Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0685 16:09:07
EUR 34.8457 16:09:07
USD 32.5883 16:09:07
ALTIN ONS $2377.9150 16:09:07

Grafiği gönderen: Onursallls

Oynayan bölümler

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Naptınız @Pınarrr86 hanım

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Teşekkür ederim değerli dostum. Evet o hayali de yapmış olsaydım efso hareket olacaktı.

lemonagacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

@Onursallls hocamın bi takıntısı yok aslında takıntı bende sayfada hesabını paylaşmıştı altılı rakamlara gelmesi için yanlış hatırlamıyorsam 27 gram daha alması gerekiyordu bende dile getirdim kırmadı beni ve aldı. Bütün takıntı bundan ibaret.
Ama asıl takıntılı olduğum noktada kurala uymadı aslında 6.66 rakamı gelince satmalıydı :)
Durum bundan ibarettitir hakimim ekleyeceğim başka da bir husus yoktur :)

Karaca_karaca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hayırlı olsun arkadaşım. İnşallah hedeflerin olur.

Sssbahtsiz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Sssbahtsiz ()

@onursalla hocam 2 kilo düşme ihtimaline karşı çıktım düşerse 6.40 6.50 seviyelerine yerine koyarım yukarı çıkarsa da elimde ki parçayı satarım

0BeğenmedimŞikayet

0305_altıncı ()

işte bu anlaşılır oldu.

ATİ05 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Benim şu gram miktarını @Karaca_karaca arkadaşa sen izah et bakem şimdi. Merak etmiş amacını:)

lemonagacı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

lemonagacı ()

Birde telif hakkı isterlerse hiç şaşma :)

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ByBandi ()

Ozaman söylediklerimi geri alıyorum senaryo bemcede çok mantıklı %90 çalışır bu senaryo.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

spin ()

senaryonuz mantıklı. tutmayada bilir ama ben şansımı denicem. 5,5 k bozdum full tl deyim siperde bekliyorum düşmesini

0BeğenmedimŞikayet

ShnYlmz ()

Keten abiye uydun almadın sen değil mi hala yaktı milleti yau

0BeğenmedimŞikayet

Karaca_karaca ()

Sizin bu altılı rakamları görünce şaştım Bi önemi varmı sizin için. Ben rakam konusunda takıntılıyım çoğu zaman küsürler yüzünden alıp satamam bazen kızıyorum kendime bir kuruş yüzünden aylarca beklediğim oluyo:)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Ne aldı ki halen aynı rakamlar cinden beri

Viran63 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Yok biliyorum cin aldı gece diyorum onlar sayesinde ayakta diyorum Avrupa almadı daha pek oyüzden dedim

ShnYlmz için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Viran63 ()

Emin misiniz Avrupa alım yapmıyor mu

0BeğenmedimŞikayet

ShnYlmz ()

Çin kapadı Pınarcım :)

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Durum tehlikeli gibi duruyor

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yo hiç üzülmedim. Fazlada gözüm yok. Allah'a şükür 2017de yatırdığım 186gr altını 2020 Ağustos ayında 66666 Gr gümüşle son verdim.

0BeğenmedimŞikayet

Alperr1212 ()

Dedim ya zor geliyorsa hiç cevap yazmayın. Belki gercekten anlayamıyor belki ona da zor geliyor 2 yorum aşağısına bakmak. Bazi hocalar gibisiniz hani okulda ogrenci anlamadığı bir konuyu sorar hocasi da kitaptan yer söyler oku anla gör bak diye azarlar ayni onun gibisiniz ama burası egitimhane degil

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Avrupa almadı aslında farkındamısın cin ile gidiyor halen durum

STEVEN_SEAGAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Ne güzel yapmışım, güzel bir kopya çekiş olmuş. Tövbe tövbe bunu da okuduk ya sonunda. Kaç yıldır o kişiden kopya çekiyormuşum acaba. Çektiğim filmler sinemateke sığmıyor. Uyanık olmak lazım.

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Hayırlısı olsun düşmez inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Bende öyle :) amerikayıda bekleyecegim neolucak bakalım

STEVEN_SEAGAL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Haklısınız aslında hocam büyük düşüşlerde üzülmediniz mi

0BeğenmedimŞikayet

Musti55 ()

Buraya girip yorumları okumaya bile bazen zaman bulamıyoruz. Adam emek verip bilgi paylaşmış, bide kalkıp onlarca kişiye cevap verip açıklama yapmasını bekliyosanız asıl saygısızlık budur. Böyle davranmaya devam ederseniz kimse bilgi paylaşmaya cesaret etmez, kimse kimseylede uğraşmaz.

Reiz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Bu kez alacagım gercekten göz karartmak lazım

Son08 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Yok abi @Onursallls 2-3 haftadır paylaşıyor o senaryoyu
Hakkını yememek lazım

ByBandi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

STEVEN_SEAGAL ()

Bende bozmadım bekliyorum ama eldeki kardan olurmuyuz diye korkmaya başladım.

0BeğenmedimŞikayet

Son08 ()

Gecen haftaki firsatlar kacti

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Parçalılarım duruyor bozmadım alım içinde bekliyorum ama

Son08 için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum