Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0728 02:48:28
EUR 34.7927 02:48:28
USD 32.4078 02:48:28
ALTIN ONS $2303.0600 02:48:28

Grafiği gönderen: Onursallls

Oynayan bölümler

Yorumlar (193)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Brc2694 ()

@Onursallls şuan ki oynanan senaryo tekrar 6.8x seviyelerine çıkarıp düşüs gerçekleştirmek tekrar

Onursallls için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

İltifat begendim bende mantıklı geldi seneryoya göre

42YNS42 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Alım için mi bekliyorsun

aslan2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

42YNS42 ()

Kinaye mi iltifat mı (". )

Yine de teşekkür ederim..

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hangisi hakaret. Apaçık yazan bir yorumu daha da aç diyene oku anla gör bak demek mi hakaret.

Reiz06 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Boşverin siz burada insanlar birbirine öyle cevaplar veriyor onur hoca aşagılama tarzı yok esprili dilli bir yaklaşımı var banada arada diuor mizahi yeteneği var

-1BeğenmedimŞikayet

Terskosegumus ()

İnsanlara hakarete destek veren ruh ikizlerinin sayısının fazla olması beni hiç şaşırtmadı

Gümüş_Sevdalısı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gümüş_Sevdalısı ()

@Onursallls bey boş verin zamanınizi boyleleri için harcamayın bence bunlar bitmez çunkü

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Tamam ben de anladım galiba sonunda
Tepelerden almayın sabırlı olun diyor
8 Eylül senaryosu için de Üstlerden satıp altlardan alabilen ne mutlu diyor

Pınarrr86 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

evet haklısınız vergidi makasdı 12, 15 kuruş fark ediyor, şöyle enaz 20 30 kuruş düşüş olmalı ki gram attırmak için, o riske girmektense sabredip hedefin gelmesini beklemek daha mantıklı galiba

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Sizde güzel anlatmışsınız

42YNS42 için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Terskosegumus ()

ukalalık yapma kibir abidesi, edebinle konuş, insan gibi ikaz ediyorum insanların zekası ile alay etmeyi bırak

0BeğenmedimŞikayet

42YNS42 ()

Şöyle ki uzun vade yatırımcı için problem yok. İniş çıkışlarda panik yapmadığı sürece..
Senaryo o ki, bu veya biraz daha üstü seviyelere getirip alttan alamayanlar daha gidecek kanısı ile tekrar giriş yapacak gümüşe.

Eylül de açılacak senato ve onaylanacak tasarı öncesi düşüş olacak yine uzun vade yatırımcı panik yapmazsa zarar görmez, gitti gidiyor korkusuyla çıkanlar zararına yazacak.

Sonra tekrar düşüşün başladığı yere hızlı bir çıkış yapılacak..

OLUR MU OLUR.. SENARYO MU SENORYO.. YTD )

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Abi senaryoya göre konuşuyorum
Üslubuna dikkat et

Kutsalladam için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

o kadar da zor değil yaa 6,80 e çıkartıp burdan millete aldıracaklar sonra ABD teşvik paketi öncesi sert düşüş yapıp zararkes yaptıracaklar tekrar geri kaldığı yerden yükselişe devam edecek bu yani mesele

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Hakaret senin yaptığın durum. Eğer ki hak veren varsa sana , bana Allahaısmarladık.

Terskosegumus için cevaplandı (yorumu göster)

-1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yav bi bitin gidin Allah aşkına.

Terskosegumus için cevaplandı (yorumu göster)

4BeğenmedimŞikayet

Terskosegumus ()

Millete hakaret etmeyi bırak, senden çok daha Zeki insanlarda var, onlar da sana hakaret etse ne hissedersin, ayrıca zeka insanın elinde olan birsey değil, yaratan hikmeti be imtihan gereği herkese farklı verir

0BeğenmedimŞikayet

aslan2 ()

Tepeden satalım düşünce alalım o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Eş anlamlısını yazmışım sonuna, okumadın mı arkadaş!

Tradermann için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Been anladımda aynı şeyleri bir daha yaparlar mı onu bilmiyorum bunu yaşadık 2 kez

0BeğenmedimŞikayet

Beylerbeyii ()

Hocam belki anlamak istemiyorlar.

1BeğenmedimŞikayet

Tradermann ()

Tamamen hayal ürünüdür deseydin iyidi!

0BeğenmedimŞikayet

İsmail_dağlı ()

Onur hocam vergi ile ilgili bısey sormak ısterım

-1BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Yazık ya gerçekten yazık. Üzülüyorum. Üniversite sınavlarında neden Türkçe testlerinde sıfıra yakın sonuç çıktığını.

1BeğenmedimŞikayet

Pınarrr86 ()

Hocam bir daha mı düşersecekler

0BeğenmedimŞikayet

Onursallls ()

Bununda cevabını daha sorulmadan önce vermiştim.
Vergi vermek zoruma gidiyordu.

BORA_27 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

BORA_27 ()

Onur bey sizi anladığımı düşünüyorum ama aklımda şu soru var ; neden senaryoya oyuncu olmuyorsunuz ? mesela 6,80 satıp alttan alıp yola devam etmek gibi.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum