Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0883 01:25:45
EUR 35.1406 01:25:45
USD 32.2683 01:25:45
ALTIN ONS $2378.4600 01:25:45

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.
Sayfa 3 - Konuda ki son yorumları görmek için tıklayın.

0BeğenmedimŞikayet

43byn ()

Naptiniz cikis yaptiniz mi

Murat5635 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Sıkıntı yok kardeşim gidişat iyi bekledigimiz 1745/160 arası hareketler, 1763 u denedi kıramadı, usd sakin, gramda 387 yi aştık sonra geri geldi,

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Captainnnn ()

Daha hayatın baharındaymışsın dostum:))

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Tmm abim Bn 43 yaşındayım uzun ömürlerin olsun inşallah

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Eyvallah bimukabele @Altın_Dostu kardeşimizin 1751 sorusuna yorumunuz var mi ben cevap verdim ama sizin görüşünüz nedir merak ettim @Polat58

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Polatım, elliye merdiven dayadık diyeyim de yaşım az görünsün:)))

0BeğenmedimŞikayet

Alsam_mı_almasam_mı_ ()

Mesajlarınız ne kadar kibar ne kadar saygılı. Hep görmek istediğimiz şeyler bunlar işte. Teşekkür ediyorum.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Murat kardeşim bgn bakamadım fazla takip edemedim gidiş hat nasıl

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah bugunlerimizi aratmasin güzel yürekli kardeşim affına sığınarak yaş kaç

1BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Tüm doatlar iyiyse bizde iyiyiz bin şükür,

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Hayırlı akşamlar olsun, inşallah kardeşim. Seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Ben de yeni boşluk buldum Polatım. Arkadaşlardan sağ olsunlar yazanlar olmuş, elimde olmayan sebeplerden dolayı cevabı geç vermenin üzüntüsü içindeyim. Onlara cevap yazmaya çalışıyorum. Sen nasılsın kardeşim?

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Hayırlı akşamlar güzel kardeşim teşekkürler nasilsin

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Bugunumuze sukur ufak ufak takiliyoruz az kaldi kafa kafay geldik gramda bakalim

0BeğenmedimŞikayet

Murat5635 ()

Hg polat selam @hakan7038 tüm dostlar hayırlı akşamlar

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Allah razı olsun kardeşim hamd olsun iyiyim sen nasilsin

optio2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Nezaketin için ben teşekkür ederim kardeşim. Sağol, varol.

optio2 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Selam polat58 nasilsin kardesim

0BeğenmedimŞikayet

optio2 ()

Emeginiz ve aydinlatici bilgiler icin tesekkurler

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim kalpler karşılıklı. Sen beni sevmesen üzerimdeki çulu kaftan zannedip millet beni bir şey zannedecek ama aslında sen sevdiğin için hiç bir şey olmayan ben, aslında bir şey gibi görünüyorum. Sevgiler, saygılar kardeşim.

Altın_Dostu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Hakan üstadım nasılsın bgn fazla bakamadım işlerden yoğundum

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Memocann kardeşim onsun nereden döneceğini kimse bilemez. Sadece bizler daha önce yaşanmışlıklara bakarak öngörüde bulunuyoruz. Uzak öngörü olarak bu ons zamanında 1900 leri gördü, Dünya bu haldeyken neden bir kere daha görmesin. Neden daha fazlası olmasın. Ancak yakın öngörü olarakta, yakın zamanda ons 1765 den dönmüştü, o zaman ilk önce orayı bir aşmalıyız. Alt rakamlar zaten herkes ezberledi. Yukarıda 1770-1774-1778-1791-1798-1812 gibi gideriz. Sağlıcakla kal kardeşim.

MEMOCANN için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Bende hayranınızım Hakan Hocam, her gün bu kişi için like hakkınız doldu diyor admin sağolsun, tüm yorumlarınıza likeları yağdırmak istiyorum, hangi sayfayı okumak için girsem sizi takip ediyor, sitenin en sevilenisiniz, saygılar ve sevgiler

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Hakan kardeşim ben kendi halinde piyasayı takip eden biriyim. Kimseyle bir alıp veremediğim yok, polemiğe asla girmem, yardımcı olmaya çalışan, hatam olunca özür dileyen birisiyim elhamdülillah, Konu şöyle : Tesadüf eseri bir kaç kişi arasında geçen sıkıntılı bir yorum okumuştum. Bende bir büyük olarak, yardımcı olmak adına bir yazı yazdım. onları tanımam bile ama bir kaç kişi beni engellemiş sebep nedir bilemedim. Neyse canları sağolsun. Umarım çok değerli bilgileri ile sitede bilmeyenlere yardımcı olurlar inşallah.. Paylaşmak istedim. takip ettiklerimin takipçileri olunca farkettim :))

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Haha karşılıklı , Amin amin inşallah bol bereketli hafta olur inşallah. Ben takipteyim. her daim. hergun hakkım bitiyor sana. onlarca like verse admin hepsi sana feda olsun kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Haberin var mı bilmiyorum ama ben senin açık hayranlarındanım:)))İyi ki varsın. Selam ve dua ile.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

MEMOCANN ()

grafik acilimini da yaparmısınız

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Tertemiz bir kalp, egosuz, yardımsever güzel nitelikler burada iyiki üç beş güzel yürekli kardeşlerim var. onlardan biri de sensin kardeşim.

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Herzamanki gibi süper bilgi süper yorum. farkındamısın bilmiyorum ama hergun üç like veriyorum. :) gizli hayranlarındanım:) sana helal olsun nokta atışı. iyiki varsın. seviliyorsun.

0BeğenmedimŞikayet

ARGENTUM_TR ()

Amin inşallah

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum