Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0702 11:11:55
EUR 34.6762 11:11:55
USD 32.3783 11:11:55
ALTIN ONS $2317.1850 11:11:55

Konu: BTC Grafik saatlik görünüm

btc 'nin hareket seviyeleri, üst üste 3. hafta için hala 12.000$‘ın Altın da kalması olarak gözüküyor.. Bu seviyenin üzerindeki kazançlari sürdürme olanağı olması gerekiyor ve boğalar bu seviyenin üstesinden gelemezse şayet yeniden aşağı salınıma devam edecek olmasıdır.. Geçtiğimiz haftalar itibariyle BTC seviye olarak en düşük seviyeler 11.130$-11270.91$'a kadar dip seviyelerini yükseltmis olsa da, ancak 12.000$'a yaklaştıran bir toparlanmada gerçekleşmiş olsa da, bu seviyenin üstesinden gelemediği çok açık görülmektedir.. Hafta sonu genellikle 11.650$ civarı ve 11.986$ civarinda gidip gelerek sıradan geçmiş görünüyor.. BTC 11.800$‘lık desteğin kesinlikle güven altına alınması gerekiyor.. Hafta kapanışı bu seviyenin üstünde gerçekleşti fakat altkoinlerin ivmesi BTC'nin dominansini düşürüyor olsa da KRAL yeniden sahneye her an çıkabilir.. Bu desteğin yani 11.800$ üzerindeki konsolidasyon ve güç toplaması, boğaların bu bariyerin üstesinden gelmek için mutlaka 12.000$‘in üstüne ve daha üst seviyelere doğru ivmelenmesi olacaktir.. Grafikte ve saatlik görünümde 100-200 SMA'nin altında riskler BTC'yi 11.500$ seviyesine kadar kısa vade de getirmesi olabilir, FiB seviyeleri takip edilebilir..
Şimdilik bol kazançlar..

Yorumlar (53)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

AyktHzl ()

Sahneye cikinca bizi eziyor nasil yapicaz hocam :)

CoDeX© için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Ve

KRAL sahneye çıkar 12.000$'in üstünde tutunmasi beklenebilir..

12.000$-12.100$ bölgesi önemli.. Buralarda kalması halinde,

12.325$ sonrasında 12.500$ ilk hedef..

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Tamam güzel kardeşim cok saol

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

@Blue07 altyorum bakabilirsin.. LİNK 18.5$'in altına düşmezse şansını dene sabah grafik attim bakabilirsin EOS 3.88$'in üründe kaldigi sürece 4$-4.10$-4.20$ kısa hedeflerde 3.70$-3.50$ arası gelirse acima, sabah grafik attim bir göz gezdir istersen..

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Tamam kardeşim önerceğin coin varmı ada ont harici

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Berketli olsun inşallah yüzün güler umarım, kısa vade DOGE çok şey bekleme kar gördün mü SAT gitsin..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bu kripto piyasasını az çok yakından biliyorsanız şayet, riski/kazancı da yüksek doğru yerden alım yapılmışsa destek ve dirençlerde göre stoplu ilerlemeniz olması gerekir.. İlk başta bu işe başlayacaksınız mutlaka gözlem yapmanız olsun ve full işlem asla önerilmez, sepetler şeklinde parçalı ve kademeli alımlar her zaman iyidir ve grafik öğrenmek en başta tercihiniz olabilir sonrasında devamı gelecektir diye düşünüyorum ve kazanmaya başlamış olacaksınız bu işte ilk kural SABIR'dir ama biz insanoğlu maalesef sabirsiz'iz..

Saskin_Yatirimci1970 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

İyiyim şükür bekliyorum kardeşim ada ont doge aldım bgn süpriz :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler calismaya devam sen nasılsın nasıl gidiyor? ..

Blue07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Bol kazançlar değerli kardeşim..

mdemirci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Saskin_Yatirimci1970 ()

Bu grafikleri anlamak , nyorumlayabilmem ve en önemlisi doğrular zamanda doğrular hamleler yapmak icin önerileriniz neler :) Her zaman ilgimi cekti , riski de seviyorum , bu işe yeni baslayacaklar icin tavsiyeniz olursa çok sevinirim.

1BeğenmedimŞikayet

Blue07 ()

Kardeşim saygılar iysin inş

1BeğenmedimŞikayet

mdemirci ()

Elinize emeğinize sağlık

0BeğenmedimŞikayet

Kaya48 ()

Teşekkür ederim hocam hesap edemedim hocam :)) bakalım izlemeye devam takipteyim

4BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

BTC 11K-12K arasında ne kadar oyalanirsa o kadar iyi BTC şayet 12K'i geçerse ivmesi yukarı yönlü hizlanabilir ve ben açıkçası böyle birşey istemem 11K-12K arasında oyalanmasi demek altlara para akışının devamı demektir BTC dominans düşüyor düşmeye devam etmesi demektir.. BTC aşağı seviyelere gelip güç alıyor yüksek düşükler oluşturuyor ve şuan hala güç topluyor 11.800$'in üstünde kaldığı sürece 12K-12.325$ ve 12.500$ hızlı gelecektir.. 12.335$'in üstünde tutunursa yola 13.880$'a kadar devam etmesi olacaktır.. BTC 10.500$ aşağı yönlü günlük kapanışlar yapmadığı sürece problem görünmüyor.. BTC geçen sene 13.880$'i gördüğü zaman LTC 146$'di şuan gerisini senhesap et ne kadar düşük seviyede Lee altlar.. Altlara şuan izin veriyorlar, biraz daha sabredelim bakalım..

Kaya48 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Kaya48 ()

Sayın hocam takipteyim sizi teşekkürler herşey için bu yükselişler güzel hoş olası bir düşüş olupta çok uzun zaman bekletme ihtimali var mı sizce şu günlerde yoksa biraz daha sürer mi bu güzel havlar fikrinizi merak etmekteyim

1BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Dostum ONT yorumlarımda yazıyor 0.885$ seviyesi önemli ve tutunması durumunda 0.9420$ ilk hedef olarak belirtmisim bugün 0.945$'a kadar gelmiş durumda ve buranın üstünde tutunması halinde 1$ ve 1.10$ ilk hedefler olacaktir.. 0.885$ seviyesi Şubat'tan gelen bir dirençtir..

haydaraliyevon için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

çiçek_kız ()

Teşekkür ederim

1BeğenmedimŞikayet

haydaraliyevon ()

ustad ont da durumlar nedir acaba direnci kırmaya calısıyor ama...

3BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Merhaba, NEO 16.75$'da tutunması ve sonrasında 20.98$'a ulaşması olacaktır ve bu seviye önemli üst seviyeler için, ayriyeten ADA'da haftalardır 0.15464$ kırılması halinde 0.17209$ ve 0.20$ seviyesini bekliyorum dün TRX'le ilgili öngörülerimi de yazdım kısa vade de 0.032$ kademeli olarak orta vade de 0.40$ seviyeleri beklenebilir.. LİNK'le ilgili grafik paylaştım o seviyeleri takip et 1 kirilmazsa aşağı yönlü 20$'dan sonrasi ivmesi hizlanabilir ayriyeten dün bir arkadaşa sepet listesi hazirlamistim orada ki koinlerde de bakabilirsin.. ETH- XTZ- COSMOS'ta yoluna devam etmesi beklenmelidir..

çiçek_kız için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

çiçek_kız ()

Merhaba sepet için bir kaç öneride bulunabilirmisiniz uygun gördüğünüz? teşekkür ederim şimdiden :)

0BeğenmedimŞikayet

CoDeX© ()

Tşkler kardeşim bol kazançlar..

ömka için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

ömka ()

Hayırlı haftalar hocam. Emeğine sağlık

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum