Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0884 14:53:39
EUR 35.0723 14:53:39
USD 32.2024 14:53:39
ALTIN ONS $2384.1750 14:53:39

Grafiği gönderen: Carpediem37

XauusD monthly Alternate Bearish Bat pattern...

Altın ons Aylık dilimde Alternatif bir yarasa desenimiz oluştu. Pattern satış seviyesi 2035 $ olarak işlem görüyor. Bu aklımızda bulunsun. Burası gecilmeden düzeltme devam edecek görülüyor. Bu hafta takip seviyemiz Aylık pivotumuz 1961 $ olacak. 1944 kapanış fiyatıyla şuan itibariyle pivot Altın dayız. Pazar gereği fiyatların pivot etrafında seyrettiği görulür genellikle. 1961 tepkisi takip edilecek bu seviye gecilmezse kademeli olarak 1921 desteğimiz ve tekrar olarak 1860 seviyelerine doğru bir düşüş gelebilir. Oralarda son nokta 1725 olabilir. Bu olumsuzluk 1961 tepkisiyle oluşacak. Direnç olursa duzeltme devam eder. Lakin geçilirse tekrar zirve yürüyüşünde olacaktır. Suan için altta 1921 üstte 1961 arasında 1944 ile kararsız bölgedeyiz. Yatırım tavsiyesi değildir.

SaygıLar...

Yorumlar (57)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Vix, global risk iştahını fiyatlıyor. Son dönemde cok diplere geldi. Bu da Ons Altın ın sinsi bir şekilde uyuduğunu gösteriyor. Rasyo da Altından yana. Olasi yukselislerde yada düzeltmeler de ons Altın gumüse oranla daha avantajlı duruyor.

Bavaria_19 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Bavaria_19 ()

Sağolun, 10 yıllıkları takip ediyorum, vix ile ilgilenmemiştim, bunu da öğreneyim, okumaya çalışayım.

Carpediem37 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Açık konuştuğunu düşünüyorum:)

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Senin şifreyi anlamayan çok )))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Vardiyadayım abi. Bu hafta yoğunluk var. Iyi diyelim. Siz nasılsınız

Abrasivci için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Abrasivci ()

Üstad naberr )))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Hayırlı geceler

ÖykûM09 için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

En azından günlük kapanış görmeliyiz

Konyaleee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Konyaleee ()

Kapanış yapması gerekli mi düşüş veya çıkş için günlük, saatlik

3BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Evet. Bu yeterli olur

1BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Hoca candır gerisi heyecan

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

iyi geceler kaptanım

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Kaptanım bence sen uyu yorgunsun

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Yok yeni başlıyorum. Dukkanı yeni açıyorum :))

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bir akım vardı. Tuhaf tuhaf arkadaşlar. Onlara gönderme yaptım :) ben ugrasamiycam

babaalo için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Bir noktada anlaşacağimızı biliyodum ^_^

0BeğenmedimŞikayet

babaalo ()

Ne anlayalım hocam buradan ^_^

0BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

Üüü üüü ^_^

1BeğenmedimŞikayet

Carpediem37 ()

1961 aylikta pivot. Ay 30 günden oluşur genelde pivotta düsük yüksek ve kapanış fiyatının 3 e bölünmesiyle bulunur. Buraya kadar okey ise devam edelim :)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum