Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0699 11:20:21
EUR 34.7748 11:20:21
USD 32.4684 11:20:21
ALTIN ONS $2337.9850 11:20:21

Grafiği gönderen: uzmn

⭐⭐uzmn ()
Gümüş
Merhabalar gümüş dostları:An itibari ile dört saatlik grafiğimiz, günlük pivot rakamı olan:19.1242 Altın da şimdilik zayıf yatay- aşağı doğru fiyatlamaya devam ediyoruz, dört saatlik te parabolik sar ve zig- zag indikatörlerine göre bir miktar daha alt desteklere çekilebiliriz, yukarı da direnç olarak:19.3168 ve aşağı da destek olarak:18.8653 rakamımız var.Bu gün hafta kapanışımız olacak, yukarıda 19.3168 üzeri kapanış yapmamız durumunda bu hafta başı belirttiğim 19.60 lı rakamlara doğru önümüzdeki hafta yol alabiliriz, yok eğer kapanış 18.8653 altı olur ise de haftalık pivot rakamı olan 18.5697 leri gösterebilirler de, hafta boyunca yukarı hedefleri bekler iken ben ve bir çok arkadaşımız stop belirleyip beklemenin önemine değindik. Karar ve takdir sizlerin, kısa vade için dikkatinize sunmak istediğim öngörüm bu. Tüm arkadaşlarımıza bereketli kazançlar. Saygılar.

Yorumlar (47)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Evet yeni Makale hedef haftalıya sonra sı düşüş beklentim sonra aylık agustos ayı için ytd parçalı alım satım candır hedefler tutar mı aynı şekilde erken mi döner sizin sermaye ve risk analizine göre degişkenlik gösterebilir terste dahi kalsan zaman alır zararına mal satılmaz

Kaleli_Turkish_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Gördüm o yüzden sordum güncel mi diye dostum emeğine yüreğine sağlık, yazıyı da okudum yeni yazı şimdi eklendi sanırım.

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Hedef leri silmiştim gördünüz mü

Kaleli_Turkish_Soldier için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Kaleli_Turkish_Soldier ()

Profilinizdeki yazı mükemmel emeğinize yüreğinize sağlık...
(En baştaki kısım hedefler bugünün tespiti mi)

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

başında beklentinizi yazmışsınız onu gördüm sonraki yazıyı okuyup çıktım diğerlerine bakmadım

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Yenisinide oku bari fırından yeni çıkmış yol haritası vardı gördünmü onu sildim herçi

küçükesnaf67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

profilinizdeki yazı için teşekkür ederim vakti olanın okuyup nasiplenmesini öneririm. siz profilinize dikkat çekince girip okumak istedim:))

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Yeni analiz haftaya görürsem kaçarım

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Yok kendim için dedim

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Okumustum abi eline saglik

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Nasil 27 40 ustu diyorum

Eymm için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

27 yani allah söyletti:))

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Ama arada al sat yapmak güzel olur gram artar bende uzun vadeciyim geçen 37 satıp 17 alsaydım iyi olurdu kısmet

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

Sen al sat yapmadan duramazsın bak profil bilgilerim ne diyor sana

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Ben 40 ustu diyorum bi tarafim ocaga kadar tutma tataftari

0BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Kaçtan satalım abla hedef

1BeğenmedimŞikayet

Birtek ()

Emeklerinize saglik hocam grafigi kacirmisim yeni gordum teşekkürler

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Eymn iyiyiz bak yine )

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. @Eymm arkadaşım siz ve burada paylaşım yapıp öngörüleri ile bizlere destek olan tüm arkadaşlarımızda iyi ki varlar. Saygılar.

1BeğenmedimŞikayet

cem_A ()

Üslubunuz ve isabetli yorumlarınızla dikkatimi cekmişsinizdir her zaman. Yüreğinize birikiminize sağlık. Teşekkürler

uzmn için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Eymm ()

Hocam elinize sağlık iyikii varsınız

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Haklısınız Ortam ve arkadaşlarımızın paylaşımları güzel. :) Size ve tüm gümüş dostlarına bereketli kazançlar.

Aynur1 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Aynur1 ()

Hocam eliniz sağlık. Ne kadar uzun yazdınız.
Gelcek hafta Amirka senatodan yıne bütçe ayrılıcağı söyleniyor. Öyle olursa satış gelmez ve daha ileri gidecek her halde yazdığınız gibi.

