Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0675 02:44:46
EUR 34.7339 02:44:46
USD 32.5072 02:44:46
ALTIN ONS $2392.1450 02:44:46

Grafiği gönderen: Carpediem37

Öncesi böyle..

Sonrasını karıştırmayın :)))

1905 patern alım seviyesiydi.
Takip edenler grafik uzerinde görebilir..

Yorumlar (45)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Ahhh ben yaa ahh ben :(((

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ALİ_SAMİ ()

kesinlikle... film izler gibi izledik :)

Asil981 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

dal rüzgarı affetse de kırılmıştır bir kere ..

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Vaaayyy okadar yorum içinden unutulmamış masaallahin var abi. Hangisiydi acaba bence övgüye alışkın oldugun kadar elestiriyede gerceklerede açık olmalısın:)cvpicin tsk. ederim doğru tahmin etmişim.

0BeğenmedimŞikayet

Asil981 ()

Tamam takipteyim her zaman

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Bekle sabret zararına sakın satma

UMK177 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

İnşallah yüklü yüksekten almıştım uzun vadeciyim zarardayken satmam zaten. Ortalama düşürme fırsatı kolluyorum. Sonrada bekleyeceğim çare yok.

EMİREFEX için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

EMİREFEX ()

Çıkar be kardeşim ne düşüşler ne çıkışlar gördü bu gözler

0BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Aynen öyle nasip.

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Nasip diyelim.

1BeğenmedimŞikayet

UMK177 ()

Açıkcası bende daha iner diye bekledim kaçırdım. Zaten ortalama düşürmek için alacaktım. 1880 civarına iner sandım. 454 yakaladım önceden parçalı. Bakalım bir fırsat daha çıkar inşallah.

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bugün efsaneydi hersey. Firsat olur mu diye tekrar bakacam. Abc nin X i ni bekliyorum. Nerede duracak?

Curly53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Curly53 ()

Teb de demek istedim...

Curly53 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Curly53 ()

Dun kacirdim cok guzel firsat verdi .2 defadir kaciriyorum ... Tekrar dusus olur mu acaba ? Dusuyor diye panikle bozdum teb den simdi yerine koyamiyorum... Bu arada altin altin alimi diger bankalar gore cok yuksek...

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Senin yazdıklarını görüyorum. Ama önceden bir yorum atmıştın. Hala ısınamadım °°

Gram34 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gram34 ()

Dün yazdım ama görmedim abi yada esss geçtin cvp vermedi vardır bir sebebi dedim. Sayende 1902 çizgisinde bende ordaydım.

5BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Basardim dersem rehavet olur. Bu fiyatı 2200 lere elindekini eksiltmeden göturebilirsem o zaman biseyler basarmiş hissederim. Gözüm var bak ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Asil981 ()

Başarılarınız daim olsun her zaman kendinizi böyle sevin hak ediyorsunuz :)

4BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yani 1902 den 1954 lere giden bir fiyat.. hâlâ da istekli.. Herkese nasip olmadı. Sizin adınıza sevindim. Benim içinde harika bir deneyim oldu kendi gelişimimi görmem açısından..

0BeğenmedimŞikayet

Asil981 ()

Evet :- ) bu olaya şahitlik ettim sayenizde teşekkür ederim

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet o gün 1902 çizgisinde bende ordaydım diyebileceksin ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Teşekkur ederim. Hic farkında değilim olayın. Şakir sana cay yok gibi olmuş ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Asil981 ()

Ortalamam vergiyle 459 a geldi sağlık olsun nasip diyelim ama bugünü hiç unutmayacağım. Yardımlarınızı benimle birlikte herkese yol gösterdiniz çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

u_y_u_m_s_u_z ()

Uzun yazma vallah birdaha yazılarını okumam senin mektup ne roman sanki

0BeğenmedimŞikayet

Asil981 ()

Ben sıkı takipçinim siteyi çok takip etmemeye çalışıyorum çünkü stres oluyorum her kafadan bir ses çıkıyor neyse 442 445 en son dediniz cuma gününü işaret ettiniz keşke emiri o zaman koysaydım 445 de alacakken öyküm hanıma 430 emir koy yazdınız bende ben burdan alıcam alayım mı yazdım 445 i kastederek sen alma tadı kaçar yazınca bekledim çok üzüldüm benimle dalga geçtiniz sandım tabi sonrası malüm ama üzülmüyorum sizinle yazışma fırsatım olduğu için seviniyorum bile burda kimse birbirini tanımıyor en azından ben öyleyim tanımadığım bir çok insana iyiliğim dokunmuştur diye düşünüyorum Allah da darda kalınca tanımadığım bir el uzatıyor şükrüm artıyor hiçbirşey karşılıksız değil diye uzun yazdım yine üzgünüm mektup gibi oldu:- ) Allah da sizi ummadıklarınızdan güldürsün <3

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Gitmezmi dolar da stabil duyuyor iken halâ geçmiş değil diye düşündüm. Hocam al dese elim tuş da bekliyor

0BeğenmedimŞikayet

Asil981 ()

Şimdi alsanız nasıl olur acaba grafiğe bakınca yukarı gidecek gibi duruyor tabii yine de siz bilirsiniz ben de üstadımı takip ediyorum yani bende acemiyim beni dikkate almayın

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Evet hocam gecenin şahidi olmaz tehlikeli . Yukarıya biliyorum gece şimdi hareket edeyim o zaman

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Geceler tehlikelidir.

Betwars için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Betwars ()

Hocam teşekkürler ama 1. sırada siz varsınız.3 like verdim 3 hakkım var. sıkı takipteyim sabah inşallah iyi yerden alım için işaret gelir.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum