Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0727 06:57:39
EUR 34.9460 06:57:39
USD 32.5557 06:57:39
ALTIN ONS $2334.4200 06:57:39

Grafiği gönderen: erdal262626

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Insallah bir ay önce konuştuğumuz gibi Pengd ve Sayas almışsındır. Uşak hissesini zarara bozup.

beklemedeyiz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Saygı bizden efendim.. Canım sıkılmaz kolay kolay da.. Daha önce yazdım, eski yorumlarınıza bakınca bayağı bayağı gülüyorum.. Şen kalınız.. YTD.. (Lıke- lar anında hesapta.. )@Gzdee

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Hep beraber olsun hocam, hatırladım sohpetimizi ve iyi niyetle bildiriminizi değil sıkıntı mutluluk verir bana. Like larınızı saygımla gönderiyorum

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Sn. @Gzdee; Size 1 ay kadar önce bahsettiğim/tavsiye ettiğim spor hisselerinden dolayı istemeden de olsa adınızı zikretmek durunda kaldım.. Çok şükür afiyetteyim, siz? .. "Benjo" da afiyette bu aralar..3 (lıke) hanenizde.. Şansınız daim olsun efendim.. YTD...

Gzdee için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gzdee ()

Tünaydın dost hocam, nasılsınız

0BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@erdal262626 ; Siz neden üstünüze alındınız anlayamadım.. Bu soruyu size sorup genel ile bir de Sn. @Gzdee ile paylaştım, bu bir tercih meselesidir.. "İddaa oynayın"yorumu da üstelik size ait değil.. Her neyse.. Ucuz ve gideri olan her ürün Bist'ten alınır.. Benim naçizane kriterlerim; hissenin hacimli ve dalgalı olmasıdır.. Bol kazançlar.. YTD...

@kendi_çapında_bilgili_ ; "Tercih nakdin sahibine, takdir Yüce Yaradana aittir".. Benim öngörüm böyledir, her görüşe de saygımız tamdır.. Parçalı alımda da sıkıntı zaten olmuyor/olmaz.. İyi günler.. YTD..

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Hala da almam hiç ilgimi çeken hisseleri değildir. Istediginiz kadar laf vurdurabilirsiniz bana.

8BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

@erdal262626 ; Hayırlı Cuma'lar.. Bist'i size anlatmak abesle iştigal olur.. Naçizane önerim kendinizi fazla yormamanız.. Sitede çok aktifsiniz ancak bu mental yorgunluğa sebep verir doğal olarak.. Büyük yatırımcılar bu gibi belirsizlik günlerinde aktif dinlenmeye çıkarlar ya da "tatildeyim"klasiğini uygularlar.. Her daim malda olmakta hatadır.. Sabırlı, cesur, kararlı olanlar, aşırı hırstan kaçınanlar ve aza tamah edenler için sıkıntı yoktur.. Bir de hareketli, dalgalı hisseleri takibe alın.. Kademeli alımla, her daim TL tutarak, dalga boylarını iyi ayarlayarak başarı kendiliğinden gelir.. Pahalı maldan her daim uzak durmakta esastır.. Sizin vasıtanızla Bist'e yeni adım atanlara naçizane önerilerim olsun.. Dip ve tavanı kimse bilemez.. Daha ucuz alayım diye beklerken "balık"kaçabilir.. "Tedbir aklın kardeşidir"kelamı da unutulmasın.. Tüm Bist sayfasına bol kazançlar, rızkınız bol- bahtınız açık olsun dostlar... YTD..

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

herkes bir tahmin yapıyor. illa benim dediğim olacak diye bir iddaam olmadı. çok zorlanıyor. bu benim düşüncem.

suavi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

suavi ()

Ben de hocam 130 beklemedeyim 112 geçerse

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

aleykum selam biliyorum abi sizi. benimde var pengd. bugün alım yaptım. 3,02 ortalamayla. 5.26 ortalamalı sayas var. elimde güçlü tl var. eski hissemi sattım. yerine bunları aldım. rygyo eski hissem aldım sattım zamanında. suan ne olur bilmiyorum. çok zor bir hisse.

Antalyammm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Antalyammm ()

Selam aleyküm umarım beni tanıdın penguen ve rygyo yüklü var düşüncen nedir

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Piyasayla inatlasilmaz kural derlwr

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

yaşayıp görelim. ben borsadayım unutmayın. sadece hisse değiştirdim. sayas ve pengd var elimde. kimseye alın satın demiyorum. herkees kendi istediğini yapmakta serbest..

Ethem_çavuş için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

işler iyi değil. inatlaşma var ekonomı bakanın açıklamaları mb kararları tatmin etmiyor beni.

Hyt46 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

beklentim bu. olur olmaz bilmiyorum. ulkede işler iyi gitmiyor. rakam verilince insanlar tedirgin oluyor. ama ben hala borsadayım.

tsubasaetkisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Elif_44 ()

Benim izledigim bir videoda yillarin trendine bakinca en fazla 89 du daha asagisi yok diyordu ytd. O videoyu ceken kisi de hisselerde cok basarili biri

0BeğenmedimŞikayet

Ethem_çavuş ()

85 dediğin bu fiyatların yarısımi hocam

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

O kadar da beklemiyorum 88 belki o da zor bence 98.100 son

0BeğenmedimŞikayet

tsubasaetkisi ()

Hocam o kadar düşer mi cidden

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

o kadar değil de 85 altı belki 80 altı.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Temel hocanin dedigi olurmu aceba erdal.98 altına sarkmaz diye rahminim var

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

zamanı değil artık. kenardan izlenmeli.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

kalsın bir şekilde korunma. ama gram ve ya gümüş tercihim bunu bilesin.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

dursun abi. hiç sevmem doları söyleyeyim de. 8. li rakamların üstü gelebilir. şuan rakam vermek doğru değil ama.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Evet tutuyorum . dvlsyn korkuyoruz

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

sagol almak istediğim hisselerdi. sayas çok yukardan aldım.5.26 pengd 3.00 ortalamalı. düştükçe toplarım.

0BeğenmedimŞikayet

tsubasaetkisi ()

Hocam dolar beklentiniz nedir ? 7,29 maliyetli 8k var

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

1060 altında sıkıntı yaşarız. dolar tl varsa tut.

0BeğenmedimŞikayet

Hyt46 ()

Yeni hisselerin hayrli olsun

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum