Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0870 04:25:20
EUR 34.9839 04:25:20
USD 32.2051 04:25:20
ALTIN ONS $2414.8350 04:25:20

Grafiği gönderen: selcukcelik

⭐⭐selcukcelik ()
Gümüş

Ons Altın Yatay bi seyir ile ilk hedef 1817 $ , Ufak bi düzeltme ile birlikte 2. hedef 1830$

Yorumlar (76)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 2 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

okadar sabredebilecekmiyiz bakalım:)

wendy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Görelim bakalım :)) yükseldikçe yükü hafifleyecek zaten:)

wendy için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

wendy ()

o gün gelsin görelim o zaman :)

_ONEOL_ için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Cihad27 ()

Tesekkurler hocamm

selcukcelik için cevaplandı (yorumu göster)

2BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

eee spek spekliğini yapacak bizim gibi küçük esnaflar şükür deyip yoldan inecek bu böyle:)) o rakam gelsinde nereye giderse gitsin ben illa bir durak bulurum:)) onlar o düzeltme beklenen noktalardan haftalardır götürüyorlar bu arada yani dikkatli olmak lazım:) 21 den sonra çok fırtınalar kopacak ama hemen koparmı yoksa biraz dalgalar çekilirmi işte biz onu görebilirsek bizden kralı yok:)

1BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

İşte kilit nokta o seviye :)) ben spek olsam :)) ordan herkes düzeltme bekler iken alır götürürüm :)) artık günde 1-2 dolarlıl hareketler bile sürpriz olmaz :))

küçükesnaf67 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Olabilir bu yıl herşey olabilir o yüzden elde metal bulundurmak lazım

1BeğenmedimŞikayet

küçükesnaf67 ()

ben en fazla 4.60 ihtimal veriyorum oradan kademe kademe belki 3.90 civarına kadar düşer sonrası fişek :) sadece öngörü. iddia tahmini daha doğrusu:)) bilgi sıfır teknik sıfır:))

Cidra için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Bende zaman yok :)) temmuz eyllül kontratları var :)) gelişmeler var belki haftaya belki on hafta sonraya :))

0BeğenmedimŞikayet

Cidra ()

Yok mu arttıran :) gümüş Ağustos sonu tahmınlerı

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Onun için bir onikilik lazım ; ))

akinea için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

akinea ()

siz bi dörtlük le halledersiniz üstad :))

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

Mesela 5,07 mi :))

Melaike için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

4.50 ye ne kaldıki benim beklentim biraz daha üstü @Cidra

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

Gelir bekle canım

0BeğenmedimŞikayet

Cidra ()

Ankara otobüsü mü :)

0BeğenmedimŞikayet

_ONEOL_ ()

520 t ise gelir ; )))

0BeğenmedimŞikayet

Cidra ()

Melaıke 4.50 gelır mi beklesem :) Ağustos sonuna kadar

0BeğenmedimŞikayet

Zkural ()

Yav abla sorma aynısı bende de oluyor full gümüşteyim arada çıkarsam kar için sıkıntı basıyor hemen bir dip bulsak da girsek diye. Afakan basıyor resmen

Serpila için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

5bin kara göre endeksliyim görünce dayanamıyorum; ))

0BeğenmedimŞikayet

Melaike ()

siz hemen satıyosunuz

0BeğenmedimŞikayet

SpekAmca ()

Aynen abla öyle oldu galiba :))

0BeğenmedimŞikayet

Serpila ()

Simdi beni anladinmi 2 gun tlde sıkıntı basti 4.27den gözümü kirpmadan aldim biz gümüş bağımlısı olduk ; ))

SpekAmca için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

SpekAmca ()

Yarın öğlenden sonra belli olur hocam benim 4.19 gelse bir parça daha alsam iyi olacak böyle elde gümüş az olunca sarmıyomuş :))

Hedef_12 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Hedef_12 ()

4.26 destek yaparsa güzel yerler bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

SpekAmca ()

Hocam bende perşembe günü bekliyordum ama şimdi yarın gelecek gibi görünüyor bakalım nasip artık

0BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

Hocam söylemiş olduğunuz rakamlar Ons da beklediğim 19,40x e tekabül ediyor. Aynı istikameti bekliyoruz. perşembeye kadar olmasını bekliyorum

0BeğenmedimŞikayet

SpekAmca ()

Evet hocam bende kapanıştan önce 4.19 görecek sonra yarın abd açılışına kadar 4.25-4.27 gözüküyor gerisi abd'ye kalmış artık :) çok özgüvenli konuşuyorum ama inş yanılmam :))

1BeğenmedimŞikayet

selcukcelik ()

@Cihad27 Sorunuza istinaden , Alt Başlıkta düzeltme olabilecek seviyeleri yazmıştım. 18,80 bandını ziyaret ettik. Silkeleme için 18,70 e kadar tekrar düzeltme olabilir. Ona göre yol haritasınızı belirlersiniz. @SpekAmca Hocam Yine yeşillendi fındık dalları :)

1BeğenmedimŞikayet

Zefiran ()

Bende gms fon alıp satıyorum seviye takibini burdan yapıyorum o nedenle sordum

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum