saat kaç aralığını takip etmeliyiz? Bahsettiğiniz paket açıklaması bugün mü acaba? Ytd olmadan verdiğiniz detaylar için tşkler

0BeğenmedimŞikayet

Akireb ()

Hocam yanlış görmüyorum değilmi sizsiniz

5BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Terste olanlar, paniğe kapılanlar, zararına satış yapmayı düşünenler, korkanlar için bir umut, ümit niteliğinde senaryomu tekrar paylaşmak istedim. İnşallah paket açıklanma öncesi kısmını çekiyorlardır. Ytd

0BeğenmedimŞikayet

kaptan47 ()

Istifadan sonra bayrağı siz aldınız galiba
Başarılar

1BeğenmedimŞikayet

Onursal5377 ()

Sayın @Haşu lütfen püf nokta kelimeleri es geçmeyiniz. ABD pakey onaylanması , paketi onaylamıyoruz, görüşmeler iptal dendi mi?

1BeğenmedimŞikayet

Umit_kaya07 ()

@Onursallls üstad alt yorum

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Umit_kaya07 ()

@Onursallls Üstadın “gümüş yorumları”senaryo işlemeye başladı.

1BeğenmedimŞikayet

ReaL_21 ()

Tek çare şirketi basmak :) yolum düşer elbet

Paramaribo_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Paramaribo_ ()

Eylem yapalım senin adaptasyon bitsin dedim ama yok oda tutmadı:) Artık başka çareler düşünücez:)

ReaL_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Liberte4444 ()

Vurulan asi pnomokok 13 . Tam etki icin bir yil sonra pnomokok 23 de vurulmasi gerek diye biliyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Inşallah aynı düşüncedeyim

Z15K için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Inşallah.. sagolun

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ok. İnşallah bana uğrayan güzel kısmet sizlere de uğrar.

Özden23 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Evet onur bey o tapuya gittiğiniz anı hatırlıyorum hatta 6.66 lı biseyler vardi:)dediginiz gibi biraz yüksekten satıp daha altlardan almak hedeftim ortalamayı düşürüp sonra beklemek cuma gününe kadar ödemem gereken taksidi çıkarmak derdim. elimde 15 kg var parca çıkışını en yüksek yerden yapmak hedefim

1BeğenmedimŞikayet

Ulubey066 ()

Eyvallah abim kral adamsın hakkın ödenmez yakın olsak da görüşüp birşeyler yesek içsek nasip herşey için sağol abi..

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Sağol kadir arkadaşım. Sana da iyi geceler.

Ulubey066 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Özden23 ()

Teşekkür ederim.. hem fikirim sizinle bi haftadır bu yatay seyri takip edip beklemekteyim.. şükür 2 aydır çok kâr gördüm al sat yaptım.. ama son bi kaç düşüş ve yükselişte panik yaptım.. beklemeseydim bu hafta cuma son demlerim umarım belirlediğimiz rakamlar gelir

Z15K için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ulubey066 ()

Kolay gelsin onur abi iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Vadeli işlemler gerçekten çok stresli oluyor. Ev alma zamanım gelip, tapuya gittiğimiz güne kadar beklemiştim. Tapuda sırada beklerken satışı yaptım ama bu satışı en sona bıraktığım zaman düşecek stresi içimi yedi bitirdi. Fakat düşseydi bile belli bir seviyeye kadar bende karşılığı vardı, ayağımı yorgana göre uzatmıştım. Yorganınız varsa vadenizi uzatırsınız. Siz satıp alttan alım mı planlıyorsunuz, satıp takside mi yatırmak planın. Her türlü anlaşılıyor.

Özden23 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum