Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0723 00:56:32
EUR 34.7956 00:56:32
USD 32.4212 00:56:32
ALTIN ONS $2303.6000 00:56:32

Grafiği gönderen: Onursallls

Oynayan bölümler

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 5 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Arkadaşlar anlayan varsa bize de anlatabilir mi Allah rızası için

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Bu olay 6,80 lerden düştü ya onu diyor

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kroos ()

Onur abi merhabalar. uzun zamandır üye olmadan sizi takip ediyorum, üslubunuz tecrübeniz insanlara yardımcı olmaya çalışmanız beni üye yapıp size yorum yazmaya teşvik etti :) sizin yorumlarınızı takip ederek ufak çaplı yatırımlar yaptım çok şükür zararım olmadı. direkt yatırım tavsiyesi vermediğinizi biliyorum ama geleceğe yönelik yorumlarınız nedir abi? bugün satış yaptım TL de bekliyorum yorumlarınızı da bekliyorum tabi ki şimdiden teşekkürler abi :)

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Kaçdefa okuyup birşey anlamayan siz arkadaşlarım için kırmızı çizgi çizdim, oynanan bölümler diye foto attım. Azıcık dikkat arkadaşım. Para kazanmaya çalışıyorsunuz. Bu kadar kolay kazanılmıyor para. Armutu kızartıp mı vereyim size bilemedim ki.

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Gecen hafta olan seneryo degil mi bu

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Niçin dikkatli okumuyor, görmüyorsunuz.

kpln63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

kpln63 ()

Abi bu senaryo bir ihtimal gerçekleşecek mi yoksa gerçekleşti mi? Korkmayan ben korkmaya başladım hazır kaydayken:D

2BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Tamam abi ben kaç kez okudum. arada da soru sordum hangi kısmındayız diye
Anlayamadım yani
8 Eylülden önce dip yapsa bile yaptığı dip bu seviyeler olacak diye anlıyorum. Elinde olan tutsun anlıyorum son prrdedeyiz anlıyorum.
Teyit etmek istiyorum. O kadar yazmışsın zahmet etmişsin. Biz anlamadıktan sonra bir kıymeti yok. İleri ki günlerde ben böyle yazmıştım şöyle demek istemiştim diyorsunuz bizim canımız o zaman daha çok sıkılıyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Senaryo 3 hafta oldu yazılalı. İki günde bir kopyala yapıştır yaptım faydalanan bir yatırımcı olabilir diye.

0BeğenmedimŞikayet

yecengiz ()

yani napmalı hocam:)

0BeğenmedimŞikayet

Helehele ()

Yani dizi teklarlar ise yani dusus ihtimali olursa tekrar buralardan dusus olabilirmi olası senaryolarını arasında olma ihtimali nedir tamininiz?

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Abi bu senaryodan nasıl faydalanacağız

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Cevapsız soru.

Sssbahtsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

Ne zaman hocam kaç seviyesinde

0BeğenmedimŞikayet

afyonlugram ()

Başkan sence bu senaryoda olan sert düşüş bölümü nezaman vizyona girer

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Şimdi değil.

Brc2694 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Brc2694 ()

@Onursallls şimdi bunlar düşüşü başlattıkları seviyeye çıkarıyor şuan son kurban mi arıyorlar acaba

0BeğenmedimŞikayet

GokhaN_ist ()

Bende çok seviyorum bir daha izlemeyi, lakin bu film en az 20 gün gösterilmez diye düşünüyorum

1BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

1 1 almaya odaklanıp baslıyorum yazmaya sanırım yeterince minik:)

2BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ben yazdığımda 6,8 den düşmüştü. Sonra yine çıkardılar 6,8 seviyesine. Kırmızı çizgiler benim çekilen bölümler olarak görüyorum. Ama malûm, dizi tekrarları Tv'de çok fazla olabiliyor.

OKİ34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ufak hayaller kurarak başla. Mini film hatta:)

Tarsuslu33333 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

OKİ34 ()

Hocam merhabalar uzun süredir sessiz takipçinizim mütevazi kişiliğiniz ve şu müthiş senaryolarınız için ayrıca teşekkürler. 6.8 e çıkartıp sattıramadıkları emtiayı bu bölümde sattırıp senatonun açıklamasından önceki son düşüş sanırım ihtimaller dahilinde yada anlamak istediğim bu yönde yani bir miktar daha TL de olup belki de beklentim bu umarım iyi anlamışımdır tebrikler ve teşekkürleriniz beğenilerinizde her daim görüşmek üzre :)

0BeğenmedimŞikayet

Nilber ()

Hayır Onur bey çok degerlisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Tarsuslu33333 ()

İzleten ve yasatan senaryolari hep sevmisimdir. Ben senaryolarınızı severek takip ediyorum. Darısı yeni yazmaya baslayanların başına)

1BeğenmedimŞikayet

ReaL_21 ()

Ben hep başroldeyim abe, okadar filmin içindeyim ki İnan senaryoları karıştırıyor hale geldim, o yüzden yönetmene fişek atıcam diyorum senin senaryolara diyecek yok yönetmen biraz elime geçmeli :)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bu soruların bende hiç cevabı olmadı:(

Bayburtum için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bayburtum ()

Onur Abim 15 küsur kârım var şükürler olsun Sence bozmalımıyım Abim

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Abe sen başrol olduğun senaryoyu nasıl bilmezsin. Gizli oyuncumusun konuk oyuncu mu:)

ReaL_21 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ReaL_21 ()

abe sende senaryo bitmiyor hangisini diyosun, bu arada çekimlere başlanmış yanlız yönetmenini yakalamam lazım fişek atıcam ona :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum