Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0784 16:53:19
EUR 34.7957 16:53:19
USD 32.2440 16:53:19
ALTIN ONS $2326.5000 16:53:19

Grafiği gönderen: erdal262626

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

98 yine görebilir belki

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Uzaya gitsin ben ilgilenmez oldum erdal bistle. dolar tehlikeli oldu gibi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

eyvallah. yine mal topladım pengd sayas ve güçlü tl var elimde.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

teşekkürler. yine maldayım. sorun yok. sayas pengd aldım.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Bereketli olsun erdal tebrikler iyi borsacısın

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Klasik Bist yorgunluğu sendromu var sizde.. Arada bir olur bunlar.. İyi akşamlar..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

sakinleşsin bir ortalık. gerekirse zararına bile mal satarım. veya karımı azaltsam bile satar geçerim.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Her şeyi satınca insan hiç stres de olmuyor.. :))

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Ates senin bi lafın vardı ıslatıp ıslatıp dovuolar die bünye alıştı tepki vermiyor artık

Ateşş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

bu benim görüşüm kim ne almış kim ne yapmış çok ilgilenmem. kar zarar hesabımı yapar. yatırım şeklimi yönlendiren yine kendim olurum. ben şuan nakitte bekliyorum azar azar pengd topluyorum.

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

orası oyle herşey zamanında alınıp zamanı gelince acımadan satılmalı. belki daha gideri vardır borsanın ama ben artık o riski almak istemiyorum. zamanında acı tecrube ile isctr de yaşadım. hiç pişman olmadım hiç bir yatırım kararımdan. yine benim gözüm kardemir d ipeke pengd ve sayasta olacak. onların yeri benim gözümde ayrıdır.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Aman abi geçmişten örnek vercek olursak sen ipekeden daha karlisin ona ne bakion
Hatirlionmu ramazan ayında yorum yapmıştım kdmd için endeksin riskini almam onu alacağıma gümüş alırım die kdmd ayni rakamdaydi gümüşte ayni rakamdaydi hatta okçu ile baya bi tartışmıştık senin kadro 3.5 olana Kadar gümüş çoktan 4 olur die :)

1BeğenmedimŞikayet

Ateşş ()

Önemli olan trend doğru yerden trene inip doğru yerden inmek...

Tradebull için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Tradebull ()

Aynen öyle , uzun vade hedef diyenlere cok aldanmayın , dikkat edin... uzun vade elbette konulabilir ancak endeks direnç ve desteklere bağlı hareket ederse bu mümkün ... al yat diyen adam burada sürekli yorum yapmaz zaten..
Naçizane kendi görüşümdür. Kimseye hitaben yazmadım

1BeğenmedimŞikayet

Ateşş ()

Evet alanlarda kabahat uçuk kaçık rakam hedef veriyorlar sonra hedef verenler en önce satıyı ..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

bulmuşsun alternatifi hisse alıp satıyorsun. pahalı değil bence. gümüşü 3 ten alan kişi suan çok karlı.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Ates o kağıt çok mağdur etti cidden hub

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Benimde gümüş rakami altın rakami hoşuma gitmior herşey pahalı alternatif yok napacaz

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Tabiki güvenli varliklardan çözülme olacaktır

Hansay için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

ben teşekkür ederim. öyle de nedense almak bile gelmiyor içimden.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

uzak durun şimdilik. ben pengd 3.10 altı topluyorum. bir gözümde sayas da.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Erdal Bey.. Endeks düzelirse Uşak almak mantıklı olur mu?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

orası oyle ama olmayınca olmuyor. zorlamanın bir mantığı yok benim açımdan. sonra alırım.

suveyl için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

suveyl ()

Temel ve teknik e göre alım satım yapmak daha iyi degilmi . bende sizi takip ediyordum temel ve tekniğe göre alıyorsunuz diye . bu sozunuz olmadı . birileri ile atisirken bile sizi takip eden yatırımcı profilini de düşünürseniz ...

0BeğenmedimŞikayet

kendi_çapında_bilgili_ ()

Sevgili kardeşim grafikten anlamam SILVR için bakabilir misin? satayım mı yoksa?

0BeğenmedimŞikayet

Ateşş ()

Yusuf hubadaaa 100 TL hedef verenler vardı bitmez bunlar..

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Hayatın kendisi "kumar" dostum.. Hele de şu ortamda.. Bist'te olupta yerli yerleşiğe emanet kumar olmayan hisse varsa beri gelelim.. Tşk cevabınıza..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

endeks hoşuma gitmiyor. endeks hoşuma giderse yüksekten gene alırım sorun olmaz benim için.

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Kısa düşünmüyorum filan dedin ya ondan diorum yabanciya bakma sen yabancı bugün 12 liradan ipeke satar 1 ay sonra 15 den gine alır yabancı her yerden mal alır parayı bi şekilde başka bi kanaldan çıkarır

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum