Gece

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu ile ilgili bilgilendirmemiz için tıklayınız.
"Başla" veya "Üyeliği Tamamla" butonuna basarak KVKK hakkında bilgilendirildiğinizi ve Açık Rıza Metnini okuyarak kabul ettiğinizi onaylıyorsunuz.

Gram AltınDolarEuroGümüşSterlinAltın OnsBistBitcoinPlatin
PARİTE 1.0731 18:45:24
EUR 34.7950 18:45:24
USD 32.4034 18:45:24
ALTIN ONS $2338.2550 18:45:24

Grafiği gönderen: hakan7038

Her birey kendi riskini alır.

Yorumlar (110)

Yasal Uyarı: Altin.in'de yer alan bilgi, yorum ve tavsiyeler Yatırım Danışmanlığı kapsamında değildir. Yorumlar kullanıcıların kişisel görüşlerinden ibarettir. Bu görüş ve bilgilere dayanılarak alınacak yatırım kararları beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir. Dolayısıyla kullanıcıların yorumlarına göre yatırım kararı almamanız konusunda kesinlikle uyarıyoruz.

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Bilmukabele kardeşim. Sevgiler, saygılar.

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

Çok sağol kıymetli abim. Allaha emanet ol

hakan7038 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, profilime senin ve diğer arkadaşlar için gram dirençleri yazdım. Oradan bakarsan sevinirim. Yorğun olsam da adaşımı mı kıracağım. Başımın üstünde yerin var:)))

TheNeWYoRKeR için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Bu yolda yürümeyi sizler öğrettiniz, ben yoksa alırım koyarım kenara lazım olunca da bozdururdum, bu sayfayı keşfettiğim gün öğrendim mumları, dirençleri, destekleri :))) Allah razı olsun hepimizden, çok sağolun

0BeğenmedimŞikayet

TheNeWYoRKeR ()

@hakan7038 abim bir direnç seviyesi görüşü rica etsek?

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Çok doğru bir betimleme olmuş kardeşim. Ama sen tecrübenle bıçağın keskin tarafını, elinle tutmayacak kadar tecrübelisin. Önlemini alırsın, eminiyet şart:)))Seviliyorsun.

Altın_Dostu için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Benim güneşim sizlersiniz . Yıldızlar feda olsun kardeşime.

Polat58 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Altın_Dostu ()

Emeğinize sağlık kıymetli Hocam, tehlikeli sularda mı yüzüyoruz, kendimi bıçak sırtında hissettim :) rakamlar takibimizde tabiki

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Kardeşim sevgiler saygılar hürmetler

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Yıldızlar açıldı 400 geldi :)

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Kardeşim, biz bir aileyiz. Lütfen sen de yorumlarını bizden eksik etme. Çok biliyorum diyen çok yanılır. Eğrilirsem doğrultun, yanlışsam düzeltin, eksiksem tamamlayın. Ben size güveniyorum. İyi ki varsınız.

hayrr için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

hayrr ()

Kardeşim hayırlı geceler olsun inşaAllah Allah cc razı olsun verdiğin bilgiler için

1BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

1796 ya kadar veya senin dediğin gibi 1790 olabilir. Ama milletin sinir uçlarına dokunmak için bu gün için aşağıdan gelen trend çizgisi 1770 rakamını gösteriyor, ve gün geçtikçe azar azar artar, bu hatta değip tekrar çıkabilir. Grafik üzerinden takip şart. Ben bilgisayarda olursam bil ki etiketlerim. İş de olursam, etiketliyemem. Ons gücünü koruyor. Çıkmak için bahanesi çok. İnmek için ne bahane bulacak, bekleyip göreceğiz. (Aşı haberi- Abd Çin denizindeki uçak gemilerini çekti ve artık dünya barışı için ve ekonominin canlanması için birlikte çalışma kararı aldılar vb. )Haber takibi de şart. Sevgiler, saygılar.

Rüzgârın_aşkı için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

hiç kaçırır mıyım :)) sıkı takibimde çok haklısın. nereye kadar çekilme normal. ? 1790 altı kapanış olmaması gerek. doğrumu? Olaki sıkıntılı bir durum görürsen bizi etiketleyerek uyarırsın sanırım en azından kar alır destekten tekrar alım yaparız ne dersin ytd olmadan tabiiki. sevgiler selamlar. iyiki varsın @hakan7038

2BeğenmedimŞikayet

hakan7038 ()

Aman can arkadaşım, onsu gözden kaçırma. Ons ile ilgili yorumuma bir bak.1816 üstü yeni hedefler ortaya çıkartır. Hedeflerin devamı için bu gerekli. Bu gün bu rakamı gördü. Buradan geri de gelebilir(Büyük fon sahipleri hala satmadı, satarsa hissedersin zaten 40 dolar 40 dolar, 50 dolar 50 dolar düşüş gelir. ), kısa bir nefesten sonra devamı da gelebilir. Dikkatlice izliyoruz. Seviliyorsun. Sevgiler, saygıla r.

1BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Hoşgeldin sevgili @hakan7038 grafiğin burada ve iyi takipçisiyim:)) kırmızı flamayi (396) geçtik hedef e odaklandık. İyiki varsın. Yola devam durmak yok. Seviliyorsun herzamanki gibi gizlice hergün like ni alıyorsun :))

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Iyi geceler allaha emanet

Ecem58 için cevaplandı (yorumu göster)

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Görüşmek üzere yigido can iyi geceler

1BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Tabiki olur

1BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Belkide satarız, çıkış yapacak olursan bilgi verirsen sevinirim.. fikir sahibi olmak adına

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Satarsak oluruz

0BeğenmedimŞikayet

Rüzgârın_aşkı ()

Teşekkür ederim bende memnun oldum.

Alsam_mı_almasam_mı_ için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Ecem58 ()

Aman iyi yapmışsın.. Sitemizin sevilen isimlerinden yigido kardeşimi asla üzmek istemem.. gramlar yarın ne yapacak bakalım yigido can :)belkide bizi selaleci yapar :))

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Uzun vade düşünüyorsak altin ve gümüş

Gold_chats için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_chats ()

Şuan sizce en karlı yatırım nedir.

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

Tabiki yardımcı olabilirsem buyrun

Gold_chats için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Gold_chats ()

Sakıncası yoksa bende sizin engin bikgilerinizden yararlanmak isterim. takip ettiğim kadarıyla hatırı sayılır birisiniz

0BeğenmedimŞikayet

Polat58 ()

O sizin guzelliginiz bereketli olsun kardeşim

Yasin3458 için cevaplandı (yorumu göster)

0BeğenmedimŞikayet

Yasin3458 ()

Tşk ederim Polat usta geçen gün sizi dinledim güzel kaar ettim tşk etmek istedim sizin gibi değerli insanlar herzaman lazım

0BeğenmedimŞikayet

Alsam_mı_almasam_mı_ ()

Sizi de aynı şekilde tanıdığıma cok memnun oldum.

Cevap yaz Gönder
Uyarı: Yorumunuzun içeriğinde hakaret, karalama, aşağılama, saldırı, küfür vb. şeyler kesinlikle bulunmamalıdır.
Kurallar !

Yorum yazın:

Kalan karakter: 5000

Canlı Ons Grafiği

Anlık | 1D | 5D
Ons grafiği hazırlanıyor...

Dolar Grafiği

1D | 10D | 1S | 1G
Dolar grafiği hazırlanıyor...

Copyright © 2018 Her hakkı saklıdır.
Vagonmedya Bilişim San. ve Tic. A.Ş.
1) Altin.in'de yer alan içeriğin doğru ve/veya güncel olduğu hiçbir şekilde iddia veya garanti edilmemekte, hiçbir veri ve/veya paylaşım, yatırım danışmanlığı kapsamına girmemektedir. Sitenin içeriği referans alınarak yapılacak hiçbir işlemin doğuracağı maddi ve/veya manevi herhangi bir kayıptan altin.in sorumlu değildir. 2) Altin.in ziyaretiniz sırasında ip adresiniz ve bilgisayarınız aracılığıyla toplanabilen diğer veriler altin.in tarafından kayıt altında tutulmaktadır. 3) Altin.in tüm içeriği önceden uyarmaksızın değiştirme, kaldırma ve yenilerini ekleme hakkına sahiptir. 4) Altin.in gerekli gördüğü taktirde üyelerin ip numaralarını engelleme hakkına sahiptir. 5) Altin.in yorumlar bölümünde ki içerik, görsel, yorum ve paylaşımlar (tarafımızdan onaylanmaksızın) kullanıcılar tarafından kendi iradeleri ile paylaşılmaktadır. Bu içeriklerden dolayı doğabilecek hukuksal konulardan içeriği oluşturan kullanıcı sorumlu olacaktır. 6) Altin.in'in tüm kullanıcıları 5651 Sayılı Kanunun 8. ile 9. Maddesine ve TCK'nın 125. maddesine göre yaptıkları paylaşımlardan kendileri sorumludur. Bu bağlamda altin.in hukuksal haklarını saklı tutar. 7) Bu uyarılar önceden haber verilmeksizin değişkenlik gösterebilir takibi kullanıcılarımızın sorumluluğundadır.
Sitemizden yararlanmanız ve reklamlar için çerezler kullanılır.
KVKK ve Çerez politikalarımızı inceleyiniz.
Onaylıyorum