Hocam ortamı görüyormuşsunuz , çok güzel değilimi. Siz ve her kez burada.
Keşke düştüğü zamanlarda böyle olabilsek. :)
İnsanlık işte.

1BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Rica ederim sn. arkadaşım bereketli kazançlar.

Krmefe4137 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Krmefe4137 ()

Çok teşekkür ederim Yeni bakabildim telefona hayırlı günleriniz olsun

13BeğenmedimŞikayet

uzmn ()

Merhabalar sn. @Krmefe4137 arkadaşım, yatırımınız küçük diye düşünmeyin, her tutar yatırım değerli ve kıymetlidir. Tabi bildiğiniz gibi Altın tüm dünya da güvenli liman olarak değerlendirilen bir yatırım, tasarruf, takı aracı çoğunluk la dünya da ekonomideki olumsuzluklardan, parasal genişlemelerden, faiz indirimlerinden, jeopolitik risklerden bolca beslenen ve yükselen bir emtia, gümüş ise yukarıda yazdığım etmenlerin yanında altına göre çok daha fazla sanayi de kullanılan bir emtia, şu an için özellikle uzak doğu tarafında sanayinin kademeli olarak açılıyor olması gümüşü biraz daha ön plana çıkarmış durumda, dünya da corona salgını henüz bitmedi, kısa vade de bitecek gibi de durmuyor, artarak devam ediyor, olası aşı bulundu haberi ile altında sert geri çekilme, gümüşte ise altın ile korole kısmi geri çekilme beklerim, sonrasında ise gümüş dünya da sanayinin açılıyor, açılacak olması nedeni ile çok daha fazla atak/Prim yapacaktır diye düşünüyorum. genel de büyük yatırım bankaları ve fonlar hem altına ve hemde gümüşe aynı anda yatırım yapıyorlar. Ülkemiz de gram altın olarak ise durum; bildiğiniz gibi ons altının dünyada ki yükselişinin yanın da içeri de USD/TL nin yükselişinden de besleniyor, aynı durum gram gümüş için de geçerli. Şu an için siz de gram altın var sesli düşünerek makas farkı ile satıp, daha sonra vergi ve makas farkı ödeyerek yükselişten faydalanmak için gümüş almayı düşünüyorsunuz, açıkçası ben bu aşamada yukarı da sıraladığım ve hangi olumlu yada olumsuz gelişmelerin olabileceğini öngöremediğim için size altınınızı satıp gümüşe dönün demem- diyemem. Altın ve gümüş iki farklı emtia bazen aynı gelişmelerden beslenirlerken, bazen de zıt gelişmelerden de ayrışarak beslenebiliyorlar. açıklamalı olsun diye biraz uzun yazmak zorunda kaldığım için arkadaşlarımız kusura bakmasın lütfen. Nihai işlem Karar ve takdiri sizin, bereketli kazançlar.

Krmefe4137 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

sozlesmeli ()

Bugünde gezmeye çıkıyorum
Belki fazla yazamam yorum
İlk durağımız Forum
Atatürk Köşkünde yorumlarınızı okurum

morakka için cevaplandı (yorumu göster)

3BeğenmedimŞikayet

Krmefe4137 ()

Hocam ben bu işlerden fazla anlamıyorum 4 ay felan önce 372 den 6,7 Gr altın almıştım bir ara gümüş mü altın mi diye düşündüm altın aldım o sıralar gümüş 3,20 seviyeleri nde geziyordu ortalama 750 Gr gümüş alsaydim 750 lira kazanmış olurdum şimdi mebla küçük diye öyle yaptım altını bozup gümüşe mi dönsem tavsiyen ne olur

0BeğenmedimŞikayet

GümüşTüccarı ()

Ahha ben de fanın olayim
@morakka yı da ihmal etmeyim
Manileriniz çok guzel cidden
Alıyor bizi bizden:))

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

morakka ()

Bil ki bende büyüktür hatirin
Moral veriyor herbir satırın
Eğer düşmez yükselirse bizimki
Bal kaymaga ekmek batırın

Cumleeten hayırlı cumalar dostlar

sozlesmeli için cevaplandı (yorumu göster)

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum