Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0780 05:01:22
EUR 34.7332 05:01:22
USD 32.2648 05:01:22
ALTIN ONS $2322.8400 05:01:22

Grafiği gönderen: erdal262626

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 4 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

7den_dolar_alan ()

ok, şimdilik döviz ilgimi çekmiyor. kenarda biraz chf var, o kadar.

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hatta ekleme yapabilirsin. Pengd topla. Uzun vade bunlar. Güçlü tl bırak elinde.

Aslankral07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Sayas tut bırakma onu.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Tamam o zaman. Ev bakın uygun fiyatlı. Yardımcı olamadım ama ben özür diliyorum herkesten. Borsa istediğim gibi gitmiyor. Malum hükümet politikaları çok zorluyor. Siyaset hiç sevmem. Yapanın yanından çık çabuk uzaklaşırım. Tartışmaya bile girmem.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Çokta müdahale edilmesine karşıyım ben dolara piyasanın yapısı bozuluyor 2017 kasim ayinda 4.28 den dolar satan bir vatandaş olarak cokta Dolar rakamında abartilacak bişey yok

0BeğenmedimŞikayet

Aslankral07 ()

Sayas peki abi? Şu an karim yuzde 30... beklemeye devam mi yoksa bir kismini satmakta faya var mi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Gerek yok. Yıldızım var. Grafik atabiliyorum. Ama grafik ten çok kişi anlamıyor. Ben bile zorlanıyorum bazen grafik okumaktan. Gram tl gümüş tl hiç sevmesemde dolar tl toplayın.

7den_dolar_alan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Uzun süre bekleyemiyeceğim ya... En fazla 3 ay sonra para gerekli... O nedenle bilemedim..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Toplama için aceleci olma.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Abi aşağıya çekemiyorlar.

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Başka hisse bakın. alımda aceleci olmayın. Pengd sayas bakarım ben olsam

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

7den_dolar_alan ()

puanlamayı kapatmasan like'ını verecektim kardeşim. burada yardımcı olmaya çalışanı küstüren kaçıran bir güruh var nedense...

0BeğenmedimŞikayet

Aslankral07 ()

Abi kardemir zarar acikldi etkisi ne olur duser mi daha yoksa toplayalim mi?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Mart ayından beri çok söyledim. Hisse alın diye. Şuan bile düşüş beklediğim halde hisse söylüyorum. Belki daha iyi hisseler vardır. Benim guvendiklerim pengd ve sayas Şuan için. Daha sonra ipeke alacağım. Hedefinde sıkıntı yok. Sadece dolar tl endiselendiriyor. Endeksi yikilmaya müsait

KÖŞEM_TEKEL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Uşak ın hepsini 1.61 den sattım .. Zarar ettim ama umarım uygun zamanda alabilirim..

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Anlıyorum ne diyim dolar nedeniyle çıktın tamam

0BeğenmedimŞikayet

KÖŞEM_TEKEL ()

onu yapan kısı zaten kendını bellı eder hocam

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Sabah herkes birbiriyle atisti. Arkamdan istediğiniz kadar konuşabilir elestirebilirsiniz. Ben işime kazancima bakarım. Bir başkasının kazancı kaybı beni hiç ilgilendirmez.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ben bile toplayacağım bu kagitlari. Ben hızlı kağıt bilmiyorum. Sakin işlem yaparsan hata zarar az olur. Sayas 4 un altında toplayacaktum. Elimde başka hisse vardı. Onu da bugün 1e 2kar ile sattım. Şimdi bakınıyorum. Pengd ve sayas toplayacağım.

0BeğenmedimŞikayet

KÖŞEM_TEKEL ()

laf etme dıyorsun yanı sesızce düşerse ağla dıyorsunuz :) :)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Parçalı sayas pengd yüklenmeden ama. Sonra polemik olmayalım sitede.

0BeğenmedimŞikayet

KÖŞEM_TEKEL ()

esta sayasmı sattınız ben almayı düşünüyorum sadece fıkır alıyorum

esta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

esta ()

bence bekleyın 3 gunde yüzde 25 verdı illakı duzeltmesı olacaktır. ben sattım beklemedeyım. ama tabı sız kendınız karar verın

0BeğenmedimŞikayet

KÖŞEM_TEKEL ()

sayas suan alınırmı erdal bey

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Dolar tl de dikkatli olun. Gidişatı hiç iyi değil. Gram tl gümüş tl ve dolar tl si olanlar bozmasin

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Pengd kaldı. O da az parça. Ondan umutluyum. Pengd ve sayas toplayacağım.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Erdal Abi ciktinmi komple bistten

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Biliyorum. Hayali al sat yapmadim hic. Ama dikkatli olun. Dolar tl 8 li fiyatları asarsa borsada asıl cümbüş o zaman başlar.

ramazan4747 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

ramazan4747 ()

Erdal abi , atmana gerek yok ki, biz seni biliyoruz için rahat olsun abi

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum