Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0784 14:21:59
EUR 34.7616 14:21:59
USD 32.2108 14:21:59
ALTIN ONS $2340.6000 14:21:59

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar gümüş dostları:An itibari ile dört saatlik grafiğimiz, günlük pivot rakamı olan:19.1242 Altın da şimdilik zayıf yatay- aşağı doğru fiyatlamaya devam ediyoruz, dört saatlik te parabolik sar ve zig- zag indikatörlerine göre bir miktar daha alt desteklere çekilebiliriz, yukarı da direnç olarak:19.3168 ve aşağı da destek olarak:18.8653 rakamımız var.Bu gün hafta kapanışımız olacak, yukarıda 19.3168 üzeri kapanış yapmamız durumunda bu hafta başı belirttiğim 19.60 lı rakamlara doğru önümüzdeki hafta yol alabiliriz, yok eğer kapanış 18.8653 altı olur ise de haftalık pivot rakamı olan 18.5697 leri gösterebilirler de, hafta boyunca yukarı hedefleri bekler iken ben ve bir çok arkadaşımız stop belirleyip beklemenin önemine değindik. Karar ve takdir sizlerin, kısa vade için dikkatinize sunmak istediğim öngörüm bu. Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

1BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Katlanır mı dersin harbiden dörde
Gümüş almadan yorumları görde
Alınır mı burdan diyorsan
Bence haftaya değecek 4 kırkdörde(ytd)

CANSINN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gulbenc ()

Mani sever arkadaşım, süpersin

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Sn. @Buluttt arkadaşım Süre konusunu tahmin etmek çok zor, en azından ben öyle bir yeteneğe sahip değilim, 2019 aralık ayında da corona belası henüz yayılmamışken de bura da paylaşım yapan ben ve bir çok arkadaşımız o rakamları telafuz etmekteydi, ancak mart- nisan ayındaki satış dalgasını hep birlikte yaşadık. Bildiğiniz gibi dünya çok sıkıntılı bir süreçten geçiyor, ekonomik olarak bir ani açıklama veya paylaşım da tüm grafikler bir anda çöp olabiliyor,

bulutttt için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim. sn. @YILDIZ1923 arkadaşım, dün de ifade etmiştim günlük te ons altın için 1803 ve ons gümüş içinde şimdilik 19.12 rakamları destek olarak çalışıyor. Tabi altı günlük kapanışlar da desteklerimizi direnç olarak ta karşımız da bulabiliriz, Stop rakamı kişiye göre değişiklik gösterebilir ve olası yön konusunda da takip edip sürekli güncellemek gerekir, yön konusun da emin olmadıkça ben öyle yapıyorum ani aşağı yapıp desteğin bir miktar altına sarkıtıp stopları patlattıktan sonra yukarıya atabilirler de, nihayetinde bu hareketleri ton ton bir anda alım- satım yapan büyük yatırımcılar ve fonlar yapıyor, (güncelleme koşulu ile Ben pivot altı ilk desteğe stop koymayı kendi adıma uygun görüyorum- örneğin bu gün için: 18.8653 te ), karar ve takdir sizin. bereketli kazançlar, saygılar.

YILDIZ1923 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

bulutttt ()

Üstadım gümüş ons 26 dolar olurmu sizce ne zaman gelir

0BeğenmedimŞikayet

CANSINN ()

sen böyla yaz 1 aya kalmaz fanlarını 4e katlarsın:)

2BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Bizimkisi çok uzun yatırım
Şimdilik anca 4.41 de satarım
Namaz bitince sizinledir dualarım
Gitgide artıyor mu fanlarım:)

CANSINN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Serpil abla sadece ben sadece ihtimalleri sundum:) Vebal almayayim, karar senin.
Bak, hangisi mantigina uyarsa onu yap.

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

CANSINN ()

şimdi bu gazla uçurursun gümüşü namazdada aklın burada kalmasın dua et herkese:)

1BeğenmedimŞikayet

YILDIZ1923 ()

Sayın @uzmn ekran fotoğrafı alınmıştır, burdan değerlendirmeye devam.
Bilgi, emek ve paylaşımınıza teşekkürker. Hergün yorumlarınızı ilgiyle bekliyorum. Saygılar. Stop koymadım. Takip etmeye çalışıyorum. Stop rakamınızı paylaşabilirmisiniz?

2BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Ben gidiyorum az kaldı cumaya
Dikkat ettiniz mi yükselen kamaya
Aman geç kalmayın almaya
Sonra başlarsınız giden kârlara yanmaya

0BeğenmedimŞikayet

CANSINN ()

uzman değilim ama bende geri çekilme bekliyorum

GümüşTüccarı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Tamam abi sagol allah razi olsun eger ani bir yukselis oursa satariz geri alir nasipse ocagi oyle beklerim madem

1BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Abla kararin hayirli olsun.
Peki, bekleyebilir misin? :)
Karar senin tabiki ama agustos sonuna dogru geri cekilme bekleyen uzmanlar da var. Orta vade 30-40 kurusluk inis cikislardan faydalanmak da mantikli. Bu, biraz riskli. Hic dokunmadan beklemek de bir tercih. Bu, risksiz.
Risk alip almamak özgür tercihine kalmis. Ben sahsen risk alirim. Ticaret de risktir zaten. 2 secenek sundum. Karar senin:)

Ytd

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Tuccar abi bdn gumus satimini biraktim artik ilk alimimdnnson alıma kadar ortalam suan 2.91 ben bunu ocaga kadar satmayacagim senin fikrin nedir

0BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim. sn. @GümüşTüccarı hocam, siz ve paylaşımda bulunan tüm arkadaşlarımızdan da Allah razı olsun, Teşekkürler, Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Emeginize saglik hocam.
Allah razi olsun.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum