Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0770 15:01:22
EUR 34.7840 15:01:22
USD 32.2747 15:01:22
ALTIN ONS $2318.5800 15:01:22

Grafiği gönderen: erdal262626

Yorumlar (119)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

merhaba abi. spor hisseleri benim için kumardır. kumar hisseleri ile ilgilenmiyorum.

Giulietta için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Giulietta ()

Merhaba "eski dostum"un arkadaşı.. TS hisse senedi hk. bir yorumun var mıdır? ..1 e 3-4 kazandıracağına inancım tam.. Sence? .. Bol kazançlar..
erdal262626

erdal262626 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

uzun vade fiyat profilde var. sayas dan çok umutluyum. bana göre hareket edecek olan uzun vade beklemeyi bilmeli.

KÖŞEM_TEKEL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

benim elimde var. toplayacam onu. sayas da toplayacam.

KÖŞEM_TEKEL için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

KÖŞEM_TEKEL ()

erdal bey pengd fikriniz ne yukarısı ne olur sızce

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

1125 üstü kapamalı. bunun üstünde kalıcı olur ise 1130 da hisse bakarım alırım. . yoksa aşağıda 1060-1070 tekrar bizi bekliyor.

yusuf® için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

her şey ters işliyor. borsada mantık arama. ben aramıyorum şahsen.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

bu kadarmış. yabancı satıyorsa çıkarsın hisseden. bilanço iyi geldi ama düştü. daha altlardan alırım. başka hisselerle oyalanırım. borsa yordu beni.

0BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Ipekeyi satmana çok şaşırdım açıkçası bilanço bekliodun bilancoda güzel gelmiş ama ginede düşmüş

Gubrf bilancoda gözünü seveyim kâr gönderme zarar gönder

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

ben herhangi bir kanal takip etmem. kanallarda söylenen hiç bir kişiye söze itibar etmem.

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

suan başlamadım. kafam sakinleşsin ondan sonra. pengd ve sayas tolayacagım.

Krokodil için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

bankacılar bilmez. mb faiz artırımı yapmazsa piyasalar acımaz. sen devam et. kimseye borsadan çıkın demiyorum. herkes hür iradesiyle kararını kendisi verecek

1BeğenmedimŞikayet

yusuf® ()

Abartma abi ya karisipta ne kariscak iç s/avasmi çıkacak kim söylüyor bunlari dar gömlek giyen bankacilarmi söyle onlara önüme katar guderim onları başka kanallardan okuduğunuzu ezberleyip ezberleyip gelionuz

0BeğenmedimŞikayet

Krokodil ()

Hangi hisseler üzerinde al sat gidiyorsun abi

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

rakamlara aldanmayın. hemen bügün demiyorum. borsa çıkmakta çok zorlanıyor. önemli olan hissen yukarıda ise endeks düşüşü umrunuzda olmaz. ben pengd taşımaya devam ediyorum. nakitteyim çoğunlukla. fırsat bulursam al sat yaparım bazı hisselerde.

gurkangg için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

gurkangg ()

Abi düşüş bekliyorum diyorsun ama BIST yükseliyor ben bu durumdan hiçbir şey anlamadım

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

olur beklemek şartıyla ama. ne kadar beklersen güzel olur. sayas hedef rakam çok yüksek. pengd uzun vade rakamı biliyorsun. profile herşeyi yazdım

beklemedeyiz__ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

beklemedeyiz__ ()

abi usaktaki zarari penguen sayasa parami dagitip ordan cikarablrim diye dusunuyorum soyle takip ettgimde nasil fikir sence

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

vazgeçmeyin ondan.

7den_dolar_alan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

2,70-3,10 aralığında toplandıktan sonra sorun olmaz.

tsubasaetkisi için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

2.70_3.10 aralığı

Aslankral07 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Aslankral07 ()

Pengd toplama araligi kaç olamli abi?

0BeğenmedimŞikayet

tsubasaetkisi ()

Erdal hocam penguen de yukarı doğru gap boşluğu var burayı doldurmak istemez mi ben cok bilmediğim için size soruyorum.

0BeğenmedimŞikayet

7den_dolar_alan ()

güvenli limanımız gram. uzun vadeciler için tabi. bist işe heyecan katıyor.

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Aslaaa... Kırıcı olmaktan o kadar uzaksınız ki.. Teşekkür ediyorum tekrar...

0BeğenmedimŞikayet

Aslankral07 ()

Anladim abi, peki pengd kaç araliginda toplayalim?

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Ben teşekkür ederim . Herhangi bir şekilde kötü niyetle bir şey yazmadiniz. Hiç uzmediniz beni. Insallah ben de size karşı kırıcı olmamisimdir.

Mavimor için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

Aynı abi o da. Dolar çıkarsa o cikiyor zaten. Euro kadar olmasa da. Gram gümüş uzun vade bulundurun elinizde.

7den_dolar_alan için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

erdal262626 ()

7.40. in üstüne attığı an herşey karışır.

0BeğenmedimŞikayet

Mavimor ()

Teşekkürler iyi niyetiniz ve yardımlarınız için...

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum